r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA.

https://old.reddit.com/r/politics/comments/jd29rv/us_spies_say_the_hunter_biden_email_controversy/

“Business Insider’ın daha önce bildirdiği gibi, * bu iddiaların haklı olduğuna dair hiçbir kanıt yok ve istihbarat değerlendirmeleri, medya raporları, kongre soruşturmaları ve tanık ifadeleri ile çürütüldü. **”

KUTSAL FUCK Bu 1 cümlede 4 sapma. LOL

Ve devam ediyor … “Glenn Carle, eski bir CIA gizli işleyen shill Rus casuslarını çevirme konusunda uzmanlaşmış olan Business Insider’a, Giuliani’nin Trump’a erişiminin yanı sıra motivasyonlarının da onu Rus istihbaratı için çekici bir hedef haline getirdiğini söyledi. “

BusinessInsider gidiyor derin bu sahte haberde gerçek kesin karşısında 😂

u_spez: Sürprizim için kutsal bok, yeni r / siyaset başlığındaki yorumlar oldukça iyi !! R / siyaset modları görev dışı mı?

“Daha önce hiç görülmemiş özçekimlerle birlikte gelen e-postaları göz ardı etmekte lmao, ancak eşlik eden hiçbir kanıt olmadan” anonim eski casuslardan “tek bir çizgi olmadığına inanmak”

“Umarım buradaki çocuklar filtrelenmiş haberler, yanıltıcı manşetler ve Joe Biden’a yardım etmek için tasarlanmış hikayeleri sulandırdığınızı biliyorsunuz, hangi tarafta olduğunuz önemli değil ama buradaki herkesin Trump’tan nefret ettiğini görebiliyorum , lütfen kamuoyuna yanlış bilgi vermeden önce gerçeklerinizi kontrol edin, bu forumdaki kullanıcılar belli ki yayınladıklarını araştırmaya zaman ayırmıyorlar, bu yüzden her şeyi bir tuz parçasıyla alın … “

“Evet, bize gösterdiği şey bu .. kesinlikle kör müsünüz ???”

SHILLS: Neden serseriler / komplodaki anlatıyı kontrol etmeye çalışıyorsunuz ?! KENDİNİZİ BAŞLAT r / siyaset! Orada vahşi koşuyorlar 😂😂😂

“r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA.” üzerine 61 yorum

1. Aksaray merkezden ben hatice. Selam herkese sayfanız süper ötesi iyi, teşekkürler 18-10-2020 02:55:19

2. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Merhaba sayfa vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 18-10-2020 05:21:35

3. Sivas dan kimler var. r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. . Mrb web siten yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 354

4. Bu konu : ” r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inan ki iyi, şukuladım , Gürbüz – 481

5. Yalova merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim güzel, face de paylaştım 19-10-2020 01:56:34

6. Bu konu : ” r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. ” çok güzel. Selam web sitesi inanki hoşuma gitti, şukuladım , – 268

7. Kırklareli merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız valla çok iyi, şukuladım 19-10-2020 04:06:57

8. Bu konu : ” r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 352

9. Bu konu : ” r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. ” çok güzel. Merhaba sayfanız valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 473

10. Muğla dan kimler var. r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. . merhaba arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 239

11. Bu konu : ” r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla çok hoşuma gitti, sağolun , hatice – 213

12. Edirne merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-10-2020 06:31:34

13. Hakkari dan kimler var. r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. . Merhaba herkese bu web sitesi cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , Hasan – 247

14. Siirt dan kimler var. r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. . Merhaba siteniz ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 322

15. Bu konu : ” r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 337

16. Bu konu : ” r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. ” çok güzel. Slm web sitesi inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 427

17. Mersin dan kimler var. r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. . Merhaba sayfanız cidden hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 422

18. Giresun merkezden ben hatice. selamun aleyküm web sitesi vallaha hoşuma gitti, saolun 13-11-2020 20:44:25

19. Gaziantep merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 19-11-2020 20:23:18

20. Kırıkkale dan kimler var. r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. . Selam paylaşımın cidden hayran edici, face de paylaştım , Emine – 202

21. Bu konu : ” r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. ” çok güzel. Selamlar sayfan cidden güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 128

22. Yozgat dan kimler var. r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. . Selamın aleyküm web siten ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , Aylin – 230

23. Bu konu : ” r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. ” çok güzel. Slm bu web sitesi valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 28

24. Bu konu : ” r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 360

25. Sivas merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi cidden güzel, teşekkürler 06-12-2020 14:07:13

26. Çanakkale dan kimler var. r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. . Slm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 306

27. Bu konu : ” r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. ” çok güzel. Merhabalar sayfa valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 19

28. Eskişehir dan kimler var. r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi iyi, tebrikler , mehmet – 468

29. Tokat dan kimler var. r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. . Slm paylaşımın inanılmaz güzel, teşekkürler , ali – 463

30. Yalova dan kimler var. r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. . Merhaba paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 189

31. Manisa dan kimler var. r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. . Selamlar paylaşım yeminle hayran edici, sağolun , Gürbüz – 356

32. Tokat dan kimler var. r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. . Slm siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 267

33. Şırnak dan kimler var. r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. . Selam sayfan yeminle mükemmel, face de paylaştım , emin – 308

34. Ağrı dan kimler var. r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. . Selam sayfan süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 117

35. Manisa merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 01-02-2021 18:01:14

36. Çankırı merkezden ben ali. Selam herkese sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-02-2021 18:36:23

37. Bu konu : ” r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 64

38. Bolu merkezden ben emin. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten iyi, facebookta paylaştım 23-02-2021 07:01:54

39. Bolu merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım inan ki hayran edici, saolun 23-02-2021 19:59:52

40. Bilecik dan kimler var. r / politics SONUNDA Biden Hunter’ın e-posta sızıntısını kapsıyor .. NO ONES sürprizine, “Boogey man Russia” açısıyla gidiyorlar. İnkar yok şimdi sadece SAPMA. . Selam bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , emin – 419

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link