r / politics sadece önyargılı değil – bir DNC propaganda dağıtım platformudur.

Hepimiz açıkça önyargılı olduğu için r / siyasetten övünüyoruz, ancak bu sonucu açıkça görmediğim için sadece bariz olanı belirtmek istedim.

Tıpkı r / news ve r / tech’in u / maxwellhill (tutuklanmasından bu yana hala paylaşım yapmamış olan) tarafından ortaklaşa yönetilmesi gibi, r / siyaset yönetimi en azından birkaç Demokrat için tam zamanlı bir iş olmalıdır.

Sansür son derece kapsamlı, bu da zaman alıyor. Botlar anlatıları olumlu oylarla zorlar. İnsanlar, çoğu insanın inandığı şeye inanmak istedikleri için aşılanır. Denizaltının alacağı dikkat kolayca Demokrat partiye mal olacaktı. Bu alt yazı, konuşma noktalarının çoğunun yayıldığı yerdir ve daha sonra diğer platformların çokluğundaki sadıklarıyla tekrarlanır.

“r / politics sadece önyargılı değil – bir DNC propaganda dağıtım platformudur.” üzerine 16 yorum

1. Rize merkezden ben banu. Merhaba herkese web siten yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 07-10-2020 06:54:32

2. Artvin merkezden ben emin. Merhabalar paylaşım ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 19-10-2020 05:23:04

3. Adana merkezden ben Emine. Selam herkese sayfa ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 28-10-2020 04:42:48

4. Kütahya dan kimler var. r / politics sadece önyargılı değil – bir DNC propaganda dağıtım platformudur. . Selamlar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 492

Yorum yapın