r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA.

https://old.reddit.com/r/politics/comments/jd29rv/us_spies_say_the_hunter_biden_email_controversy/

“Business Insider’ın daha önce bildirdiği gibi, * bu iddiaların haklı olduğuna dair hiçbir kanıt yok ve istihbarat değerlendirmeleri, medya raporları, kongre soruşturmaları ve tanık ifadeleri ile çürütüldü. **”

KUTSAL FUCK Bu 1 cümlede 4 sapma. LOL

Ve devam ediyor … “Glenn Carle, eski bir CIA gizli işleyen shill Rus casuslarını çevirme konusunda uzmanlaşmış olan Business Insider’a, Giuliani’nin Trump’a erişiminin yanı sıra motivasyonlarının da onu Rus istihbaratı için çekici bir hedef haline getirdiğini söyledi. “

BusinessInsider gidiyor derin bu sahte haberde gerçek kesin karşısında 😂

u_spez: Sürprizim için kutsal bok, yeni r / siyaset başlığındaki yorumlar oldukça iyi !! R / siyaset modları görev dışı mı?

“Daha önce hiç görülmemiş özçekimlerle birlikte gelen e-postaları göz ardı etmekte lmao, ancak eşlik eden hiçbir kanıt olmadan” anonim eski casuslardan “tek bir çizgi olmadığına inanmak”

“Umarım buradaki çocuklar filtrelenmiş haberler, yanıltıcı manşetler ve Joe Biden’a yardım etmek için tasarlanmış hikayeleri sulandırdığınızı biliyorsunuz, hangi tarafta olduğunuz önemli değil ama buradaki herkesin Trump’tan nefret ettiğini görebiliyorum , lütfen kamuoyuna yanlış bilgi vermeden önce gerçeklerinizi kontrol edin, bu forumdaki kullanıcılar belli ki yayınladıklarını araştırmaya zaman ayırmıyorlar, bu yüzden her şeyi bir tuz parçasıyla alın … “

“Evet, bize gösterdiği şey bu .. kesinlikle kör müsünüz ???”

SHILLS: Neden serseriler / komplodaki anlatıyı kontrol etmeye çalışıyorsunuz ?! KENDİNİZİ BAŞLAT r / siyaset! Orada vahşi koşuyorlar 😂😂😂

“r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA.” üzerine 17 yorum

1. Aksaray merkezden ben hatice. Selam herkese sayfanız süper ötesi iyi, teşekkürler 18-10-2020 02:55:19

2. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Merhaba sayfa vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 18-10-2020 05:21:35

3. Sivas dan kimler var. r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. . Mrb web siten yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 354

4. Bu konu : ” r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inan ki iyi, şukuladım , Gürbüz – 481

5. Yalova merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim güzel, face de paylaştım 19-10-2020 01:56:34

6. Bu konu : ” r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. ” çok güzel. Selam web sitesi inanki hoşuma gitti, şukuladım , – 268

7. Kırklareli merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız valla çok iyi, şukuladım 19-10-2020 04:06:57

8. Bu konu : ” r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 352

9. Bu konu : ” r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. ” çok güzel. Merhaba sayfanız valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 473

10. Muğla dan kimler var. r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. . merhaba arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 239

11. Bu konu : ” r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla çok hoşuma gitti, sağolun , hatice – 213

Yorum yapın