En solun çeşitli azınlık gruplarını yükseltmeye yönelik hareketleri, beyaz grupların ÜSTÜNDE “beyazların hayatta kalmak için bir araya gelmesi gerektiği” anlatısını beslemeye yardımcı oluyor. Yorumlarım:

https://np.reddit.com/r/news/comments/hdnv4o/neonazi_militant_group_grooms_teenagers/

gizlendi. Her iki yorum da bu beyaz üstüncül gruplara radikal sol kültürel Marksistlerin beyazları utanç ve ABOVE beyazlarının üstünde azınlığı yükseltmek için nasıl yardım ettiklerini açıklamaya çalışıyor.

Eğer Amerika gerçek bir yarış savaşından kaçınacaksa, radikal solun bizi karşıt gruplara ayırmasını durdurmak zorundayız. Ya herkes eşittir ya da hiç kimse eşit değildir. Bölüm diğer ülkelere başka bir Amerikan iç savaşını başlatma fırsatı veriyor.

Herhangi bir ırkın ırkçılığı iğrençtir. Beyaz ırkçılığı olduğu kadar siyah ırkçılığı da içerir. Nefreti durdurmalıyız, korkuları beslememeliyiz.

Yorum geçmişime bakın …

Author

88 Comments

1. Mersin merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfa cidden hayran edici, face de paylaştım 23-06-2020 06:46:12

2. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Yozgat merkezden ben Aylin. Merhabalar web sitesi inan ki mükemmel, şukuladım 23-06-2020 10:22:56

4. Bitlis merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-06-2020 12:05:24

5. Karabük merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımın inanki iyi, twitter da paylaştım 24-06-2020 12:09:42

6. Kocaeli merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 24-06-2020 12:10:50

7. Selamlar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

8. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

9. selam arkadaşlar siten vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler

10. Manisa merkezden ben ali. Slm sayfan vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 01-07-2020 13:13:47

11. Giresun merkezden ben mehmet. Selam web siteniz inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 06-07-2020 05:46:24

12. Selam herkese web siteniz valla çok iyi, linkedinde paylaştım

13. Aydın merkezden ben ahmet. Slm sayfan vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 15-07-2020 20:35:32

14. Eskişehir merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 16-07-2020 16:00:15

15. Sivas merkezden ben ziya. Selamlar siteniz gerçekten dikkat çekici, sağolun 17-07-2020 09:55:20

16. Edirne merkezden ben ahmet. Selamlar siten ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 25-07-2020 11:46:35

17. Ağrı merkezden ben ziya. Mrb bu web sitesi yeminle mükemmel, şukuladım 26-07-2020 19:25:35

18. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

19. Merhabalar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım

20. Selamlar web sitesi vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

21. Bursa merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi cidden çok güzel, şukuladım 06-08-2020 21:20:16

22. Ankara merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 07-08-2020 19:03:55

23. Elazığ merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 12-08-2020 13:17:30

24. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok iyi, şukuladım

25. Kırıkkale merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim dikkat çekici, sağolun 23-08-2020 01:10:17

26. Giresun merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 29-08-2020 13:59:26

27. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım

28. Nevşehir merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 30-08-2020 23:58:59

29. Gürbüz Reply

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşım valla çok hoşuma gitti, sağolun 03-09-2020 15:15:52

30. selamun aleyküm siten yeminle iyi, teraziye tıkladım

31. Adıyaman merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 07-09-2020 18:37:09

32. Karabük merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-09-2020 07:35:30

33. elif yılmaz Reply

Mrb web sitesi harbiden çok güzel, tebrikler

34. Merhaba sayfanız inan ki hayran edici, teraziye tıkladım

35. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 11:26:36

36. Merhaba herkese web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, saolun

37. elif yılmaz Reply

Selam herkese web sitesi cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

38. Bu konu : ” / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz harbiden iyi, twitter da paylaştım , ziya – 110

39. Amasya dan kimler var. / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. . Selamın aleyküm siteniz yeminle mükemmel, şukuladım , memo – 295

40. Şırnak merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 31-10-2020 16:32:59

41. Hakkari dan kimler var. / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. . Selam sayfan vallaha billaha çok iyi, saolun , – 76

42. Bu konu : ” / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın valla dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 93

43. Adıyaman dan kimler var. / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. . Selam paylaşımın harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 134

44. Tunceli merkezden ben memo. Merhabalar siteniz vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-11-2020 23:26:15

45. Muğla merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha iyi, tebrikler 13-11-2020 13:31:22

46. Muş dan kimler var. / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. . Slm paylaşımınız inanılmaz iyi, şukuladım , banu – 117

47. Bu konu : ” / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 237

48. Antalya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-11-2020 00:00:54

49. Bu konu : ” / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. ” çok güzel. Mrb siteniz süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 277

50. Sivas dan kimler var. / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. . Mrb siten vallaha dikkat çekici, şukuladım , ali – 142

51. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 257

52. elif yılmaz Reply

Batman dan kimler var. / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. . selamun aleyküm web siten cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 220

53. Tunceli merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 15-12-2020 22:54:19

54. Siirt merkezden ben emin. Merhaba sayfa inanki güzel, şukuladım 21-12-2020 01:57:45

55. Bu konu : ” / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. ” çok güzel. Selamlar web siteniz valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 485

56. Tokat dan kimler var. / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. . selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok iyi, tebrikler , mehmet – 440

57. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 286

58. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 257

59. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Merhaba siteniz cidden ilgi uyandırıcı, saolun 01-01-2021 11:48:56

60. Bingöl dan kimler var. / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. . Merhaba paylaşımın cidden dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 374

61. Erzincan dan kimler var. / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. . Selamlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 190

62. Bu konu : ” / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 172

63. elif yılmaz Reply

İstanbul dan kimler var. / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. . Selamlar web siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 364

64. Muğla dan kimler var. / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. . Selamlar web sitesi inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 268

65. Bu konu : ” / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, sağolun , gaye – 73

66. Bursa dan kimler var. / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. . Mrb siteniz inan ki iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 486

67. Bu konu : ” / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 42

68. Selam herkese sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

69. Selamın aleyküm sayfanız valla çok güzel, teraziye tıkladım

70. Bu konu : ” / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. ” çok güzel. Slm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 344

71. Bitlis merkezden ben ziya. Slm paylaşımınız harbiden güzel, şukuladım 19-03-2021 02:02:43

72. Gürbüz Reply

Bu konu : ” / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 316

73. Bu konu : ” / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. ” çok güzel. Merhabalar sayfan ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 56

74. Antalya dan kimler var. / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. . Merhaba sayfa ciddiyim iyi, şukuladım , banu – 136

75. Gürbüz Reply

Isparta dan kimler var. / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. . Selam herkese paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 348

76. Bu konu : ” / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 339

77. Nevşehir merkezden ben banu. Mrb web siteniz cidden çok güzel, tebrikler 15-04-2021 13:19:00

78. Bu konu : ” / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 191

79. selamun aleyküm web siten cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

80. Muş merkezden ben ziya. Mrb sayfan inanılmaz çok iyi, saolun 04-05-2021 17:01:44

81. Kütahya merkezden ben ali. Selam herkese sayfa inanılmaz mükemmel, face de paylaştım 08-05-2021 00:08:39

82. Bu konu : ” / R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 404

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link