Bir yıla yakın bir sürede “üretilen” yeni telefonlar var. Telefonlar görünüşte aynı. “Yükseltilmiş” depolama … neredeyse aynı ekrana sahipler, aynı özelliklere sahipler, farklı adlar ve farklı şarj cihazı bağlantı noktaları ve biz onu seviyoruz

hepsi yeni bir modül numarası ve yeni boyutta bir şarj yuvası ve biz onu seviyoruz. En az söyleyeceğimiz teknoloji zombileri nelerdir? Bizim hakkımızda bireysel olarak o kadar çok şey biliyorlar ki, bu çok saçma. Facebook’un sizi dinlediğini biliyoruz …. oh önemli değil, her tıklamadan bilgileri alıyorlar önemli değil Hayatımda tanıştığım insanların yüzde 95’i böyle düşünüyor ve oradaki hüküm ve koşulları kabul ettiğinizde onlara izin veriyorsunuz. şimdiye kadar yaptığınız veya yaptığınız her konuşma, metin ve resim. o kadar çok bilgiye sahipler ki siz düşünmeden önce ne düşüneceğinizi biliyorlar. Bana bunu cevapla, önemli değilse neden bu kadar çok istiyorlar? Yıllarca orada kapitalizmi sağmak için hangi teknolojiyi yapacaklarını zaten biliyorlar. Ve herhangi bir şey, onları satın almak veya başka yollarla susturmak için yeterli paraya ve güce sahip olma tehdidinde bulunursa. Ve bu, var olduğu düşünülen manny icatlara gidiyor, biri için bedava enerji. Sudan akabilen bir araba yaptıktan sonra zehirden ölen adam nasıl susturulabileceğinin bir örneğidir.

… stimulus_red tarafından gönderildi
[comments]

Author

22 Comments

1. Adıyaman dan kimler var. Rant . Merhabalar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 265

2. Bu konu : ” Rant ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanki dikkat çekici, tebrikler , ali – 112

3. Hakkari merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 28-01-2021 09:15:00

4. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Osmaniye dan kimler var. Rant . Merhaba siten valla hayran edici, saolun , ziya – 285

6. Bu konu : ” Rant ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 198

7. Bolu merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi valla çok güzel, tebrikler 29-01-2021 05:39:40

8. Bu konu : ” Rant ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 487

9. Uşak dan kimler var. Rant . Selam herkese web siten valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 125

10. Bu konu : ” Rant ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanki güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 304

11. Antalya merkezden ben gaye. Selamlar web sitesi vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 25-02-2021 07:49:52

12. Bu konu : ” Rant ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , ziya – 27

13. Kırklareli merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siten inanki mükemmel, tebrikler 25-02-2021 19:30:00

14. Tekirdağ dan kimler var. Rant . Merhaba siteniz yeminle iyi, face de paylaştım , mehmet – 242

15. Bu konu : ” Rant ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 461

16. Karaman merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfanız valla dikkat çekici, sağolun 14-03-2021 02:08:11

17. Bolu merkezden ben gaye. Selam paylaşımın vallaha iyi, linkedinde paylaştım 28-03-2021 19:05:34

18. Muş dan kimler var. Rant . Merhaba web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 482

19. Selam herkese web sitesi gerçekten hayran edici, şukuladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link