R / komplo üzerine yayınlanan her gönderiyi arşivliyorum

Hey!

Basit bir program yaptım silmeyi geri almak (tamamen açık kaynak) yeni gönderileri izler ve yeni bir gönderi varsa, yerel olarak kaydeder ve ardından bağlı matris odasına gönderir.

Şu anda onu yalnızca r / komplo ile bağladım, ancak yakında diğer kaynaklardan da içerik getirmesini sağlayacağım (yorumlar kabul edilir)

Burada tüm bağlantılı odaların bir listesini görebilirsiniz.

Ben seçtim matrix.org federe olduğu için (tek bir sunucuya bağlı değilsiniz, başkalarına güvenmiyorsanız kendi sunucunuzu çalıştırmakta özgürsünüz), oradan hiç kimse gönderileri silemez (ben hariç, ama yaparsam bir bildirim göreceksiniz ‘silinmiş mesaj’ hakkında) ve tamamen açık kaynak.

Matrix’te yeniyseniz, herhangi bir sorunuz olması durumunda element.io’yu denemenizi tavsiye ederim. @cyjan: mrcyjanek.net benim matris tutamacım.

C fikri hakkında ne düşündüğünüzü bana bildirin:

Düzenle: https://imgur.com/a/gOUJ2Kn <- arşivlenmiş içerik matriste böyle görünüyor (biraz çirkin, bununla ilgileneceğim)

“R / komplo üzerine yayınlanan her gönderiyi arşivliyorum” üzerine 10 yorum

1. Bu konu : ” R / komplo üzerine yayınlanan her gönderiyi arşivliyorum ” çok güzel. Selam herkese sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 370

2. Niğde merkezden ben Hasan. Merhabalar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 14-01-2021 20:11:11

3. Bu konu : ” R / komplo üzerine yayınlanan her gönderiyi arşivliyorum ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla mükemmel, teşekkürler , mehmet – 257

4. Ardahan merkezden ben ziya. Selam web sitesi inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 15-01-2021 16:55:56

5. Rize dan kimler var. R / komplo üzerine yayınlanan her gönderiyi arşivliyorum . Slm sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 435

6. Ağrı merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız inan ki dikkat çekici, teşekkürler 16-02-2021 07:16:05

7. Bayburt dan kimler var. R / komplo üzerine yayınlanan her gönderiyi arşivliyorum . Merhaba paylaşım inanki güzel, facebookta paylaştım , hatice – 378

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link