Kategoriler
Genel

Raid Shadow Legends – Yahudi mi?

Bilmeyenler için, Baskın: Gölge Efsaneleri mevcut birkaç ay boyunca sinsi miktarda sponsorluğu olan “ücretsiz” bir mobil oyundur. Cidden – herhangi bir YouTube kullanıcısını izlediyseniz, en azından birinin bu oyunun ne kadar şaşırtıcı olduğu hakkında konuşması ihtimali vardır. Ancak, bu kadar çok insanı nasıl karşılayabileceklerini de merak etmiş olabilirsiniz.

Şu anda, 10+ oyuncu tabanıyla tonlarca para kazandıkları açıktır. Milyon mikroişlemlere düşen ve özel verilerinin satıldığı kişiler. Bununla birlikte, bu sadece onların birçok sponsorluğu nedeniyle – ilk etapta nasıl başlayabileceklerini açıklamıyor.

Resmi web sitesine bakmak Hakkımızda sayfası (tamamen masum olan Dünyayı Al! ifade), oyunun Plarium Global Ltd. Adı, elbette, bazı Batı ülkelerinden veya Asya’daki olağan şüphelilerden birinden gelen, uluslararası üne sahip bir şirketle uğraştığınızı ima ediyor. Ancak, Wikipedia sayfası, bu şirket aslında İsrail. Sadece bu değil, aynı zamanda kolayca önerilebilen Doğu Avrupa sıradan oyun izleyicileri için geliştirmeye başladılar, tarayıcı oyunları Rus sosyal medyaları tarafından itildi.

İlk beş yıl için iş modeli buydu, aniden bu gazeteci “şirketin 2015 yılında halka açılması halinde İsrail’in bir sonraki milyar dolarlık şirketi olacağını” spekülasyona kadar. Madhumita Venkataramanan gazeteci, merakla Oxford’da okuyan Hint doğumlu bir kadın, çok liberal ve sol eğilimli demografisine rağmen Yahudilerin sıklıkla antisemitik bulduğu bir yer.. Halen Telegraph’da çalışıyor, açıkça Zion yanlısı haber ajansı.

Şimdi işte: Hiç kimse bu şirket hakkında oh-so-harika R: SL oyunundan önce haber almamıştı. Parmaklarını çok sayıda insana ulaşan çeşitli bireylerin ve outletlerin pies’lerinde nasıl olduklarına bakılırsa ve PR için şüpheli olarak çok fazla masrafları göz önüne alındığında, Plarium Globals şirket en azından kısmen Isreal hükümeti tarafından desteklenmektedir. Demek istediğim, bu sadece mantıklı: Batı toplumu arasında iyi bir duruşa sahip değiller, bu yüzden paralarını kendi oyun şirketlerine, daha genç ve etkileyici izleyicilerle iyi bağlantı kurması gereken bir şekilde huniden ayırıyorlar. Bunun için Yahudi yanlısı insanların (YouTuber’lar, gazeteciler, vb.) ve Batılı şirketlerle ekonomik ilişkiler kurar. Bakın, satıldılar Aristokrat Eğlence Limited Şirketi – Avustralyalı kumar ve pazarlama şirket – için yarım milyar dolar.

Kesin bir kaynak bulamadım ama sonuçlar bana göre açık görünüyor. Ne düşünüyorsun?

“Raid Shadow Legends – Yahudi mi?” için 47 yanıt

Ankara merkezden ben doruk. Selam siten gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 27-04-2020 16:50:40

Kayseri merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 28-04-2020 23:09:33

Adıyaman merkezden ben Emine. Merhaba sayfa harbiden hayran bıraktı, şukuladım 29-04-2020 09:07:03

Sivas merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 29-04-2020 09:50:17

Tunceli merkezden ben mehmet. Slm siten vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 30-04-2020 14:06:28

Kocaeli merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-04-2020 21:23:53

Nevşehir merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki çok iyi, saolun 08-05-2020 09:50:51

Denizli merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 14-05-2020 10:55:02

Tokat merkezden ben doruk. Mrb paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, şukuladım 14-05-2020 11:52:50

Gümüşhane merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 14-05-2020 11:52:58

Şırnak merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 14-05-2020 11:53:01

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşım inan ki hayran bıraktı, sağolun 14-05-2020 11:53:07

Tokat merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa inanki çok güzel, linkedinde paylaştım 14-05-2020 11:53:10

Muğla merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 11:53:13

Bolu merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siteniz cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 11:53:16

Batman merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 14-05-2020 11:53:19

Hatay merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 14-05-2020 11:53:28

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-05-2020 18:47:53

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim güzel, sağolun 24-05-2020 11:29:12

Diyarbakır merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi valla dikkat çekici, şukuladım 31-05-2020 06:26:48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir