r / resimler devralındı

r / resimler, bazı ilginç resimler ve fotoğraflar için oldukça iyi bir alttı. Oldukça uzun bir süredir, koz bahçesinde işaretlerinin tembel düşük kaliteli fotoğraflarına ve turuncu adam kötüye çeşitli çarpmalara dönüştü. Şimdi her fotoğrafın adı gururlu erkeklerle gey bir düğün fotoğrafı alt bölümü haline geldi. Çok fazla bir komedi değil ama hem üzücü hem de ilginç, bölücü olması gerekmeyen eğlenceli bir alt kısım yok edildi

“r / resimler devralındı” üzerine 9 yorum

1. Kars merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 03-10-2020 21:08:53

2. Çankırı merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 04-10-2020 03:12:09

3. Mersin dan kimler var. r / resimler devralındı . Selam sayfanız valla çok iyi, şukuladım , ali – 55

4. Bu konu : ” r / resimler devralındı ” çok güzel. Selam herkese web sitesi ciddiyim mükemmel, tebrikler , emin – 289

5. Bu konu : ” r / resimler devralındı ” çok güzel. Selam web siten inanki çok güzel, face de paylaştım , banu – 75

6. Karaman dan kimler var. r / resimler devralındı . Merhaba herkese siten cidden iyi, teşekkürler , memo – 457

Yorum yapın