Kategoriler
Genel

/ R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor.

En solun çeşitli azınlık gruplarını yükseltmeye yönelik hareketleri, beyaz grupların ÜSTÜNDE “beyazların hayatta kalmak için bir araya gelmesi gerektiği” anlatısını beslemeye yardımcı oluyor. Yorumlarım:

https://np.reddit.com/r/news/comments/hdnv4o/neonazi_militant_group_grooms_teenagers/

gizlendi. Her iki yorum da bu beyaz üstüncül gruplara radikal sol kültürel Marksistlerin beyazları utanç ve ABOVE beyazlarının üstünde azınlığı yükseltmek için nasıl yardım ettiklerini açıklamaya çalışıyor.

Eğer Amerika gerçek bir yarış savaşından kaçınacaksa, radikal solun bizi karşıt gruplara ayırmasını durdurmak zorundayız. Ya herkes eşittir ya da hiç kimse eşit değildir. Bölüm diğer ülkelere başka bir Amerikan iç savaşını başlatma fırsatı veriyor.

Herhangi bir ırkın ırkçılığı iğrençtir. Beyaz ırkçılığı olduğu kadar siyah ırkçılığı da içerir. Nefreti durdurmalıyız, korkuları beslememeliyiz.

Yorum geçmişime bakın …

“/ R / news’de yasaklanmış iki yorum, örgütlü beyaz üstünlükçülerin kültürel Marksizm tarafından nasıl yardım edildiğini açıklamaya çalışıyor.” için 16 yanıt

Mersin merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfa cidden hayran edici, face de paylaştım 23-06-2020 06:46:12

Bitlis merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-06-2020 12:05:24

Kocaeli merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 24-06-2020 12:10:50

Giresun merkezden ben mehmet. Selam web siteniz inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 06-07-2020 05:46:24

Aydın merkezden ben ahmet. Slm sayfan vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 15-07-2020 20:35:32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir