Merhaba arkadaşlar, podcastimin en yeni bölümü bugün yayınlandı ve bazılarınızın hoşuna gideceğini düşünüyorum. Yeni dinleyicilere minnettarım. Unutma, burada hepimiz tanrıyız ve harika bir gün geçiriyoruz!

Bölümün açıklaması:

Bu bölümde Rambling Mad Man özel konuğu The Odd Man Out! Birlikte siyasetteki yolsuzluk ve neo-muhafazakarlığın ikiyüzlülüğü hakkında tartışıyorlar. Umarım bu çılgın adamın konuşmasını duymaktan zevk alırsınız!

Bağlantılar:

Sitemde dinleyin!

Spotify’da dinleyin!

Apple Podcast’leri dinleyin!

YouTube’da dinleyin!

Twitter’da beni takip edin!

Author

21 Comments

1. Bu konu : ” Ramblings of a Mad Man’ın 9. bölümü şimdi yayında! Olası güçleri açığa çıkarırken The Odd Man Out ile devam ediyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , Emine – 231

2. merhaba arkadaşlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

3. Bu konu : ” Ramblings of a Mad Man’ın 9. bölümü şimdi yayında! Olası güçleri açığa çıkarırken The Odd Man Out ile devam ediyorum. ” çok güzel. Selam bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, saolun , ziya – 400

4. selam arkadaşlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

5. Merhaba herkese paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

6. Merhaba web siten cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

7. Bu konu : ” Ramblings of a Mad Man’ın 9. bölümü şimdi yayında! Olası güçleri açığa çıkarırken The Odd Man Out ile devam ediyorum. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 251

8. Düzce merkezden ben mehmet. Selam siten harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 26-02-2021 11:41:00

9. Amasya dan kimler var. Ramblings of a Mad Man’ın 9. bölümü şimdi yayında! Olası güçleri açığa çıkarırken The Odd Man Out ile devam ediyorum. . selam arkadaşlar web sitesi vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 83

10. Bursa merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok güzel, facebookta paylaştım 26-02-2021 16:33:29

11. Uşak dan kimler var. Ramblings of a Mad Man’ın 9. bölümü şimdi yayında! Olası güçleri açığa çıkarırken The Odd Man Out ile devam ediyorum. . Mrb paylaşım gerçekten hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 396

12. selam arkadaşlar sayfa inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

13. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

14. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-03-2021 09:51:42

15. Merhaba paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım

16. Erzincan merkezden ben ziya. Selam herkese sayfanız valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 19-03-2021 18:06:19

17. Hakkari merkezden ben . Mrb web siten cidden çok güzel, sağolun 05-04-2021 18:14:45

18. Bu konu : ” Ramblings of a Mad Man’ın 9. bölümü şimdi yayında! Olası güçleri açığa çıkarırken The Odd Man Out ile devam ediyorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanki hayran bıraktı, şukuladım , banu – 22

19. Merhaba herkese sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, saolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link