Kategoriler
Genel

Randonauting çatlama yardımına ihtiyacım var

Tamam, inanıyorum ki ‘planeshifting’ ya da ‘boyutlu atlama’ yaşadım – ama kasıtlı olarak değil, farkında olduğum halde ve merak uyandıran fikri bulduğum halde randıman denemedim.

Kırmızı ile daire içine aldığınız bu görüntü ve paragraf benimle gerçekten konuştu:

https://i.imgur.com/lP8tIeO.png

“ İstediğim bir yol ” dediğimde, ilerlerken, bu alıntıda atıfta bulunulan nedensel engeller ortaya çıkmaya başladı. Temelde beni istenen gerçekliğe / çektiğim gerçekliğe ‘zıplamamı’ engelleyen engeller olduğunu düşünmemiştim; bunun yerine, onların farkında olduğumdan ve yıllar geçtikçe istenen bir yolda olduğumda bu örüntüyü fark ettiğimden, onları geçmeyi ya da mümkün olduğunca görmezden gelmek için elimden geleni yapmayı öğrendim.

“Randonauting çatlama yardımına ihtiyacım var” için 12 yanıt

Yozgat merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 30-06-2020 02:51:39

Ankara merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siten süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 30-06-2020 23:03:27

Elazığ merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımınız vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 02-07-2020 19:08:15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir