Kategoriler
Genel

R / komplo'nun neden kendi podcast'i yok? Biri için düzenli bir dinleyici olurum ve şovun tanıtımına yardımcı olurum!

R / komplo'nun 100 binden az suba sahip olduğunu hatırlıyorum. Artık çok büyüdü, 1 milyondan fazla abone var!

Bu tür bir abone tabanı ile, bu alt grubun neden henüz kendi podcast'ini oluşturmadığını merak ediyorum.

Buradaki normallerden bazıları düzenli bir podcast yapmak için bir araya geldiyse (diyelim ki, aylık olarak başlar), dinler misiniz?

Ben her bir bölümü dinlerdim.

Ve tanıtmaya yardımcı olurum sadece reddit'in değil, internetteki daha geniş alternatif kitlenin diğer köşelerine.

Geçenlerde serbest bıraktım pilot bölüm bir sub adanmış bir podcast için ılımlı yardımcı olurum ve geribildirim olumlu oldu.

Ancak bu sadece küçük bir alttır, oysa r / komplo şimdi reddit'in büyük çocuklarından biridir.

Burası bir katil podcast'i bir araya getirebilir ve binlerce dinleyici alır, eminim.

Bu alt bölüm için bir podcast oluşturmak için kendi işlerimle meşgulüm, ama başka biri yapacaksa, dinleyeceğim ve paylaşacağım.

Başka kim için bir podcast görmek ister? r / komplo?

“R / komplo'nun neden kendi podcast'i yok? Biri için düzenli bir dinleyici olurum ve şovun tanıtımına yardımcı olurum!” için 21 yanıt

Van merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sağolun 22-02-2020 11:01:13

Çanakkale merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 26-02-2020 06:31:10

İstanbul merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfa valla çok iyi, twitter da paylaştım 28-02-2020 08:53:28

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 04-03-2020 23:28:18

Siirt merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz inan ki dikkat çekici, tebrikler 05-03-2020 12:32:00

Antalya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 11-03-2020 21:22:37

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-03-2020 15:36:16

Bursa merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 15-03-2020 17:40:05

Kilis merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımın cidden çok güzel, teraziye tıkladım 21-03-2020 01:15:54

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 29-03-2020 19:11:54

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir