Ramblings of a Mad Man 7. bölüm artık sitemde, Spotify’da, Apple Podcasts’te ve YouTube’da yayında!

https://linktr.ee/RamblingMadMan

Bu bölümde Rambling Mad Man, bilim ve zıt bir görüşe sahip olmanın kaşlarını çattığı bir toplumda yaşamanın tehlikeleri hakkında konuşur. Tartışma aynı zamanda düz dünya / küre dünya tartışmasına da giriyor. Umarım bu çılgın adamın konuşmasını duymaktan zevk alırsınız!

Şovumdan hoşlanıyorsanız, bu gönderiyi beğendiğinizden ve paylaştığınızdan ve büyümesine yardımcı olduğunuzdan emin olun! Unutma, burada hepimiz tanrıyız ve harika bir gün geçiriyoruz!

Author

28 Comments

1. Bu konu : ” Ramblings of a Mad Man’ın 7. Bölümü bugün yayına girdi! Bu hafta bilime olan inançtan ve düz dünya tartışmasından bahsediyorum! ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 363

2. Siirt dan kimler var. Ramblings of a Mad Man’ın 7. Bölümü bugün yayına girdi! Bu hafta bilime olan inançtan ve düz dünya tartışmasından bahsediyorum! . Selamlar paylaşımın valla çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 147

3. Bu konu : ” Ramblings of a Mad Man’ın 7. Bölümü bugün yayına girdi! Bu hafta bilime olan inançtan ve düz dünya tartışmasından bahsediyorum! ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi cidden hayran edici, saolun , mehmet – 52

4. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

5. Mersin dan kimler var. Ramblings of a Mad Man’ın 7. Bölümü bugün yayına girdi! Bu hafta bilime olan inançtan ve düz dünya tartışmasından bahsediyorum! . selam arkadaşlar siten ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 125

6. Bu konu : ” Ramblings of a Mad Man’ın 7. Bölümü bugün yayına girdi! Bu hafta bilime olan inançtan ve düz dünya tartışmasından bahsediyorum! ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten güzel, tebrikler , ziya – 272

7. Isparta dan kimler var. Ramblings of a Mad Man’ın 7. Bölümü bugün yayına girdi! Bu hafta bilime olan inançtan ve düz dünya tartışmasından bahsediyorum! . Selamın aleyküm paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 460

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ramblings of a Mad Man’ın 7. Bölümü bugün yayına girdi! Bu hafta bilime olan inançtan ve düz dünya tartışmasından bahsediyorum! ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 115

9. Muş dan kimler var. Ramblings of a Mad Man’ın 7. Bölümü bugün yayına girdi! Bu hafta bilime olan inançtan ve düz dünya tartışmasından bahsediyorum! . Selam herkese bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 3

10. Çankırı merkezden ben Emine. Selam siteniz inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 11-02-2021 19:47:16

11. Gaziantep merkezden ben memo. Merhaba herkese web siten yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 11-02-2021 20:52:34

12. Kahramanmaraş dan kimler var. Ramblings of a Mad Man’ın 7. Bölümü bugün yayına girdi! Bu hafta bilime olan inançtan ve düz dünya tartışmasından bahsediyorum! . Merhabalar web siteniz inanki hayran edici, facebookta paylaştım , – 292

13. elif yılmaz Reply

Antalya dan kimler var. Ramblings of a Mad Man’ın 7. Bölümü bugün yayına girdi! Bu hafta bilime olan inançtan ve düz dünya tartışmasından bahsediyorum! . Merhabalar web siteniz inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 27

14. Kahramanmaraş dan kimler var. Ramblings of a Mad Man’ın 7. Bölümü bugün yayına girdi! Bu hafta bilime olan inançtan ve düz dünya tartışmasından bahsediyorum! . Merhabalar siteniz vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 151

15. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok güzel, twitter da paylaştım

16. Bu konu : ” Ramblings of a Mad Man’ın 7. Bölümü bugün yayına girdi! Bu hafta bilime olan inançtan ve düz dünya tartışmasından bahsediyorum! ” çok güzel. selam arkadaşlar siten valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 81

17. Gaziantep dan kimler var. Ramblings of a Mad Man’ın 7. Bölümü bugün yayına girdi! Bu hafta bilime olan inançtan ve düz dünya tartışmasından bahsediyorum! . Merhaba siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 291

18. Bu konu : ” Ramblings of a Mad Man’ın 7. Bölümü bugün yayına girdi! Bu hafta bilime olan inançtan ve düz dünya tartışmasından bahsediyorum! ” çok güzel. Selam paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 384

19. Adana dan kimler var. Ramblings of a Mad Man’ın 7. Bölümü bugün yayına girdi! Bu hafta bilime olan inançtan ve düz dünya tartışmasından bahsediyorum! . Selamın aleyküm web siteniz inanki hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 384

20. Bu konu : ” Ramblings of a Mad Man’ın 7. Bölümü bugün yayına girdi! Bu hafta bilime olan inançtan ve düz dünya tartışmasından bahsediyorum! ” çok güzel. Merhabalar paylaşım ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 93

21. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. Ramblings of a Mad Man’ın 7. Bölümü bugün yayına girdi! Bu hafta bilime olan inançtan ve düz dünya tartışmasından bahsediyorum! . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 39

22. Diyarbakır dan kimler var. Ramblings of a Mad Man’ın 7. Bölümü bugün yayına girdi! Bu hafta bilime olan inançtan ve düz dünya tartışmasından bahsediyorum! . Mrb sayfa süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , ziya – 82

23. Sakarya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi yeminle mükemmel, face de paylaştım 03-03-2021 12:16:18

24. Bu konu : ” Ramblings of a Mad Man’ın 7. Bölümü bugün yayına girdi! Bu hafta bilime olan inançtan ve düz dünya tartışmasından bahsediyorum! ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 493

25. Afyon dan kimler var. Ramblings of a Mad Man’ın 7. Bölümü bugün yayına girdi! Bu hafta bilime olan inançtan ve düz dünya tartışmasından bahsediyorum! . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha güzel, sağolun , Emine – 125

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link