r / worldnews, insanların propagandaya nasıl kolayca katıldıklarını gösteriyor!

Hindistan’ın nasıl tecavüz olduğu, Modi’nin nasıl faşist ve bir Nazi olduğu hakkında çok sayıda gönderi vardı.

2. OP’yi (orijinal poster) kontrol ettim ve bunların çoğunun r / pakistan, r / sino ve r / İslam’da aktif olduğunu öğrendim

R / worldnews moderatörleri bile en agian kızılderililer, İsrailliler, Trump ve pakistan yanlısı Biden.

Kendilerini eleştiren yorumları kaldırırlar.

3. Tecavüz hikayesi, Hindistan nasıl faşist ve diğer olumsuz Hikayeler her gün yeniden yayınlanıyor.

İnsanların kendilerine beslenen haberleri nasıl kolayca satın aldığını ve birini önyargılı olarak gördüm.

Onlara inananlar gençlerdi, diğer ülkelerden gelen yabancılar propgandaya dayalı olarak fikirlerini beslediler.

Eğer r / worldnews küçük bir örnekse, Elitler için normal insanları manipüle etmenin ne kadar kolay olduğunu bir düşünün.

Washington Post (Bezos’a aittir)

NY saatleri

Ve

Diğer medya kuruluşları

3 yıl önce bir ülkeyi işgal etmeden önce dezenformasyon kampanyası başlatmak ve her gün yalan haber vererek vatandaşları ikna etmek.

This Post Has 6 Comments

1. ali

Çanakkale dan kimler var. r / worldnews, insanların propagandaya nasıl kolayca katıldıklarını gösteriyor! . Selam sayfanız valla hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 426

2. mehmet

Bu konu : ” r / worldnews, insanların propagandaya nasıl kolayca katıldıklarını gösteriyor! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 284

3. ali

Bu konu : ” r / worldnews, insanların propagandaya nasıl kolayca katıldıklarını gösteriyor! ” çok güzel. Mrb web siten vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 281

4. Aylin

Bu konu : ” r / worldnews, insanların propagandaya nasıl kolayca katıldıklarını gösteriyor! ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 104

5. elif yılmaz

Bilecik dan kimler var. r / worldnews, insanların propagandaya nasıl kolayca katıldıklarını gösteriyor! . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , elif yılmaz – 103

6. Emine

Artvin dan kimler var. r / worldnews, insanların propagandaya nasıl kolayca katıldıklarını gösteriyor! . Selamlar siteniz vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 399

Bir cevap yazın