r / muhafazakar özel mi? PS, ÇKP’yi sikeyim

Ne oldu?

Özel bir aboneye nasıl üye olunur? Orada yetenekliydim ve ara sıra postaladım.

Not ama bulduğum yol, orada yayınladığım bir yorumun artık profilimden kaldırıldığını fark ettim, bu yüzden onu başka bir yerde tekrarlamak istiyorum. Yorumumdan neredeyse kelimesi kelimesine:

Çin’in canı cehenneme. Asyalı Amerikalılar değil. Çin. Çin’in canı cehenneme. ÇKP’nin canı cehenneme.

This Post Has 8 Comments

1. Aylin

Merhaba herkese web siten harbiden iyi, sağolun

2. Aylin

Slm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun

3. doruk

Kırklareli dan kimler var. r / muhafazakar özel mi? PS, ÇKP’yi sikeyim . Mrb siten vallaha billaha güzel, teşekkürler , doruk – 342

4. ali

Kırıkkale dan kimler var. r / muhafazakar özel mi? PS, ÇKP’yi sikeyim . Merhaba herkese paylaşım inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 204

5. mehmet

Bu konu : ” r / muhafazakar özel mi? PS, ÇKP’yi sikeyim ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha çok güzel, teşekkürler , mehmet – 474

6. ali

Bu konu : ” r / muhafazakar özel mi? PS, ÇKP’yi sikeyim ” çok güzel. Selam herkese sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 18

7. Aylin

Selamın aleyküm siten inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

8. doruk

Adıyaman merkezden ben doruk. Selam sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 09-04-2021 14:29:27

Bir cevap yazın