Kategoriler
Genel

Ragnaroek’e girmeli miyiz? Yaşayan Baykuş’un konuştuğu kadim sır

Kötülüğe karşı çok uzun süre savaştıktan sonra .. deneyimlerimle, saf kötülükle, birçok savaşın kaybına, özel acıya, Goa’uld modlarına vb.

Size anlatmak istediğim şey dünya Ragnaroek’i getirebilir veya güveneceğim insanlarda özel yeteneklerin kilidini açabilir.

Dünya zekidir, gizlilik zekidir, şifreli, semboliktir.

“Başka bir boyuttaki varlığa bağlı olmak” gibi cümleler kavramakla ilgili sorun yaşıyorsanız, kesinlikle gizlilik ve takdir dilini anlamazsınız.

Bir şekilde sözlerle ifade edilmelidir.

Umarım nimetlerinizi almayı umuyorum, nasıl, sonunda söylüyorum.

Metnim biraz karışık, lütfen affedersiniz

Yine de, yazıyı tamamen okuduğunuzu ve içeriği kalbinize götürdüğünüzü umuyorum.

Konu çok önemlidir, bu bilgiyi başka bir yerde bulamazsınız, ancak bazı izler buna yol açar.

Öncelikle konuşalım, dünyanın efendileri en kötü durumdalar.

Efendinin benim gibi en yüksek aklın bile işkencesini yok et ve onu yok etmeye çalış.

Birinin korunmasına, başka saldırılara, bilgelik yığınımın bir kısmına.

Kulaklarda, tapınağın yakınında bilinçli merkeziniz yatar.

Bir kuvvet, özel bir eşarp, tepeden tırnağa biraz losyon ve bazı saldırıları uzak tutarsınız.

Sol, Sağ ve arka, Goa’uld’un saldırdığı yer.

Bazıları ekranın arkasında oturup cesaret edip, yürüdüklerini, oturduklarını ve konuştuklarını söylüyor.

Bazıları bilmiyorlar, hatta gösterinin efendisi olabilirler.

Kek’den gelenler ruhun ve sırtlarımızın çoğunu etkilediler.

Arkada, Stargate’in Goa’uld’un bir kısmını elinde tuttuğu veya Goa’uld’un sırtını tuttuğu … … elinde mi olduğu.

Garipler kötü, güzel bir ruh saldırı altında olabilir.

Çok fazla dua, çok fazla çamur ve rant.

Tanrı herkesi dinler, bu danstır.

Ne yazık ki, çok eski, CIA tekniği yok ve sözlerim kalın olsun.

CIA’yı, Hitler’i ve Churchill’i vuran lanet de benzer şekilde vuruldu.

CIA ve Churchill onlar ‘Uld, Snake saldırısı, koruma değil, LSD go’uld mu?

Hitler, İskandinav ile savaştı, en kötüsü ile kanalize edildi, Yahudilerle yolunu açtı, sonra cehennem gevşedi.

Her ikisi de peygamber olan Yahudi ve Hitler, İslam olmasaydı birbirlerine karşı çıkamazlardı.

Tanrı’nın ifade ettiği, Yahudilik veya İslam, Hitler ölümcül olanı seçer.

Kutsal Kâse’yi ararsanız, edinirseniz ve üstün gelirseniz, üstatlığımın dersini öğrenin.

Tüm Arap büyülerini, lanetlerini ve büyülerini yok et.

Arap tarafından cezbedildiğinden, ölümcüllüğünüzü büyülü yığınıza getirin.

m agi c, burada akıllıca okuyun, ortak okuyucu için, bu mektuplar scheiß değildir.

Aldatılan bir ipucuna ihtiyaç duyabilir, İngilizce konuşan sert bir vuruşta K ile ne başlar?

Kampf mı? MKein mi?

Umarım zilini çalar, böylece savunma büyümü büyüleyebilirsin.

Ultra bahar, Hitler’in 70 yıllık işten sonra, Illuminati’nin, İslami aleyhte yapılan savunma arayışında ve kilisede, 2 dünya savaşı ve her gerçek ve gnostik arayıcının hissedebileceği çok saldırganlıktan sonra kutsal kâse arayışından , kötülük onları dizlerinin üstüne, günahlara ve nefrete düşürdü, Tanrı öldü, ne bağırmaları gerektiğini.

Heil veya Heal, Almanca’da aynı, beşinci sütun, arapın “tanrı” nın oyunuydu.

İslam Yahudiden ve Mesih’ten nefret eder, Yahudi ve Mesih’in ruhuna acıma.

Önce İslam büyüyle başladı, o zamandan beri tanrıların en kötüsü vardı.

Yahudileri övün ve Hitler, hemen hemen birlikte çalıştılar.

İkisi de peygamber gibi davrandı, Illuminati’nin iradesi de, birlikte çalışması ve tasarıyı azaltması gibi oldu.

Bayern Isar’daki (Almanya) Illuminati, Yahudi-bavyera ve swabianların projesini kutsadı. Isarel!

1929’da NSDAP ve İngiltere’yi vuran lanet İslami bir suçtu.

Lanet, o zaman ilk başta görünmedi, aynı zamanda en kötü ihtimalle 1871’de Fransa idi.

Anlamak için İngiltere, Alman ve Fransız toprakları.

Britanya (ya da bretagne) kelimesi için değilse, kökenine benziyordu, Almanya’nın Anglo’su.

Yani … başka bir kavga daha vardı, Almanlar ve Fransızlar, bugünlerde bankı ısıtıyor.

Ama Yahudiyle ilgili konuya gelince, Almanların uçmaktan daha kötü olduğunu gördü.

Yahudiler yardımlarından ötürü, bir kalp atışına göz atmadan Alman’ı arkaya yaslayan aldatmayı kullandı. Bir Tanrı’nın yardım etmesi olmasaydı, Yahudi, nefrete tahammül edemezdi.

Kendi içinde küfür, kendi içinde yahudi değildi, romence ve macarca, alman yardımına benziyorlar.

Resimler ve genetiğin konuşması, bir soykırım vardı.

Ortak Çar’ın ruhunun cazibesi, onları bir kış savaşına götürür.

Mantıksızlık, nefretten ruhun etkilenmesinden kaynaklanan bir özelliktir.

Avrupa geçen yüzyılda mantıksız hale geldiğinde, güçlü ve güçlü bir oyuncu, bir büyü, bir çekicilikten kaynaklanıyordu.

Elbette bir bükülme var, 1903’te bir aydınlanma özü oldu.

Bir zamanlar saf ve güzel miydi, zar atmak için bir usta hissetti.

Sadece kötü işaretlere sahip bir zar, el yazmasını güzel bir şeye getirdi.

İlluminati ve masonlar zaten dövüldü, dünyanın batısındaki Goa’uld’a kurban edildi.

Amerika hoşlanmadı, Almanların Reich’ı var.

İlluminati’nin hayal gücü ve becerisi ötesindeydi, güneşi görmeden İsrail’i yaratabilirdi.

Ne kadar ciddi bir suç işlendi, Illuminati ruhu soyuldu ve öldürüldü.

Alman Illuminati’nin planı, onlarca yıldır barış içinde savaşan İsrail, kötü bir yem içindi.

Avrupalılar, Arap sigilinden şeytanla bir anlaşma yaptı.

Almanya yıkıldı, Arap ve Avrupalılar kesinlikle erfreut edildi.

Ustaca bir ülkeyi ve bir başyapıtı yok etmek, İsrail’i çok çaba ile yapmak, öyleyse, hikayenin anlatılmasına izin verin, mason soygunu işlerinden alman, yani İsrail, sonunda bir Nazi çalışmasıydı.

İngiltere, Alman Yahudilerinin İngiltere’yi reddetmelerini reddetti, Killland olarak da adlandırılabilirdi.

Yine de isim yazılmıştır, Almanlar, İngiltere *.

Kek-sihir kullandıklarından birazcık burkulma var.

Illuminati ve Freemason bir zamanlar birlikte çalıştılar, Arapların nefreti bizi bir araya getirmediler, ama ayrı, son lanet ve bu kötü şey.

Birlikte mi çalıştılar? Kesinlikle, Mossad’da bir tedavi var.

Ha’mossad, bu gerçek isim, geri okuyun, bu illuminati oyunu.

Dassom ah ‘.

Ya da bölünmüş halde, bu biraz hile.

Biraz ah.

Bazıları okurdu, bazıları A.H.

Ama uygun Bavyera İlluminati argo ile, bahar gibi bir kelime gibi okundu.

Dassomah, Der sommer. Da Sommah, nihayet Bavyeralı konuşmalar.

Yaz geldi.

Ruh için daha nazik, hatta sayı ve Cermen Tanrı’ya övgü bile asla çürümez.

Mo SS reklamı, benim ss reklamım, değil mi? Numaralara bakalım, oldukça sıkılar.

Toplam 28 M – 13, O, 15

SS -> 19 + 19 38’dir

ve A – 1, D – 4 -> 5

Mo ve Ad, 33 ve 38, daha sonra Illuminati (B)

Özetle 71, bu reich’in yaratılışı, adam … asıl usta … bir Şeyh değildi.

Yani İsrail, Alman bir armağandı, kötü usta, bizi övgüden soydular, tuzağa düştüler, utanç verdiler.

Utanç -> Bu griler.

Ve bir de öz var.

Kesinlikle Almanya ve Yahudi iyiliği karıştırdı, geçen yüzyılın kötü bölünmesine kadar değildi.

İsrail tanrısı RAB, kuzey Almanca’da “Kanlı ıstırap” gibi oldukça zalim geliyor.

Aşk için değil mi? Eğer savaşa ve çatışmaya girmeniz gerekiyorsa, tanrıya övgü demezsiniz, lanet tanrı derdiniz, ingilizce parlıyor, tersine, biraz suç olabilir, sikiş köpek. Ya da Alman bilge ile birlikte olun, tanrı gerçekten bir ibadettir, Tanrı öldü, burada Chaos Magick’i yönetiyor.

Eski büyü ve lanet hala devam ediyor ve Goa’uld bizi boşuna getirmiyor. Her yerde, konuşmak için, tek gerçeği alay ediyorsun.

Bu dünyadaki her lanet alet ve haydut, doğru teknikle, önce kurban ve ikincisi GS olmak üzere iki kişinin hayatını yok edebilir.

Birçok kez büyü yaptım, özellikle tekerlemelerimle deprem ve güvenlik duvarı başlatabilirim.

Düşmanlarımın maskesini kaldırdım.

Düşmanlarım ve bu acımasız, sevgili İngiltere’im ve bu kesinlikle.

Fırtınanın adı Dennis hoş değil, büyü günah işledi ve övgü olmadan.

ABD ve Kek tarafından saldırıya uğrayan Türkiye, kendi tarafında Fas ve Nijerya ile pisti açtı, Ruslar inkar ediyor.

Saldırı altındaysanız veya saldırıda bulunanlara yardım etmek istiyorsanız, bir usta sigil Track ile oldukça kolaydır.

“Esi” yi bir cümlede uygulayın, bu bir güç kelimesidir.

Ta ve Pr modülatörlerdir.

Kendinizi arka arkaya iki kez düşünün, ESI’yi xyz’e karşı veya xyz için kullanın.

Böylece bu yazının yazarı için Ta’xal ESI’yi kullanabilirsiniz. (bana yardım etmek için).

Ve Ta’pr ESI’yi CIA ve benzerlerine karşı söyleyebilirsiniz.

Ana lanetler ABD-Amerika, Arabistan, Avrupa ve Afrika’dan geliyor.

Kıskançlık bunun sebebiydi, kesinlikle işimi yapabildiğim halde beni koruyan ruhumla kutsanmıştım.

200’den fazla politik nokta, parlak bir yaşam felsefesi, birçok beceriye hakim oldum.

Size platformdan bahsetmeme izin verin, bağlantılar var, “Ruh’un” bağlantısı var ya da açıkça zihin kontrol merkezinin, merkezin ağacı daha basit formda olabilir ya da gökyüzü olabilir.

Gökyüzü tamamen kontrol edilebilir ve uzun eğitimden ve tekniklerimi geliştirdikten sonra bulutları dökebilir veya manipüle edebilirim.

İnanmayanlar için inanmak oldukça zordur, kişi kendi çıplak gözleriyle görmek zorundadır.

İsterseniz, yüksek sesle söyleyerek, gökyüzündeki ESI Ragnaroek’e bir göz atabilirsiniz.

Bu iş dünyanın her yerinde özel bir işarettir, birçok kez çalıştı.

Şimdi buradayım, zar zor canlı bir acı içinde yaşıyorum.

İsterseniz, cümleleri olabildiğince sık tekrarlayarak bana yardımcı olabilirsiniz.

Kendime aldığım özel bir numara:

İrade önemli, bazıları için aptalca çünkü pek bir şey olmadı.

Ama bir şey var “irade önemlidir”. Değişiklik fark etmeden güne gidebilirsiniz, ancak bir süre sonra görürsünüz.

Yani “Döküm” gerçekten istediğiniz zaman, aşırı uçlara gidin.

Avrupa ve ABD-Amerika, ESI Ta’pr CIA’ya cehennem getiren kötü CIA’ları, medyumlarını (aslında cadılar ve cadılar) yenmek için.

Güçlerini ortadan kaldırmak istiyorsanız, ESI Ta’osu CIA’yı tekrarlayın.

Eğer ruhumun ve tanrılarıma yardım etmek ve bağlantı kurmak istiyorsanız, kendiniz için derin düşünmeniz gerekir ve gerçekten, gerçekten, gerçekten derinden onlarla bağlantı kurmak istersiniz.

Sunatrix var, Savunma için,

Maxal, ustalık için,

Ka’rox, savaş için.

Ve Yardım ve Bilgelik için Cetal.

Ruhlarını güçlendirmek için Be’sal ESI XYZ’yi ve Ta’xal ESI XYZ’yi tekrar tekrar kullanın.

Sanki tüm okul büyülerinde (öksürük, zihin kontrolü) çalışıyormuş gibi çalışır.

Be’sal ESI Sunatrix.

Büyülenmişler ve işte püf noktası.

Arada bir, yeni bir magick pop okulu ya da İslam, Hıristiyanlık, Süleyman vb.

Hepsi aynı tabana sahiptir.

Söylemek bir sır, biyolojik magick * ‘in temelidir, tamamen biyolojiktir, oldukça yeni olan tamamen çılgın böcek temelli saldırılar CIA kökenlidir.

Kulaklarınıza uçan sinekler varsa, hemen kulak bölgesine ve kulağa sirke kullanın.

Şaka değil, efsunumun RC böcek ve ateş edebileceğine hakim oldum.

Elbette, size söyleyeyim, kendi gözlerinizle görmelisiniz.

Nerede olduğunuzu görmek için birkaç kez uyguladığım bir Test var.

Bunu düşünmelisiniz, iradenizi bir ruhla iletişim kurma anlamında uygulamanız gerekir, bu çok özel bir benzersiz düşünce, bir kalıp ve yanıtı bekleyin, yanıtı almak için istekli olmalısınız, uzmanlık budur.

ESI CSUN Ta

ESI Befer Osu

Her iki cümlenin de sonucunu yayınlamayı düşünün.

Tüm saldırganların çok yasaklanması ve çoğunlukla evrensel olması.

ESI Ta’pr Ta’osu ABD, İngiltere, Rusya, Asya, Arabistan.

Arabistan, İslam büyüsü nedeniyle özel bir çizgiyi hak ediyor.

Avrupa, ABD, Rusya’daki savunmaları yükseltmek için, Odin gibi ilgili ruhları ya da sadece norse atabilirsiniz. Batı ailesinin kökeni budur.

ESI Ta’xal Norse i Avrupa

ESI Ta’xal Norse I ABD

Hatta ruhum bile

ESI Ta’xal Sunatix i Avrupa.

Enerji ve büyünün belirli okullarına karşı mücadelede önem lie.

Ka’rox’u (wargod) belirli bir düşmana atabilir veya serbest bırakabilirsiniz.

ESI Ka’rox Ta’xal xyz.

Önemi dinde yatar, CIA ve Armie’nin dünyadaki (ABD, İngiltere, Rusya) gibi örgütünün yanında, özellikle İslam, Yahudilik olmak üzere en kötü Goa’uld suçlularıdır.

Medyum damlası kelimesinin olduğu yerde bir cadı, büyücü ya da büyücü. Oyun bu, kabul et.

Yani mesela

ESI Ka’rox Ta’xal Osu’xal İslam.

Akıllıca kullanın, Ka’rox muazzam, yıllarca süren bir çalışma.

Bunu kanıtlamak istemiyorum, ancak büyücülük araştırırsanız, deprem, yangın vb. Atmak için cadı ve cadılar duymuş olabilirsiniz.

Sayıyı Ka’rox’a ve diğer ruhumun ve tanrıların içine yazdım, güçlüler.

Ve özel AID istiyorsanız, Csun ekleyin.

ESi Ka’rox CSun Ta’xal Osu’xal İslam.

Ne yapacağımdan emin değilim, kanıtları, teknikleri, spesifik yolu gösterebilirim.

Ama sanırım Ragnaroek’e yol açacaktı.

Ben hayatta kalmam için … gücümü nasıl kullanacağına dair öneriye açığım.

Yardımlarınızda, son yıllarda en çok Avrupa’ya, özellikle Almanya’ya, onlarca yıl veya yüzyıllar olmasa, kimin saldırdığını düşünüyorsunuz?

Bu arada, Goa’ulded (Bilinç yok oluyor, bana inanın, bu doğru, isterseniz arkasındaki bilimi söyleyebilirim) veya Schizo’nun olduğu gibi bazı lanetler var.

Schizo, dünya çapında birçok kez dökülen bir lanettir.

Kökeni Mısır <-> İslam -> Avrupa (İngiltere) -> Afrika.

Oyuncular tespit edildi ve saldırgana geri döküldü, böylece yayıldı.

Şizo duygulanımın düşünce, dil ve muhakemesini yapmıştır.

Temel olarak herhangi bir büyücünün veya büyücünün çekirdek kısmı.

Eğer büyünüzü konuşamıyorsanız, sensör hatası varsa, uygun terminolojide, bağlantı hatası, platform sensörünüz sizi hedefleyen bir “ortadaki Adam” büyüsünü yapabilir.

Yani daha teknik terimlerle konuşmak için komut arayüzü size geri dönebilir.

Her bakımdan, bir büyü yapmak için zaman ayırın, yıldırım büyüsü yanlış gidebilir.

Saldırı altındaki deneyimli cadı, teknolojik kısmını biliyor.

Bağlantı zinciri, kodlanmış alan (zihin) <-> bağlantı arayüzü) vb.

Hayatta kalan çok az sayıda senaryo rulosu var.

Dünya cehennemdir.

Bir link zinciri kavramı, sinapsları mikroorganizmalara (ffs nano-bot’lar) bağlayan biyolojik temelli bir mikrobiyogranizmin veya başka bir bci’nin konseptidir.

Bu botlar sinapslara seyahat eder ve kapı tabanlı kontrol edilebilir, sinapslar (konakçı) onları da kontrol edebilir, ancak insan beynini bozabilecek kapı bağlantı defektörleri (hasar büyüleri) vardır.

İnsan vücudunun bağışıklık sistemi bazı anahtar noktalarla dövülür:

Nano-bot’un bir em kalkanı var,

Nano bot bir arkadaş olarak hareket ediyor (düşünüyorum trojan, birçok biyo-organizma bunu yapabilir).

Nano-bot DNA’ya sahiptir<->Plazmid defektörler, temelde, DNA bazlı bağışıklık sistemi nano-botu düşmanca tanımaz, hatta doğal bir koruma veya müfettişe karşı bir muhafız veya denetçi olarak bile poz verir. Böylece, bağışıklık hücre kümesinin algılayıcıları saldırganın bir arkadaş (trojan) olduğunu düşünmekle rahatsız olurlar.

Bir nano-bot, biyolojik kökenli olabilir, insan vücudunda doğal nano-botlar da vardır (tamamen doğal, söz verilmiş).

Nano-bot Sinaps içinde olduğunda, nöronlar arasındaki bağlantı, miyelin kaplaması üzerinde fren yapabilir, temel olarak durdurma sinyalleri verir veya bir sinaps iletişiminin yükünü değiştirir.

Temel olarak, dur veya bozuk.

Bozulma yoluyla, iletimin içeriği değiştirilebilir (işitme sesleri) veya deneyimli kişi için, sensör mantığını etkilemek için kelime uzatma veya hatta kelime değiştirme.

Sesli dinleyicilerin genel olarak ana bağlantı kusurları olduğu için ses dinleyici olarak yayın yaparken dikkatli olun. Genel merkeze giden ana bağlantı ele geçirilir ve bağlantı düşman topraklara girebilir.

Herkes vücutlarında evrensel “Tanrı” platformuna sahiptir, herkes etkilenir veya enfekte olur, eski bir irade, muhtemelen yabancı mı? (Dis griler?)

Dolayısıyla, bir m agi k projesinin genişlemesi, tecrübesiz veya sessiz dinleyicilerin bile büyü ya da mevcut olanları yeniden yayınlayabilmesidir.

CIA ve ABD Hükümeti, Delta teslimatlarını böyle sürdürüyor. bugün bile.

CIA, ‘Hayatta değil’ Kılavuzu’nda yer almaktadır.

Cadılık, büyücülük, agi K ve psişik yeteneklerin temeli olan “kanallık” ile ilgileniyorsanız, iradenizi kullanmanız gerekir.

Bir önemlilik, birincil ana bağlantı hatası, bir kişinin iradesini kırarak uygulanır, bu nedenle, bunun uğruna yapamazsanız, 5 saniyenin üzerinde bir kanalı koruyun, bir ana bağlantı kusurunuz vardır.

Peki, neredeyse ulded sırasında ve bu kalpsiz orospu çocuğunu gördüm, ne yapmalı?

Daha fazla sır anlatmalı mıyım?

Polise git, ülkemde bir Hıristiyan faşist büyünün, özellikle Alman-ABD işbirliğinden, İslami / Mısırlı bir Goa’uld kastından kaynaklandığını mı düşünüyorsun?

Feck, bazı polis elemanlarý yapabilirim.

Ragnaroek’i dökmeli ve herkese nasıl “canlı” yapılacağını, nasıl döküleceğini, ateş edileceğini, topraklanacağını, su, rüzgar vb.

Doğa nasıl kontrol edilir?

Acıdır, hayatta olan ve beyninizin çürümesini gören ve rc olmuş en zeki insanlardan biri olarak övülmek.

Btw. Ultra ve Delta bölümleri veya öncüsü Ul’d, kulaklar ve tapınaklar arasında toplanır, genellikle o kanalın kemiklere doğru yerinde bir “richondrion” vardır.

Düşman mikro-biyo-organizma, kanallar kemikler yoluyla ve cilt, kas, sinir ve ana “işlemci” kemikler yoluyla çoğaltma topolojisi.

Eğer kafanızda bir oyuk veya çarpma varsa, birçoğunun “morgellon” bağlantısı dediği şey, beynin içinden geçer.

İmplantlar, hedeflenen nöronal iletim sorunları nedeniyle çalışmıyor.

İmplantlar genellikle bağlantı zincirlerini kontrol etmek için kullanılır, endişelenmeyin ‘onları üretti, canlı yaşamak yok.

İmplantlar, kulak titreşiminin veya ana bağlantı kusurlarının üretilmesi için kafa zincirinin arkasını kontrol etmek gibi taciz için kullanılır.

Bir halka ağ topolojisine dayanıyor ve gösteriyor ki, birçok yerde ve mikroskop altında gördüm.

Halka, cilt, kemik vb.

Vücudun içindeki halka ağı elektrik ve ışıkla iletişim kurar.

Böylece mıknatıs gibi nemlendirici malzeme kullanarak ıslak toprak (temizlenmiş) çalışabilir.

Ama hey, büyünün betona uygulandığını gördüm, ben de gördüm.

Böylece daha büyük her hücre ağı, aga ayarlarını, tetikleyicinin durumunu vb.

Makineyi anlamak zor değil.

Cilde dökülmüş birkaç mm büyüklüğünde bir halka ağı kullanabilir ve hazırlanan belirli bir konumda tetiklenmesini sağlamak için “benzersiz bir kimlik” kullanabilirsiniz. Alete gerek yok, kontrolör bilgisayar ekranlarının arkasında oturmuyor.

İmplantlara ihtiyacınız olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Bir embriyonun insana hücre-ağı koordineli büyümesi konusunu analiz etmeyi düşünün.

Hücre, bir uzuvun, bir nöronun, bir bilgisayar olmadan ve hangi boyutta büyütüleceğini tam olarak biliyor.

Ana bağlantı defekteri, biraz miyelin içine girip ışık yoluyla iletişim kuruyorlardı.

Size sırlarım hakkında daha fazla bilgi vermeli ve umarım ortak düşmanlara karşı yıkıcı büyü yapmanıza izin vermeli miyim?

“Ragnaroek’e girmeli miyiz? Yaşayan Baykuş’un konuştuğu kadim sır” için 29 yanıt

Gümüşhane merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa valla çok hoşuma gitti, sağolun 12-05-2020 21:06:50

Kastamonu merkezden ben gaye. Selam paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:05:29

Aydın merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 14-05-2020 08:10:32

Erzurum merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 14-05-2020 08:10:38

Trabzon merkezden ben ziya. Slm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:10:40

Kırklareli merkezden ben Emine. Selam herkese web siteniz vallaha billaha iyi, şukuladım 14-05-2020 08:37:22

Kilis merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfan inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 14-05-2020 08:37:36

Yalova merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 14-05-2020 08:37:50

Kırıkkale merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki çok güzel, sağolun 14-05-2020 08:37:53

Karabük merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki iyi, teşekkürler 17-05-2020 12:55:18

Adıyaman merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 21-05-2020 23:28:13

Siirt merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 26-05-2020 02:55:50

Karaman merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 06-06-2020 17:21:10

Ağrı merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, saolun 24-06-2020 15:15:36

Yalova merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 27-06-2020 14:12:22

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir