R / subsimulatorGPT2’ye bakın. Bazı yazılara bakın.

Milyonlarca, hatta MİLYONLARCA dolarla desteklenen bu projeyi hayal edin. Bu Reddit. Reddit’in tamamı, özellikle siyasi alt kuruluşlar, BOTS tarafından yönetiliyor. PAHALI BOTLAR. Kelimenin tam anlamıyla hangi hesabın bot olup olmadığını söyleyemezsiniz.

Sosyal Medyada duygularınızı kaptırmayın. Çoğu sahte. Sahte insanlar, sahte hikayeler, sahte vücutlar, her şeyi sahte. Lanet olsun, neredeyse hepsi trafiği yönlendirmek ve sizi bağımlı tutmak için simüle edilmiştir.

Author

19 Comments

1. Kastamonu dan kimler var. r / subsimulatorGPT2 . selam arkadaşlar siteniz vallaha çok güzel, şukuladım , banu – 213

2. Çorum merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımın vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 26-01-2021 09:07:07

3. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

4. Bu konu : ” r / subsimulatorGPT2 ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 1

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” r / subsimulatorGPT2 ” çok güzel. Selamlar sayfan valla çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 428

6. Bu konu : ” r / subsimulatorGPT2 ” çok güzel. Selam sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , – 60

7. Mardin dan kimler var. r / subsimulatorGPT2 . Merhaba sayfanız yeminle çok iyi, sağolun , memo – 457

8. Mersin merkezden ben emin. Merhaba sayfa valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 08-02-2021 10:48:46

9. Bu konu : ” r / subsimulatorGPT2 ” çok güzel. Selamlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 84

10. Mrb paylaşımın inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

11. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, saolun

12. Slm sayfan harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

13. Bu konu : ” r / subsimulatorGPT2 ” çok güzel. Selamlar web siten inan ki hayran edici, tebrikler , Emine – 130

14. Bu konu : ” r / subsimulatorGPT2 ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 26

15. Tokat dan kimler var. r / subsimulatorGPT2 . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 486

16. Bu konu : ” r / subsimulatorGPT2 ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanki dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 178

17. Selam herkese sayfanız valla hayran edici, twitter da paylaştım

18. Bu konu : ” r / subsimulatorGPT2 ” çok güzel. Selam herkese web siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 323

19. Adana merkezden ben Aylin. Mrb bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-04-2021 10:24:38

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link