Görünüşe göre r / Wallstreetbets sadece kilitlendi ve şu anda yayınlanamıyor çünkü head mod, wallstreetbets’i bir piyasa manipülatörü gibi göstermek için GameStop hissesini kısaltan hedge fonlarıyla işbirliği yapıyordu. Bunun nedeni, WSB’nin, yüksek riskli yatırım fonlarının milyonlarca ve milyonlarca dolar ödemek zorunda kalacağı kısa bir daralmaya neden olmak için GameStop hisselerinin fiyatını artırmaya çalışmasıdır. Çılgın şeyler.

Author

19 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” r / Wallstreetbets sadece geçici olarak kilitlendi ” çok güzel. Merhaba siten vallaha güzel, saolun , Gürbüz – 352

2. Ardahan merkezden ben Hasan. Merhabalar siten vallaha dikkatimi çekti, sağolun 22-01-2021 12:05:39

3. Elazığ dan kimler var. r / Wallstreetbets sadece geçici olarak kilitlendi . Selam herkese paylaşım harbiden iyi, şukuladım , Aylin – 58

4. Bursa merkezden ben . Merhabalar web siten inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 22-01-2021 21:41:20

5. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok güzel, saolun

6. Gürbüz Reply

Erzurum dan kimler var. r / Wallstreetbets sadece geçici olarak kilitlendi . Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 453

7. Yozgat dan kimler var. r / Wallstreetbets sadece geçici olarak kilitlendi . Merhaba sayfa vallaha mükemmel, teşekkürler , hatice – 291

8. Bu konu : ” r / Wallstreetbets sadece geçici olarak kilitlendi ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 179

9. Bu konu : ” r / Wallstreetbets sadece geçici olarak kilitlendi ” çok güzel. Selam paylaşımın yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 469

10. Selamlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım

11. Gaziantep dan kimler var. r / Wallstreetbets sadece geçici olarak kilitlendi . selamun aleyküm paylaşımın valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 140

12. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki mükemmel, facebookta paylaştım

13. Şırnak merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-03-2021 01:37:55

14. Bu konu : ” r / Wallstreetbets sadece geçici olarak kilitlendi ” çok güzel. Selam web siten valla çok iyi, tebrikler , emin – 342

15. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım

16. Bu konu : ” r / Wallstreetbets sadece geçici olarak kilitlendi ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi cidden mükemmel, tebrikler , ali – 262

17. Gümüşhane dan kimler var. r / Wallstreetbets sadece geçici olarak kilitlendi . selamun aleyküm sayfan gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 476

18. Şanlıurfa merkezden ben hatice. Slm web sitesi ciddiyim çok güzel, tebrikler 08-04-2021 18:23:36

19. İstanbul merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-04-2021 19:52:55

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link