Geçmiş günlerden, Kadınsanız/kadınsanız Locaya giremezsiniz.

Kardeşlik yalnızca Erkeklere özeldir.

Kadınlar için ayrılmış Localar da vardır – verilmiş.

Ama olayların Büyük Resminde, Kadın Locaları sadece “tatmin etmek” içindir – sizi gerçek şeylerin olduğu yere dahil etmek için değil.

Kadın/Kadın locaları da Erkek Dalının Soğanı gibidir; bazılarınız Seçime özelsiniz.

Herhangi bir çan çal?

Hür Masonlar, “Kardeşlik, Eşitlik ve Özgürlük” ile “gurur” duyarlar.

Kadınlardan kesinlikle nefret eden ve onlara sadece Kadın oldukları için tüküren Masonlarla/Masonlarla kaç kez konuştuğumu iki elimle sayamam.

Yine de “Eşitlik mi?” diye ağlıyorsun. Ve “Özgürlük”?

Eğer samimi olsaydım, sana uçurumdan atlamanı söylerdim.

-Ve seninle tanıştığımda yaparım.

Çoğunuz ben tek kelime bile etmeden çenenizi kapadınız. sadece sana bakıyorum.

Senaryolar:

Pek çok Mason, ezilenlere yardım ettikleri için kendilerini övüyorlar:

• Sokakta yürüyen birine yatak verdin mi?

• Ölülerin alnını öptün mü?

• Çıplaklara kendi kıyafetlerini ödünç verdin mi?

• Sokaktaki kadına sırf diye neredeyse yarım hafta maaş verdiniz mi?

Sahibim.

-Şahsen.

“Küfür Kolektifi”nden para dağıtmıyorum – sonra güzel görünmesi için yeniden dağıtıyorum.

Ve dürüst olmak gerekirse, bu noktalardan asla toplum içinde bahsetmem – bu tek istisnadır.

Yine de belirtmem gereken bir nokta daha var:

-Geometri Gd değildir.

Her şeyden önce: Konuştuğum son Mason, karısı olduğu için Karısına kızdı.

Nokta: Bir kadın için doğdun, değil mi…………………?

Annene de işer misin?

Tl;DR;

Bazılarınız aslında oldukça iyisiniz ama ben kendimi asla böyle biri olarak adlandıramam, sırf bu çemberin bayatlamış olduğu mutlak ikiyüzlülük yüzünden.

Semboller bu noktada Hipnotizmadır.

Ve eğer bir kılıcı göğsüme doğrultup ondan kurtulabileceğini düşünüyorsan, başka bir şey daha var demektir.

“Kardeşine” başkasından aldığın parayı vererek ona yardım ettiğini sanıyorsan, ona “Hayırseverlik” de, basit bir Şarlatansın.

Adam olun ve bu kadar endişeleniyorsanız fakirleri Evinize davet edin.

^^Düzenle:

Ben alerjik ile Kılıçlar. Gitmek figür.

23 Comments

1. Bursa merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım vallaha billaha çok iyi, şukuladım 01-08-2021 22:53:08

2. Bu konu : ” [Rant] Masonlar ayrılıkçıdır ve kapsayıcı değildir. Hiç. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inan ki iyi, facebookta paylaştım , banu – 348

3. Selamlar paylaşımınız inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Bu konu : ” [Rant] Masonlar ayrılıkçıdır ve kapsayıcı değildir. Hiç. ” çok güzel. Merhaba paylaşım inan ki çok iyi, face de paylaştım , ali – 166

5. selamun aleyküm web siten harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Ankara dan kimler var. [Rant] Masonlar ayrılıkçıdır ve kapsayıcı değildir. Hiç. . selam arkadaşlar sayfanız harbiden iyi, twitter da paylaştım , memo – 53

7. Muğla merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 21-08-2021 23:30:53

8. Aksaray dan kimler var. [Rant] Masonlar ayrılıkçıdır ve kapsayıcı değildir. Hiç. . Merhaba paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 261

9. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten güzel, facebookta paylaştım

10. Bayburt dan kimler var. [Rant] Masonlar ayrılıkçıdır ve kapsayıcı değildir. Hiç. . Selam bu web sitesi harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 176

11. Malatya merkezden ben hatice. Selamlar web siteniz yeminle hayran edici, sağolun 26-08-2021 09:56:40

12. Selam web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

13. Kastamonu dan kimler var. [Rant] Masonlar ayrılıkçıdır ve kapsayıcı değildir. Hiç. . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 184

14. Bu konu : ” [Rant] Masonlar ayrılıkçıdır ve kapsayıcı değildir. Hiç. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, saolun , emin – 316

15. Bu konu : ” [Rant] Masonlar ayrılıkçıdır ve kapsayıcı değildir. Hiç. ” çok güzel. Selam herkese siteniz valla dikkat çekici, tebrikler , Emine – 166

16. Bilecik dan kimler var. [Rant] Masonlar ayrılıkçıdır ve kapsayıcı değildir. Hiç. . selam arkadaşlar siten gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 304

17. Yozgat dan kimler var. [Rant] Masonlar ayrılıkçıdır ve kapsayıcı değildir. Hiç. . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 124

18. Konya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 01-09-2021 19:28:54

19. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki hayran edici, face de paylaştım

20. Bayburt merkezden ben . selam arkadaşlar web sitesi inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-09-2021 15:11:15

21. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım

22. Bu konu : ” [Rant] Masonlar ayrılıkçıdır ve kapsayıcı değildir. Hiç. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 345

23. Zonguldak dan kimler var. [Rant] Masonlar ayrılıkçıdır ve kapsayıcı değildir. Hiç. . Selamlar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , banu – 221

Write A Comment