GME hisse senetlerinin daralmasının, ABD tahvillerinin kısalması nedeniyle piyasanın geri kalanıyla (havada ne kadar yükseliyor gibi göründüğü) nasıl doğrudan ilişkili olacağından bahseden birçok dd yazısı var. Tartışmak için olgunlaşmış görünüyor. Bunun nasıl sarsıldığına dair bir fikrin var mı?

Author

13 Comments

1. Muş merkezden ben doruk. Mrb siten vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 21-04-2021 20:26:10

2. Bu konu : ” R / Superstonk teorileriyle ilgili çok fazla konuşma sürmemesine şaşırdım. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 39

3. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım

4. Tunceli dan kimler var. R / Superstonk teorileriyle ilgili çok fazla konuşma sürmemesine şaşırdım. . Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 342

5. Rize merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-04-2021 22:17:00

6. Nevşehir merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 22-04-2021 21:03:12

7. Merhaba herkese sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

8. Van merkezden ben emin. Selam web siteniz yeminle iyi, linkedinde paylaştım 23-04-2021 12:30:11

9. Hatay dan kimler var. R / Superstonk teorileriyle ilgili çok fazla konuşma sürmemesine şaşırdım. . Slm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 411

10. Bu konu : ” R / Superstonk teorileriyle ilgili çok fazla konuşma sürmemesine şaşırdım. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 276

11. Mardin dan kimler var. R / Superstonk teorileriyle ilgili çok fazla konuşma sürmemesine şaşırdım. . Mrb siten inan ki çok iyi, sağolun , memo – 188

12. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha hayran edici, şukuladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link