r / politics sadece önyargılı değil – bir DNC propaganda dağıtım platformudur.

Hepimiz açıkça önyargılı olduğu için r / siyasetten övünüyoruz, ancak bu sonucu açıkça görmediğim için sadece bariz olanı belirtmek istedim.

Tıpkı r / news ve r / tech’in u / maxwellhill (tutuklanmasından bu yana hala paylaşım yapmamış olan) tarafından ortaklaşa yönetilmesi gibi, r / siyaset yönetimi en azından birkaç Demokrat için tam zamanlı bir iş olmalıdır.

Sansür son derece kapsamlı, bu da zaman alıyor. Botlar anlatıları olumlu oylarla zorlar. İnsanlar, çoğu insanın inandığı şeye inanmak istedikleri için aşılanır. Denizaltının alacağı dikkat kolayca Demokrat partiye mal olacaktı. Bu alt yazı, konuşma noktalarının çoğunun yayıldığı yerdir ve daha sonra diğer platformların çokluğundaki sadıklarıyla tekrarlanır.

“r / politics sadece önyargılı değil – bir DNC propaganda dağıtım platformudur.” üzerine 53 yorum

1. Rize merkezden ben banu. Merhaba herkese web siten yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 07-10-2020 06:54:32

2. Artvin merkezden ben emin. Merhabalar paylaşım ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 19-10-2020 05:23:04

3. Adana merkezden ben Emine. Selam herkese sayfa ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 28-10-2020 04:42:48

4. Kütahya dan kimler var. r / politics sadece önyargılı değil – bir DNC propaganda dağıtım platformudur. . Selamlar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 492

5. Balıkesir merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 29-10-2020 19:06:50

6. Amasya dan kimler var. r / politics sadece önyargılı değil – bir DNC propaganda dağıtım platformudur. . Selam herkese sayfa yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 47

7. Bursa dan kimler var. r / politics sadece önyargılı değil – bir DNC propaganda dağıtım platformudur. . selam arkadaşlar siten yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 236

8. Bu konu : ” r / politics sadece önyargılı değil – bir DNC propaganda dağıtım platformudur. ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 38

9. Manisa merkezden ben hatice. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım 26-11-2020 05:17:30

10. Erzincan dan kimler var. r / politics sadece önyargılı değil – bir DNC propaganda dağıtım platformudur. . Merhaba herkese paylaşım inanki güzel, teşekkürler , – 417

11. Bu konu : ” r / politics sadece önyargılı değil – bir DNC propaganda dağıtım platformudur. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 406

12. Bu konu : ” r / politics sadece önyargılı değil – bir DNC propaganda dağıtım platformudur. ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle güzel, face de paylaştım , gaye – 292

13. Bu konu : ” r / politics sadece önyargılı değil – bir DNC propaganda dağıtım platformudur. ” çok güzel. Mrb sayfan cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 282

14. Bu konu : ” r / politics sadece önyargılı değil – bir DNC propaganda dağıtım platformudur. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 484

15. Bu konu : ” r / politics sadece önyargılı değil – bir DNC propaganda dağıtım platformudur. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki güzel, sağolun , ahmet – 147

16. Muğla dan kimler var. r / politics sadece önyargılı değil – bir DNC propaganda dağıtım platformudur. . Merhaba herkese sayfan süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , mehmet – 215

17. Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 20:42:57

18. Siirt merkezden ben ziya. Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 12-01-2021 23:50:58

19. Bu konu : ” r / politics sadece önyargılı değil – bir DNC propaganda dağıtım platformudur. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 23

20. Karaman dan kimler var. r / politics sadece önyargılı değil – bir DNC propaganda dağıtım platformudur. . Merhaba paylaşım cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 107

21. Eskişehir merkezden ben ziya. Mrb siteniz yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 26-01-2021 11:06:28

22. Uşak dan kimler var. r / politics sadece önyargılı değil – bir DNC propaganda dağıtım platformudur. . Mrb web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 258

23. Adıyaman merkezden ben Emine. Mrb web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 28-01-2021 23:43:53

24. Kilis merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 02-02-2021 12:56:51

25. Kahramanmaraş dan kimler var. r / politics sadece önyargılı değil – bir DNC propaganda dağıtım platformudur. . Merhabalar paylaşım gerçekten hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 233

26. Tokat dan kimler var. r / politics sadece önyargılı değil – bir DNC propaganda dağıtım platformudur. . Mrb web sitesi vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 194

27. Kütahya merkezden ben . Selamın aleyküm siteniz valla dikkatimi çekti, tebrikler 01-03-2021 10:23:14

28. Düzce dan kimler var. r / politics sadece önyargılı değil – bir DNC propaganda dağıtım platformudur. . Mrb bu web sitesi cidden çok iyi, saolun , ahmet – 314

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link