R / paranormal üzerindeki her şey uyku felci veya psikozdur, öyleyse neden bu alt bile var?

Hiç kimse o denizaltında vakit geçirdi mi? Oraya gönderi gönderen hemen hemen herkes miyopik modern aptallığın plep tedavisini görüyor. Bir hayalet mi gördün? Halüsinasyon. Uykunda bir şey mi oldu? Uyku felci. Öyleyse bu denizaltı ne için var? Kişisel olarak bir huni olduğunu düşünüyorum. Bu, var olduğunu bildiğimiz teknolojiye ve dahası, var olduğunu bilmediğimiz teknolojiye dayanarak insanlara gerçekte meydana gelen her şeyi açıklamanın bir yolu. Gören, duyan, sizi koklayan insanlar, Facebook gibi şirketlerin aktif olarak AKILINIZI OKUMAYA ÇALIŞTIKLARI, yaşadığımız modern bir dünya ile doğrudan bağlantılı olabilir. Facebook bunu yapmaya çalışıyorsa, hükümetin size ne yapmaya çalıştığını düşünüyorsunuz? Daha da iyisi, herkesin her zaman hakkında söylediği gölge hükümete ne dersiniz? Halüsinasyonların olmadığını mı söylüyorum? Tabii ki hayır, biraz uyuşturucu alırsan halüsinasyon görürsün. Ama bana bunu çöz. Kabul edilen koyun cevabı dışında farklı bir bakış açısı sunmaya çalışın. Bir janny gelmeden önce ne kadar zamana bak.

“R / paranormal üzerindeki her şey uyku felci veya psikozdur, öyleyse neden bu alt bile var?” üzerine 19 yorum

1. Bu konu : ” R / paranormal üzerindeki her şey uyku felci veya psikozdur, öyleyse neden bu alt bile var? ” çok güzel. Selam web sitesi harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 268

2. Adana dan kimler var. R / paranormal üzerindeki her şey uyku felci veya psikozdur, öyleyse neden bu alt bile var? . Merhabalar siteniz yeminle dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 434

3. Bu konu : ” R / paranormal üzerindeki her şey uyku felci veya psikozdur, öyleyse neden bu alt bile var? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 290

4. Muğla dan kimler var. R / paranormal üzerindeki her şey uyku felci veya psikozdur, öyleyse neden bu alt bile var? . Selam web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 411

5. Bilecik merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi çok güzel, teşekkürler 14-01-2021 13:40:42

6. Gümüşhane dan kimler var. R / paranormal üzerindeki her şey uyku felci veya psikozdur, öyleyse neden bu alt bile var? . selamun aleyküm web siteniz valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 49

7. Bu konu : ” R / paranormal üzerindeki her şey uyku felci veya psikozdur, öyleyse neden bu alt bile var? ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 217

8. Bu konu : ” R / paranormal üzerindeki her şey uyku felci veya psikozdur, öyleyse neden bu alt bile var? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 278

9. Hakkari merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki dikkat çekici, tebrikler 27-02-2021 04:46:27

10. Bu konu : ” R / paranormal üzerindeki her şey uyku felci veya psikozdur, öyleyse neden bu alt bile var? ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 417

11. Bu konu : ” R / paranormal üzerindeki her şey uyku felci veya psikozdur, öyleyse neden bu alt bile var? ” çok güzel. Merhaba web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 72

12. Diyarbakır merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız inanki çok iyi, şukuladım 28-02-2021 10:34:05

13. Ordu dan kimler var. R / paranormal üzerindeki her şey uyku felci veya psikozdur, öyleyse neden bu alt bile var? . Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha çok iyi, tebrikler , ali – 33

14. Batman merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın valla çok güzel, teşekkürler 01-03-2021 12:36:25

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link