Kategoriler
Genel

r / ufo, gelişmiş hava taşıtlarını gizli tutmak isteyen insanlar tarafından kontrol edilir.

alt r / ufo modlarında her şeyin toplam gücü vardır. Meşru bir video yayınlarsanız bu video kaldırılır ve bu dizide perma yasaklanırsınız. benim teorim, reddit'in üretken bir şey bilmenizi istemeyen insanlar tarafından kontrol edilmesidir. ve hiçbirimizin bu konuda yapabileceği hiçbir şey yok. reddit kontrollü bir muhalefet, bulgu ve hakikat ya da kanıttır. ve reddit kullanıcıları olarak bu konuda ne yapabiliriz? sadece bizi yasaklayabilecek şeyler gönderemeyeceğimizi kabul et?

“r / ufo, gelişmiş hava taşıtlarını gizli tutmak isteyen insanlar tarafından kontrol edilir.” için 16 yanıt

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa vallaha çok iyi, face de paylaştım 22-02-2020 08:03:56

Kırşehir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 28-02-2020 23:19:31

Burdur merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 06-03-2020 14:33:19

Bursa merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-03-2020 18:18:21

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siten cidden hayran bıraktı, teşekkürler 07-03-2020 21:41:54

Konya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, sağolun 15-03-2020 16:37:21

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir