(Bu sadece benim ortalıkta dolaşıp, bazı tesadüfleri bir araya getiriyorum. Müzik endüstrisinin durumu göz önüne alındığında, bu gerçekten doğruysa şaşırmam.)

Geçen yıl rapçi Tory Lanez, Meg the Stallion’u ayağından vurduğu haberini yapmıştı. İnternet bir iptal çılgınlığı ile alev aldı ve kariyeri etkili bir şekilde mahvoldu.

Hemen ardından WAP çıktı ve yılın en büyük şarkılarından biri oldu. “Bundan hemen sonra” dediğimde, kelimenin tam anlamıyla DOĞRU SONRA demek istiyorum. Tory’nin 12 Temmuz 2020’de Meg’i vurduğu iddia ediliyor (kaynak: https://www.bbc.com/news/newsbeat-55000256). WAP 7 Ağustos 2020’de çıktı. Dediğim gibi, anında büyük şarkı. Meg daha sonra bunun için bir grammy kazanmaya gitti.

Bence Meg the Stallion, Tory Lanez’in çerçevesine katılmayı kabul ederse başarı ve büyük bir başarı vaat etti. Bu nedenle.

İlk olarak, Interscope’a seslenen Tory’ye bakmalıyız. https://thesource.com/2019/12/16/tory-lanez-interscope-beef/

Mesaja göre, Interscope’ta olup biten her şeyi ifşa edecekti. Kendi sözüne göre, “Interscope Records … Eğer zenciler benimle oynamayı bırakmazsanız … O lanet binada gerçekte neler olup bittiğini açığa çıkaracağım!”

Kısa bir süre sonra, hayatının tehlikede olabileceğini iddia etti. (https://www.instagram.com/p/B6RcbgoAPEh/?utm_source=ig_embed)

————————————————– ————————————————– ————————————————-

İkincisi, müzik ve basın bültenleri gerçekten büyük single’lar için yaklaşık bir veya iki ay sürer. WAP, tüm Tory olayından üç hafta sonra, görünüşe göre tamamen sol sahanın dışında çıktı. Sadece ortaya çıkmakla kalmadı, aynı zamanda büyük bütçeli bir müzik videosu, Cardi B’de yüksek profilli bir özellik ve Kylie Jenner’da yüksek profilli bir kamera hücresi ile ortaya çıktı. Otomatik olarak büyük bir Tiktok itişi aldı.

Tüm bunların Megan’ın ayak atışını yaptırmasından sonraki iki ya da üç hafta için planlanmış olması bana oldukça garip geliyor.

Şimdi, onun bir grammisi var, Tory pratikte önemsiz hale geldi ve Interscope bir yerlerde mutlu.

Ayrıca hepinizi bu videoyu izlemeye davet ediyorum, her şeyi benden çok daha iyi açıklıyor: https://www.youtube.com/watch?v=oaVyp7YoiI8

Author

15 Comments

1. selamun aleyküm sayfan ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım

2. elif yılmaz Reply

Mardin merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, sağolun 16-03-2021 22:40:01

3. Bursa dan kimler var. Rapçi Tory Lanez Interscope Records’u Çağırdı. Cevap olarak, Interscope Onun Çerçevesini Oluşturdu, Kariyerini Mahvetti ve Megan Thee Stallion bir Katılımcıydı. . Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 401

4. selamun aleyküm siten harbiden hayran edici, tebrikler

5. Bu konu : ” Rapçi Tory Lanez Interscope Records’u Çağırdı. Cevap olarak, Interscope Onun Çerçevesini Oluşturdu, Kariyerini Mahvetti ve Megan Thee Stallion bir Katılımcıydı. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 226

6. Bu konu : ” Rapçi Tory Lanez Interscope Records’u Çağırdı. Cevap olarak, Interscope Onun Çerçevesini Oluşturdu, Kariyerini Mahvetti ve Megan Thee Stallion bir Katılımcıydı. ” çok güzel. Slm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 153

7. elif yılmaz Reply

Selam paylaşım valla dikkatimi çekti, face de paylaştım

8. Kırşehir merkezden ben Aylin. Selam bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 27-03-2021 05:00:52

9. Edirne dan kimler var. Rapçi Tory Lanez Interscope Records’u Çağırdı. Cevap olarak, Interscope Onun Çerçevesini Oluşturdu, Kariyerini Mahvetti ve Megan Thee Stallion bir Katılımcıydı. . Selam herkese web sitesi süper ötesi hayran edici, teşekkürler , ziya – 252

10. Kırıkkale dan kimler var. Rapçi Tory Lanez Interscope Records’u Çağırdı. Cevap olarak, Interscope Onun Çerçevesini Oluşturdu, Kariyerini Mahvetti ve Megan Thee Stallion bir Katılımcıydı. . selamun aleyküm web siteniz cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 265

11. Bayburt merkezden ben Aylin. Mrb web sitesi inan ki dikkat çekici, şukuladım 04-04-2021 05:10:03

12. Merhabalar paylaşımın cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım

13. Amasya dan kimler var. Rapçi Tory Lanez Interscope Records’u Çağırdı. Cevap olarak, Interscope Onun Çerçevesini Oluşturdu, Kariyerini Mahvetti ve Megan Thee Stallion bir Katılımcıydı. . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 64

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link