Radikal İslami Terörizm demenize izin verilmediğini hatırlıyor musunuz?

Yine de Demokratlar hiçbir kanıt olmadan “Beyaz Üstünlük” diye bağırıyor. Demokratlar, Kyle Rittenhouse’u hiçbir kanıt olmadan Beyaz Üstünlükçü olarak adlandırdı. Hepsi kendini şiddet dolu geçmişleri olan çok sayıda silahlı saldırgana karşı savunduğu için. Demokratlar, Nascar Aldatmacası Olayı ile Beyaz Üstünlüğü haykırdı. Demokratlar Gülümsediği için Covington Çocuklarına Beyaz Üstünlüğü haykırdı. Demokratlar, bir nüansla Jessie Somlet Sahte Sahte Suç’tan sonra Beyaz Üstünlüğü ağladı. Kanıt olmadan.

Bu konuyu gündeme getiriyorum çünkü Joe Biden, Beyaz Üstünlüğü İklim Değişikliğinin bir nedeni olarak karşılaştırdı. Yine delil olmadan. Bu arada İslam saldırdığında, bir pisliği havaya uçurmadan önce “Allah Ekber” diye bağırıyorlar. İslam’ı suçlamıyoruz. Bu saldırılar için Radikal İslam’ı suçluyoruz. Yine de İslam’ı eleştirmenize izin verilmedi. Yine de Demokratlarla savaşmak için görünmez bir düşmana ihtiyaçları var. Bu yüzden, beyaz olmayan bir kişiye karşı suç işleyen herhangi bir beyaz kişiyi Beyaz Üstün olarak etiketlerler. Black Lives Matter’ın bir Black Supremest grubu olduğunu ironik bir şekilde görmezden gelmek. Yalanlar üzerine inşa edilmiştir.

En üstün gruplar var. Bunu kimse inkar etmiyor. Ancak uyanmış bir savaşçınızsa “En Üstün” değilsiniz. Kimse Siyah Üstünlüğü veya Siyah Irkçılık diye seslenmiyor. Corporate America’nın Black Lives Matter’dan ölümcül bir şekilde korktuğu açık. Dolayısıyla, “Adalet Yok Barış Yok” diye bağıran kalabalığa karşı koruma sağladığını düşünerek onlara para vererek bu Komünist Örgüt’e erdemli bir işaret veriyorlar.

Medya, “Adalet Yok Barış Yok Polisi Sikeyim” diye bağırsalar, Gururlu Çocuklara veya Trump Destekçilerine nasıl davranır? Onları uzak durulması ve araştırılması gereken şiddet yanlısı ırkçı bir örgüt olarak etiketleyeceklerdi. Genellikle Radikal İslami Terörizmi suçladığınızda, saldırıdan sorumlu tutulacak bir organizasyonunuz da vardır. Alquad, ISIS, Taliban vb.

Beyaz Üstünlük Amerika için bu kadar büyük bir tehditse, Demokratlar veya Demokrat Sponsorlu State Run Media neden henüz bir öcü yaratmadı? Neden bu “Beyaz Üstün saldırıları” ndan sorumlu tutulacak bir organizasyon yok?

“Radikal İslami Terörizm demenize izin verilmediğini hatırlıyor musunuz?” üzerine 9 yorum

1. Diyarbakır merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 15-09-2020 00:37:18

2. Siirt merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siten cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:25:06

Yorum yapın