R / komplonun sonu

Yani Amerika Birleşik Devletleri Başkanı tüm ana akım sosyal medya ağlarından yeni men edildi.

Parler oyun mağazasından yeni kaldırıldı.

Wiki sızıntıları, pedofil podesta, Vegas’ta ateş etme, Steve işleri, bilderberg ve daha fazlasıyla ilgili tonlarca bilgiyi düşürdü.

Bunlar son zamanlar dostlarım. Bunun büyük sıfırlamanın başlangıcı olduğuna inanıyorum.

Reddit’ten tamamen kaldırılmadan önce bu altlığın saatler olmasa da birkaç günü olduğuna inanıyorum.

Bu denizaltında Trump ile aynı fikirde olmayan çok sayıda insan olduğunu anlıyorum ve bu sorun değil.

Sorum şu ki, nerede yeniden toplanabileceğiz ??? Artık tüm büyük sosyal ağların tehlikeye girdiğini biliyoruz. Görüşlerimizi nerede paylaşabilir ve tartışabiliriz?

Bunu okuyorsanız ve hesabım kaldırılmışsa; lütfen benimle iletişime geçmenin bir yolunu bulun.

Gerçek ortaya çıkacak!

… bobsmccoll tarafından gönderildi
[comments]

“R / komplonun sonu” üzerine 15 yorum

1. Kırşehir dan kimler var. R / komplonun sonu . selamun aleyküm sayfa gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 482

2. Giresun dan kimler var. R / komplonun sonu . Mrb web siten inanki çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 191

3. Bu konu : ” R / komplonun sonu ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 107

4. Yozgat merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 19-01-2021 15:35:50

5. Sakarya merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 21-01-2021 02:51:45

6. Bu konu : ” R / komplonun sonu ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 359

7. Ankara merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 30-01-2021 10:34:47

8. Kırklareli dan kimler var. R / komplonun sonu . Merhabalar paylaşımın harbiden hayran edici, teşekkürler , ali – 249

9. Bayburt merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi vallaha iyi, twitter da paylaştım 31-01-2021 17:14:33

10. Trabzon dan kimler var. R / komplonun sonu . Selamın aleyküm sayfa valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 328

11. Trabzon dan kimler var. R / komplonun sonu . Selamın aleyküm sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 261

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link