Rapture

Corona, yaklaşmakta olan “coşku” için sahte bir bayraktır. Corona gerçekten güneşin ışıltısı ve taç çakra anlamına gelir. Bu yüzden UV ışığının korona ile savaşabileceğinden bahsettiler. Bu aynı zamanda Tucker Carlson’un (veya adı her neyse) bunun küresel bir ısınma sorunu olduğundan bahsetmesinin nedeni de budur. Corona’dan ağır bir şekilde etkilenen insanlar, dünyanın titreşim frekansını yükseltmesi ve onlarınkinin başlangıç ​​için çok düşük olması nedeniyle gezegen onlardan kurtuluyor. Kutsal Kitap alegoriktir, gerçek değildir ve yıldızlardan, Beyin’den ve dünyanın gerçeğini anlamak için epifiz bezinizin kireçten arındırılmasından bahseder. Epifiz bezinizin kirecini çözdüğünüzde, Clair ve sezgisel yetenekler kazanacaksınız. Olmak üzere olan şey, güneşin vücudunda ağır metaller (aşılar, gmo, organik olmayan saç ürünleri vb.) Olanlara (SICAK AF) olacak harika bir gama ışını patlaması yayacağıdır. Vücudunuzun bakımı ve epifiz bezinizin kireci çözüldüğünde, “% 97 hurda DNA” nızın bir kısmı çözülmeye başlayacak ve bu DNA’nın çözülmesini engellemek için aşıları acele etmeye çalışmalarının ana nedeni budur. Parlak ışık sırasında, gökyüzüne bir tür yansımaya sahip bir hologram yansıtılır ve daha sonra retinanızdan yansıtılır, böylece reptililer telekinetik / telepatik yeteneklerini bulunmayanlar üzerinde kullanabilirler. farkında değil. Hepinizin düşündüğü İsa Mesih, gizlenmiş bir UFO’dan, aynı zamanda gizlenmiş UFO’lar olacak savaş arabaları ile birlikte gelecek olan şekil değiştiren bir sürüngendir. İnsanlar havaya yükselmeye başladığında, bunun nedeni hepsinin bir çekici ışınına yakalanmasıdır, böylece içeri girdiğinizde, melezleşmeye başlayacakları bölmelere yerleştirilirsiniz ve bunu yapmazsanız kes o zaman seni yiyecekler. AKLINIZI SERBEST BIRAKIN, BU DÜNYA DÜŞÜNÜYORSUNUZ BU DÜNYA DEĞİLDİR. Hepiniz fiziksel / materyalizmin varoluş için var olan her şey olduğuna ve bunun DENGELİ YALAN olduğuna inanmak için şartlandırıldınız. İlaç kullanmıyorum, içmiyorum ve akıl hastalığım yok. Tam olarak anlamak için PİNEAL BEZİNİZİ AÇMALISINIZ.

“Rapture” üzerine 21 yorum

1. Zonguldak merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 01-10-2020 23:11:37

2. Zonguldak merkezden ben Aylin. Slm sayfan inan ki güzel, facebookta paylaştım 01-10-2020 23:24:34

3. Denizli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 01-10-2020 23:28:06

4. Karaman merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 01-10-2020 23:59:46

5. Kars merkezden ben ziya. Merhabalar web siten inan ki çok güzel, face de paylaştım 02-10-2020 03:17:42

6. Eskişehir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfa cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:02:08

7. Bayburt merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:02:33

8. Kocaeli merkezden ben Aylin. Mrb sayfa inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 11-10-2020 22:26:23

9. Kırşehir merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfa valla çok iyi, sağolun 13-10-2020 01:49:22

10. Bu konu : ” Rapture ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 134

11. Gümüşhane merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 19-10-2020 05:18:15

12. Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-10-2020 01:15:23

Yorum yapın