r / worldnews bir propganda fabrikasıdır. Tüm ülkeden sağcılara vuran Solcu insanlarla dolu. Hindistan ile ilgili tüm haberler olumsuzdur, her şey. Denizaltıyla ilgili bir sorun var. Doğrulanmamış kaynaklardan önyargılı haberleri ajandaları ile her gün yayınlıyorlar. Biden’a olan sevgileri, Trump’a duydukları nefret çok açık. Biden severlerin çoğu r / poltics, r / liberaller ve diğer popüler alt dallarda aktiftir.

Reddit kötüye kullanımı desteklemiyor, ancak “nükleer bomba hindistan”, “kızılderililer tecavüzcülerdir” “Kızılderililere soykırım diyen yorumlar” olumlu oyla karşılandı ve pek çok ödülü var. Reddit bunu kaldırmaz ve onlarla aynı fikirde olmayan kişiler yasaklanır ve ölüm tehditleri alır.

Bugünlerde r / worldnews hakkında birçok olumsuz haber var.

Kızılderili karşıtı propganda yayınlayan tüm hesaplar, mızmız orospuların orospulara gittikleri ve büyük dinleri, yani İslam’a olan sevgilerini gösterdikleri r / hindistan, r / pakistan, r / İslam ve daha fazla alt dizinin ziyaretçileri!

Author

16 Comments

1. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, teşekkürler

2. Sivas merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 08-03-2021 07:41:24

3. Selamlar paylaşım harbiden güzel, twitter da paylaştım

4. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşım vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Slm bu web sitesi cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

6. Tekirdağ dan kimler var. r / worldnews, bunun bir propganda fabrikası olduğunu ve anti Trump, modi ve pro Biden içeriğiyle dolu olduğunu bile gizlemiyor! . Selamlar web siten süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 122

7. Gürbüz Reply

Ordu merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hayran bıraktı, sağolun 16-03-2021 11:16:39

8. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler

9. Erzurum dan kimler var. r / worldnews, bunun bir propganda fabrikası olduğunu ve anti Trump, modi ve pro Biden içeriğiyle dolu olduğunu bile gizlemiyor! . Selam herkese paylaşımınız inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 336

10. Slm siteniz vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

11. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun

12. Bu konu : ” r / worldnews, bunun bir propganda fabrikası olduğunu ve anti Trump, modi ve pro Biden içeriğiyle dolu olduğunu bile gizlemiyor! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten iyi, tebrikler , – 165

13. İstanbul dan kimler var. r / worldnews, bunun bir propganda fabrikası olduğunu ve anti Trump, modi ve pro Biden içeriğiyle dolu olduğunu bile gizlemiyor! . selam arkadaşlar siteniz cidden çok iyi, tebrikler , ali – 119

14. Osmaniye merkezden ben . Merhaba herkese siten inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-04-2021 01:56:45

15. Samsun merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 15-04-2021 11:54:52

16. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-04-2021 02:24:22

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link