Kategoriler
Genel

rant ve bir istek

Bu benim rantım ve buraya ait olmadığını düşünüyorsanız üzgünüm.

En çok kızgın olduğum şey, hiçbirimizin bunu istemediğidir.

Sıfır kişi, fatihlerin ortaya çıkmasını, öldürülmesini ve tecavüz edilmesini ve yerli olan (kendileri de dahil olmak üzere) her şeyi onlardan uzaklaştırmasını istedi. Hiç kimse kültürlerinin parçalanmasını ve onları, topraklarını ve kaynaklarını başparmağının altına koymanın “daha ​​iyi yeni yollarını” istemedi.

Kimse gökyüzümüzü örtecek ve bize ve toprağımıza yağmur yağacak kimya izleri istemedi.

Kimse aşı istemedi ve vücudunuza enjekte etmemeniz gereken kötü bir bokla doldurulmasını istemedi.

Hiç kimse ürünlerimizin kimyasallarla kaplanmasını istemedi.

Hiç kimse bizim gıdamızın genetik olarak değiştirilmesini istemedi (ve wtf, hiç kimse sivrisineklerin genetik olarak değiştirilmesini ve serbest bırakılmasını istedi)

Kimse büyük ilaç almak için homeopati yok olmaya başlamasını istemedi, çünkü onlara para kazandırmaz (bir gençken depresyonumun hap olması ve hayatımın yarısını geçirmek için tek seçenek istemedim. onlara bc karanlıkta başka bir seçenek hakkında çok öyleydim).

Kimse tüm bu savaşları istemedi ve daha da kötüsü, onlara para ödememiz.

Finansman yaptığımız şeylerden bahsetmişken – NASIL Şaka Yapıyor! 1958’den beri durmayan bu acımasız pahalı LIE’yi finanse etmeyi kabul etmedim (yıl yanlışsa özür dilerim)

Kimse haberin gerçekte hükümetten olan çapalar tarafından barındırılmasını ve TÜM haber kaynaklarının beş şirkete ait olmasını istemedi, böylece SİZE NARRATIVE’ı anlatabilirler. O vidleri kayıyor, “Ne düşünmeniz gerektiğini söylemek bizim işimiz” diyerek kaymalarına izin vermemek için ne kadar şaka yapıyorlar !!

Kaçan 800.000 kişi (sadece Amerika için bu kadar mı?) Bunu istememiş ve geçtiği her taze cehennemle sonuçlanmamıştı.

Kimse hükümetlerden ve ordudan Antarktika’yı keşfetmelerini istemedi (hadi! Vatandaşlar tarafından ödenen ekipman ve maaşlar) sadece orada olanlarla ilgili olarak bize yalan söylememizi ve sonra “oraya gidemezsin!” Dedi. Ben bile, ben şahsen oraya gidip oraya ve hayatta kalmak için ekipman ve araçlara sahip göze alabilir miyim! Oraya gidebileceğini söylüyorlar! Bu Dünya herkes için olan “sorumlu insanlara” ait değil.

(bu buzdağı btw bile değil)

Bu yeri yönetmenin ne olduđundan emin deđilim. Gerçekten kötülük mü? Uzaylılar mı? Bu konuda herhangi bir anlam ifade eden tek şey, ne olursa olsun ya da onlar BU YERDEN VE TÜM INHABİTANLARDAN NEFRET EDİYORLAR (bitkiler, hayvanlar, su vb.)

Ve eğer kelimeler çok güçlü ise (kelimelerin büyüsü olduğunu bile duydum) o zaman “nefes alamıyorum” gibi şeyleri söylemek veya bunu tekrar tekrar söylemek son ve bu, bu ve bu olacak ve biz becerdin – bu sadece varlığını tezahür ettiriyor mu? Lütfen dur! Lütfen kazanacak gibi davranmayı ve söylemeyi bırak! Lütfen bunları deneyeceklerini ve sonra “ama işe yaramayacak, kazanamayacaklarını” söyleyeceklerini söyleyin. Lütfen!!

Bir şey varsa, bir yılın bu bok gösterisi aslında ppl uyandı! Ben MSM 24/7 takılı bir arkadaşım var ama o her şey oluyor bc durdurmak zorunda dedi – DOĞRU YÖNDE BİR ADIM! Ve bu küçük küçük bir örnek. Daha fazla insanın uyantığını biliyorum. Daha önce hiç duymadığım arkadaşlarım bile bir komplodan bahsetti bile, düşüncelerini açıkça reddediyor gibi görünüyor – garip değil mi? Bc onları şiddetle kabul etmemeye çalışıyorlar mı ama eve çok yakın vuruyor ???

Kazanmayacaklar, hissedebiliyorum – nasıl olduğunu bilmiyorum ama yapmayacaklar. İyilik çok çalışıyor ve çok çalışmak zorunda olduğunu sanmıyorum, bu yüzden karanlık fazla mesai yapıyor. Sadece devrilmeyecekler, çünkü kazanacaklarını düşünüyorlar ve sahip oldukları her şeyi yağmaya devam edecekler – ANCAK ÇALIŞMAZ. SÜRESİ.

Yaptığınız tek şey bir gün, hatta bir avuç saat gibi her şeye bakmaktan ve konuşmaktan ya da düşünmekten uzak durmak ve sizi mutlu eden bir şey yapmak ve mutluluk burada tezahür ettirin. Şu an buna ihtiyacımız var.

“rant ve bir istek” için 18 yanıt

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 13-06-2020 20:02:16

Mardin merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız inanki dikkat çekici, saolun 18-06-2020 14:28:39

Van merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 01-07-2020 13:17:31

Iğdır merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa inan ki çok güzel, teşekkürler 02-07-2020 22:49:44

Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 03-07-2020 15:46:48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir