Kategoriler
Genel

Radyo Frekansı Tanımlaması “RFID” – Geleceğin şekli budur

İşte RFID çip implantlarının oluşturulmasını, kullanımını ve dağıtımını onaylamak için birkaç patent.

1. Gövde çipi – Mucit James Neil Rodgers
  2. Çip, hastanın vücudundaki biyolojik fonksiyonu elektriksel olarak uyarmak için uyarlanmıştır. – Mucitler Peter J. Burke, Christopher M. Rutherglen
  3. Chip uygulamaları – Mucit Scott Hansen (aşağıdakileri içeren uygulamalar: Montaj İlişkisi Bulmak İçin RFID Etiketleri veya Etiketleri; Mahkumlarla RFID; Askerleri Tanımlamak İçin RFID Etiketleri; RFID Kart Olmadan Başlamayan Ateşleme; GPS bilgilerini takip ve RFID dayalı kimler sürüş bilen Araba; Okul otobüsü hangi çocukların okuduğunu okur, kaydını tutar; Merkezi bilgi işlem sistemi, herhangi bir öğrencinin okul içinde herhangi bir anda nerede oturduğunu söyleyebilir… liste uzayıp gidiyor, devam ediyor …)
  4. Vücuda yerleştirilebilir aktif tıbbi cihazların çip tespiti (AIMD) – Mucit Robert Stevenson (Bu, başarılı bir “dozun” hastanın vücudunu 2. noktadan düzenlemesi için çok önemlidir)
  5. RFID çiplerini tespit etmek ve gerekli bilgileri çıkarmak için tıbbi araç – Mucit J. Lee Berger
  6. RFID çip enjekte etmek için şırınga – Mucit 반 상형정순규
  7. Herhangi bir cihaza bağlanmak için 5G ağı (RFID çip dahil) – Mucitler Amir H. Fazlollahi, Jiangnan Jason Chen (Milimetre Dalga (mmWave) bandında (ör. 6 Giga Hertz (GHz) ila 300 GHz) çalışan yeni nesil kablosuz hücresel ağlar (ör. 5. nesil (5G) mobil ağlar vb.) Saniyede 10 Gigabit (Gb / s) için hem açık hem de kapalı Uygulamaları).
  8. 5G ağ ayrıntıları – Mucit 행 장 (5G kablosuz ağ, eşi görülmemiş sayıda antenle yüksek taşıyıcı frekansları kullanabilir)

Ek bilgi:

Elon Musk’un Neuralink sunumu

İsveç’te zaten aktif olan yonga implantları

ABD şirketlerinde mikroçipleme

Çin çip üreticisi

Mikroçip nasıl alınır

Bill & Melinda Gates Vakfı ve Gates ailesinin önceki vakıfları tarafından yapılan hibe ödemeleri

Gönderen … VacationLucifer
[comments]

“Radyo Frekansı Tanımlaması “RFID” – Geleceğin şekli budur” için 8 yanıt

Eskişehir merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-07-2020 19:49:43

Kayseri merkezden ben banu. Selam web siten vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 29-07-2020 09:19:41

Manisa merkezden ben ali. Merhaba web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 03-08-2020 15:06:53

Muğla merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 04-08-2020 11:17:26

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir