Kategoriler
Genel

Rahm, Ari, Zeke Emanuel: Göz Ardı Ettiğiniz Üç Başlı Hydra.

Geçen hafta bir konu gönderdim, bu alt grubun üyelerini Emanuel ailesini ve bağlantılarını daha derinlemesine araştırmaya zorladım. Bu aşağı indirildi ve boş, bu yüzden, daha fazla bilgi sağlamak ve ilginç bir yeni bit eklemek için başka bir iplik ve backtrack yapmaya karar verdi. Yani, tavşan deliğinden aşağı inmeye istekliyseniz, 2 yıl önce bu alt bölümde ilk yazımı kontrol edin:

https://old.reddit.com/r/conspiracy/comments/7wwt4p/plant_the_rapper_crony_capitalism_and_the_rahm/?ref=share&ref_source=link

Bu yazı, Rapçi Şansının “bağımsız” bir sanatçı olarak sahte yükselişiyle ilgili olduğu için Emanuel makinesini vurgular; ama burada müzikten çok daha fazlası var. Örneğin, şu anki siyasi yan gösterisi ele alın: Donald, bilişsel gerilemesi ile ilgili büyük soruları dile getiren Biden’e karşı karşıya geldi … ve sonra Kanye West var, görünüşte hiçbir yerden çıkmıyor, sirkte atlıyor ve Rapçi Chance “onaylıyor “onu. Çok tuhaf, değil mi? “Hollywood’un en büyük ajanı” olan Ari Emanuel’in Donald (TV ajanı olarak) ve Kanye West’i William Morris Endeavor’un başkanı olarak tekrarladığını bilmiyorsanız. Ayrıca Chance’ın tüm kariyerinden temel olarak sorumludur.

Ayrıca, Ari’nin Donald’ın yönetiminde bir pozisyon için “denetlendiği” iddia edildi. Şimdi, bir başkanlık idaresinin Hollywood’un kadrodaki en büyük temsilcisine neden ihtiyacı var? Belki de gösterinin “baş yapımcılarından” biri? Donald’ın WWF CEO’su Vince McMahon ile de yakın arkadaş olduğunu düşünün; McMahon’un kendisi tarafından mahkemede ortaya çıkana kadar birçok taraftarın “gerçek” olduğuna inandığı bir organizasyon, WWE’nin rekabetçi bir spor değil, eğlence programlaması sahnelediğini. Son birkaç yıldır izlediğimiz politik tiyatroya çok benziyor.

Rahm’in Chicago Belediye Başkanı olarak geçirdiği süre boyunca yolsuzluk olduğu gibi, Rapçi’nin Şansının babası Ken Bennett de Genelkurmay Başkanlığı görevini üstlendi. Rahm aynı zamanda Obama’nın genelkurmay başkanı olarak görev yaptı. Aile, hayali politik çitin İKİ TARAFLARI üzerinde rahatlıkla kurulmuştur.

İşte bu yüzden bunu geri getirdim. Sadece son birkaç gün içinde, en sevdiğiniz pizza seven kampanya sandalyesi John Podesta’dan başka hiçbir şey tarafından kurulan Amerikan İlerleme Merkezi adlı bir grup olduğu dikkatimi çekti. Son zamanlarda, Amerikan İlerleme Merkezi, CV-19 “krizinden” nasıl ilerleneceği konusundaki fikirlerini, 18 aya kadar kilitlenmemiz gerektiğini belirterek yayınladı. Bu örgütün vokal sözcülerinden biri Hezekiel (Zeke) Emanuel adında bir biyoetikçi. Rahm ve Ari Emanuel’in kardeşi.

Tüm bunların ne anlama geldiğine dair kendi sonuçlarınızı çıkarabilirsiniz; ancak bu aileye şüphemimin sadece paranoya olmadığını belirtmek de önemli. Ailenin patriği Benjamin Emanuel, bir çocuk doktoru (çocuk ticareti yapan herkes?) Ve İsrail Siyonist grubunun eski üyesi Irgun’du. Yani, siyaset, sağlık ve Hollywood olmak üzere üç ana iktidar konumunda üç oğlu olan bir İsrailli üstünlüğünüz var. Neredeyse istihbarat ajanlarının Brady Bunch’a benziyor. Bu adamların istikrarsızlaştırma ajanları olduğuna inanıyorum.

Yine, buradaki tavşan deliği derinleşiyor ve bu alt ve diğerlerine bu aileye girmeye meydan okuyorum. Özellikle tüm güçleri için Emanuellerin medya tarafından bu bağlantılara dikkat çekecek şekilde nadiren vurgulanması nedeniyle bir şeye girebileceğimizi hissediyorum. İnsanlar Harvey Weinstein’ın Hollywood’da bir “Tanrı” olduğunu iddia ettiyse … Ari … Tanrı lol’den daha büyük ve daha güçlü olan şeydir. Rahm ve Ari’nin eşleri Amy Rule ve Sarah Addington’ın bile ilginç aile bağları var. Bütün parçaları bir araya getiremem. Bu isimleri ve bağlantıları açığa çıkarıyorum, sadece soruları kıvılcımlamak ve cevap arayışını körüklemek için. Harika bir oyun hepimizin pahasına oynanıyor. Perdeyi geri çekmeli ve şovu gerçekten kimin çalıştırdığını bulmalıyız.

“Asla iyi bir krizin boşa gitmesine izin vermeyin.” – Rahm Emanuel

“Rahm, Ari, Zeke Emanuel: Göz Ardı Ettiğiniz Üç Başlı Hydra.” için 8 yanıt

Antalya merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun 21-07-2020 23:21:35

Ağrı merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-07-2020 02:09:44

Kocaeli merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 06-08-2020 19:29:28

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir