r / worldnews, Yahudi olduğum ve ortodoks Yahudilerden kaçtığım için beni yasakladı. Antisemitiktirler. Reddit, Ortodoks Yahudilere karşı çıkan Yahudilerin açık bir şekilde yasaklanmasını neden destekliyor? Bu tamamen reddit’ten gelen antisemitizmdir.

Bu kontrolden çıkıyor. Reddit şimdi açıklık ve bireysellikten yana olan Yahudi halkına saldırıyor. Bu apaçık ırkçılıktır. İstediğimi söyleyebilirim ama Yahudi olduğumu ve katılmadığımı söyler söylemez yasaklandım. Bu korkutucu. Reddit’ten antisemitizm.

“r / worldnews, Yahudi olduğum ve ortodoks Yahudilerden kaçtığım için beni yasakladı. Antisemitiktirler. Reddit, Ortodoks Yahudilere karşı çıkan Yahudilerin açık bir şekilde yasaklanmasını neden destekliyor? Bu tamamen reddit’ten gelen antisemitizmdir.” üzerine 10 yorum

1. Zonguldak dan kimler var. r / worldnews, Yahudi olduğum ve ortodoks Yahudilerden kaçtığım için beni yasakladı. Antisemitiktirler. Reddit, Ortodoks Yahudilere karşı çıkan Yahudilerin açık bir şekilde yasaklanmasını neden destekliyor? Bu tamamen reddit’ten gelen antisemitizmdir. . Merhaba herkese paylaşımın inanki çok güzel, saolun , – 219

2. Erzincan merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın cidden hayran edici, teraziye tıkladım 11-01-2021 08:20:44

3. Amasya dan kimler var. r / worldnews, Yahudi olduğum ve ortodoks Yahudilerden kaçtığım için beni yasakladı. Antisemitiktirler. Reddit, Ortodoks Yahudilere karşı çıkan Yahudilerin açık bir şekilde yasaklanmasını neden destekliyor? Bu tamamen reddit’ten gelen antisemitizmdir. . Selamlar paylaşımınız inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 24

4. Mersin merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımın yeminle çok iyi, face de paylaştım 11-01-2021 16:13:02

5. Malatya dan kimler var. r / worldnews, Yahudi olduğum ve ortodoks Yahudilerden kaçtığım için beni yasakladı. Antisemitiktirler. Reddit, Ortodoks Yahudilere karşı çıkan Yahudilerin açık bir şekilde yasaklanmasını neden destekliyor? Bu tamamen reddit’ten gelen antisemitizmdir. . Selam herkese web sitesi inanılmaz iyi, tebrikler , doruk – 185

6. Şırnak merkezden ben ziya. Selam herkese bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 21-01-2021 20:24:32

7. Gaziantep merkezden ben Emine. Merhaba herkese bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-01-2021 03:57:49

8. Bu konu : ” r / worldnews, Yahudi olduğum ve ortodoks Yahudilerden kaçtığım için beni yasakladı. Antisemitiktirler. Reddit, Ortodoks Yahudilere karşı çıkan Yahudilerin açık bir şekilde yasaklanmasını neden destekliyor? Bu tamamen reddit’ten gelen antisemitizmdir. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim iyi, tebrikler , hatice – 344

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link