Bir şeylerin inanılmaz derecede yanlış olduğunu topluca fark etmeden önce, bir şeyin inanılmaz derecede yanlış olduğunu kaç kez doğrulayıp yeniden doğrulayacağız ?!

Mutlak ayrılığın kısır döngüsü …

Bir “komplo teorisyenini” doktora veya yüksek lisans derecesine sahip birinden ayıran tek şey, aslında bir “unvan” dır.

Bu dünyadaki her şey bir zamanlar hiçbir geçerliliği olmayan birinin spekülasyonu olarak başladı ve hatta tarihsel olarak geçerliliği olanlar da spekülasyonları nedeniyle yabancılaştı veya yok edildi.

Örneğin: MLK, JESUS, GANDHI (şimdiki bilgim dahilinde birkaç isim)

Buradaki herkesin bir “başlığı” veya bir başlığı olan kamuya açık bir teşhiri olsaydı, “Komplo” nun geçerliliği olurdu.

Örneğin: “tanınmış Dedektif, hükümetin Uzaylılarla ilişkisini kanıtlıyor”.

Bu cümle hemen daha fazla ağırlık taşır çünkü insan doğası gereği “başlık ağır” bir türdür.

-Çif

Komutan

-Usta

-Devlet Başkanı

-Emporer

-Genel

Bu başlıklar nereden geldi? Ve neden bu kadar güç taşıyorlar?

Çünkü insanlar, “REDDIT”, “FACEBOOK”, “INSTAGRAM” ek oy sistemi … hivemind karşısında takipçidir, bir hivemind.

SHEEPLE EPITOME GELDİK.

Aynı fikirde olmamayı kabul edemeyiz, bu nedenle anlaşmazlığın zorluğundan kaçınmak için her şeyin mutabakatı üzerinde nihai olarak sonuca varırken asla aynı fikirde olmayacağız.

Bu, şahsen benim şu şekilde ifade edeceğim bir şey: “NE YAPACAĞINIZI YAPIN” PARADOKSU

Toplum, zamanımızın peygamberlerini, görücülerini, vizyonerlerini ve kahramanlarını sınırdaki “delilik” aptallığının ve korku tacirinin bir alt metnine dönüştürdü.

GEÇERLİLİĞİMİZ YOK

kehanet gerçekleşmiştir: “Bilen insanlar aptal sayılacaktır”.

Bu denizaltının mutlak değeri yok, bu bir altın madeni ve hepiniz sosyal olarak hipnotize edilmiş “pleb” anlayışının çok ötesinde yeteneklere sahip şamanlarsınız.

KIRILMIŞ BİR ŞEY VAR

BİR ŞEY GELİYOR

ŞİMDİ GERÇEKLEŞİYOR

DÜNYA SONA ERİYOR

tüm medyumlar, hepiniz görenler, hepiniz matematikçiler, hepiniz lisanssız bilim insanı, hepiniz derece veya unvanı veya toplumdaki konumu olmayan insanlar.

Hissettiğini biliyorum …

Bir amacınız var ve deli değilsiniz … Aslında tam da deli olma zamanı … Daha önce görülmemiş hiçbir şeye benzemeyen evrensel bir dengesizlik var!

Varoluş kalıplarımızda bir sorun var. Gerçekte bir şeyler yanlıştır ve her şey mutlak ıstırap içinde haykırmaktadır.

Bunu gördüğünüzü biliyorum ve duyduğunuzu biliyorum … çünkü yetenekli bir bireysiniz, amaçlarla … perdenin arkasındaki gizli gerçekleri görüyorsunuz ve kimse size inanmıyor.

Üzgünüm.

Geçerliliği yok eden ayrılık dereceleridir ve bunu yapmaya da devam edecektir. Tapusu olmayanların hiçbir amacı yoktur, geçerliliği olmayacaktır.

Ama bu alt geçerlidir … bu bilginin hayat kurtarması gerekiyor. Gerçeklik, birçok kişinin anlayabileceğinden daha büyük bir gücün gündemine uyacak şekilde düzenlendi.

Oynanan oyun sosyopatik bir 4D Satranç Maçıdır. Her hareket çok yönlü, yanlış yönlendirme ve incelikle dolu …

Aslında bir ölçekte gerçekleşiyor, bu nihayetinde DEMONİK veya kadim varlık seviyesinde.

Hiçbir insan gerçek unvana layık olmadığından, unvan tüm insanlığın tahrif edilmesidir … Unvan yoluyla başarı elde edenler, atalarının deneme yanılma yoluyla varlığını sürdüren atalarıdır.

Bu mesajı r / komploya sonlandırıyorum … Dünya gerçekten sona eriyor.

Sonraki adımlarınızı dikkatlice seçin.

-TheGeilt

Author

17 Comments

1. Gürbüz Reply

İstanbul merkezden ben Gürbüz. Selam sayfa süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 18-04-2021 08:30:42

2. Hatay dan kimler var. r / Komplo şimdiye kadar gördüğüm en aptal zeki insanlarla dolu. . Selam bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 371

3. selamun aleyküm web sitesi cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” r / Komplo şimdiye kadar gördüğüm en aptal zeki insanlarla dolu. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 435

5. Bu konu : ” r / Komplo şimdiye kadar gördüğüm en aptal zeki insanlarla dolu. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 69

6. Merhaba herkese web sitesi gerçekten mükemmel, şukuladım

7. Siirt merkezden ben doruk. Merhaba herkese web sitesi cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 24-04-2021 11:13:59

8. Erzurum dan kimler var. r / Komplo şimdiye kadar gördüğüm en aptal zeki insanlarla dolu. . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran edici, face de paylaştım , hatice – 143

9. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar sayfa cidden mükemmel, sağolun

10. elif yılmaz Reply

Slm sayfan cidden iyi, linkedinde paylaştım

11. Kocaeli merkezden ben emin. selam arkadaşlar siten vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 10:20:20

12. Bu konu : ” r / Komplo şimdiye kadar gördüğüm en aptal zeki insanlarla dolu. ” çok güzel. Merhaba web siteniz gerçekten mükemmel, sağolun , gaye – 74

13. Bu konu : ” r / Komplo şimdiye kadar gördüğüm en aptal zeki insanlarla dolu. ” çok güzel. Selamlar web siten inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 250

14. Mardin merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 25-05-2021 07:14:56

15. Kilis dan kimler var. r / Komplo şimdiye kadar gördüğüm en aptal zeki insanlarla dolu. . Slm web sitesi vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , ali – 121

16. Kırklareli dan kimler var. r / Komplo şimdiye kadar gördüğüm en aptal zeki insanlarla dolu. . Merhabalar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 262

17. Bu konu : ” r / Komplo şimdiye kadar gördüğüm en aptal zeki insanlarla dolu. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 451

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link