GME hisse senetlerinin daralmasının, ABD tahvillerinin kısalması nedeniyle piyasanın geri kalanıyla (havada ne kadar yükseliyor gibi göründüğü) nasıl doğrudan ilişkili olacağından bahseden birçok dd yazısı var. Tartışmak için olgunlaşmış görünüyor. Bunun nasıl sarsıldığına dair bir fikrin var mı?

Author

42 Comments

1. Muş merkezden ben doruk. Mrb siten vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 21-04-2021 20:26:10

2. Bu konu : ” R / Superstonk teorileriyle ilgili çok fazla konuşma sürmemesine şaşırdım. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 39

3. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım

4. Tunceli dan kimler var. R / Superstonk teorileriyle ilgili çok fazla konuşma sürmemesine şaşırdım. . Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 342

5. Rize merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-04-2021 22:17:00

6. Gürbüz Reply

Selam bu web sitesi vallaha güzel, teraziye tıkladım

7. Nevşehir merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 22-04-2021 21:03:12

8. Merhaba herkese sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

9. Van merkezden ben emin. Selam web siteniz yeminle iyi, linkedinde paylaştım 23-04-2021 12:30:11

10. Hatay dan kimler var. R / Superstonk teorileriyle ilgili çok fazla konuşma sürmemesine şaşırdım. . Slm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 411

11. Bu konu : ” R / Superstonk teorileriyle ilgili çok fazla konuşma sürmemesine şaşırdım. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 276

12. Mardin dan kimler var. R / Superstonk teorileriyle ilgili çok fazla konuşma sürmemesine şaşırdım. . Mrb siten inan ki çok iyi, sağolun , memo – 188

13. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha hayran edici, şukuladım

14. Kocaeli dan kimler var. R / Superstonk teorileriyle ilgili çok fazla konuşma sürmemesine şaşırdım. . Merhabalar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Aylin – 158

15. Batman dan kimler var. R / Superstonk teorileriyle ilgili çok fazla konuşma sürmemesine şaşırdım. . Merhabalar web siteniz gerçekten hayran edici, saolun , Emine – 406

16. Diyarbakır merkezden ben banu. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok iyi, sağolun 07-05-2021 01:14:05

17. Edirne merkezden ben Hasan. Selam web sitesi vallaha çok güzel, şukuladım 07-05-2021 02:28:22

18. elif yılmaz Reply

Ağrı dan kimler var. R / Superstonk teorileriyle ilgili çok fazla konuşma sürmemesine şaşırdım. . Mrb sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 235

19. Bu konu : ” R / Superstonk teorileriyle ilgili çok fazla konuşma sürmemesine şaşırdım. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 119

20. Hatay dan kimler var. R / Superstonk teorileriyle ilgili çok fazla konuşma sürmemesine şaşırdım. . selam arkadaşlar paylaşım vallaha çok iyi, teşekkürler , ali – 317

21. Bu konu : ” R / Superstonk teorileriyle ilgili çok fazla konuşma sürmemesine şaşırdım. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanki çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 319

22. Gümüşhane merkezden ben Emine. Merhabalar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 02-06-2021 10:59:23

23. Merhaba herkese paylaşımın valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” R / Superstonk teorileriyle ilgili çok fazla konuşma sürmemesine şaşırdım. ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 61

25. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Slm sayfan yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 21-06-2021 08:34:23

26. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” R / Superstonk teorileriyle ilgili çok fazla konuşma sürmemesine şaşırdım. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inan ki çok iyi, tebrikler , elif yılmaz – 414

27. Gürbüz Reply

Merhabalar web siten valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım

28. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki çok güzel, sağolun 23-06-2021 22:54:28

29. Bu konu : ” R / Superstonk teorileriyle ilgili çok fazla konuşma sürmemesine şaşırdım. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten yeminle iyi, sağolun , hatice – 395

30. Ağrı dan kimler var. R / Superstonk teorileriyle ilgili çok fazla konuşma sürmemesine şaşırdım. . selam arkadaşlar paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 287

31. Mrb sayfa inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

32. Gümüşhane merkezden ben . Merhaba herkese web siteniz inan ki dikkat çekici, teşekkürler 26-06-2021 21:37:19

33. Kilis merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 28-06-2021 14:32:20

34. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” R / Superstonk teorileriyle ilgili çok fazla konuşma sürmemesine şaşırdım. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 9

35. Manisa merkezden ben Aylin. Merhabalar web siteniz valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 10-07-2021 06:22:06

36. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler

37. Giresun merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi çok güzel, tebrikler 18-07-2021 23:22:52

38. Bu konu : ” R / Superstonk teorileriyle ilgili çok fazla konuşma sürmemesine şaşırdım. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inan ki hayran bıraktı, şukuladım , – 111

39. Gaziantep merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın valla hayran edici, sağolun 26-07-2021 10:00:40

40. Ardahan dan kimler var. R / Superstonk teorileriyle ilgili çok fazla konuşma sürmemesine şaşırdım. . Selam paylaşımın cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 258

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link