Bunu küçümseme, bu ciddi bir şey!!!!!!, İlk bakışta bunun tamamen saçmalık olduğunu düşünebilirsiniz, ancak ratatouille hakkında bir tavşan deliğine düştüm. İlk önemli nokta, Remy’nin Gusteau’nun pantolonuna zorla sokulduğu sahne, bu bir komedi sahnesi olarak görülebilir ama gusteu onu saklayacak başka bir yer bulamadı mı? Bu gösteri, kasıtlı olarak karakterler arasında cinsel gerilim yaratıyor, teorimi desteklemek için birçok başka neden var, ancak biri devreye girene kadar onu burada bırakacağım.

78 Comments

1. Selam herkese sayfan ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım

2. Burdur dan kimler var. Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. . Merhaba herkese siten gerçekten iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 487

3. Gürbüz Reply

Yozgat merkezden ben Gürbüz. Merhaba siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 18-07-2021 06:50:19

4. Kocaeli merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 18-07-2021 06:51:24

5. Yalova dan kimler var. Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. . Merhaba herkese sayfan süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 476

6. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. Merhaba siten gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2021 07:01:37

7. Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun

8. Bu konu : ” Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 132

9. Eskişehir merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 18-07-2021 07:05:51

10. Merhabalar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

11. Erzurum merkezden ben Hasan. Selam herkese siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 18-07-2021 07:15:58

12. merhaba arkadaşlar siteniz cidden çok hoşuma gitti, şukuladım

13. Sinop dan kimler var. Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. . Merhabalar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 143

14. İstanbul merkezden ben . Selamın aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 18-07-2021 07:18:19

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. ” çok güzel. Selam web sitesi yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 298

16. Samsun merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 18-07-2021 07:21:50

17. Sivas merkezden ben doruk. Mrb siten harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 18-07-2021 07:25:24

18. Selam herkese web sitesi inanki hayran edici, linkedinde paylaştım

19. Selam herkese web siten cidden hayran edici, şukuladım

20. Bingöl merkezden ben ali. Slm sayfan yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 18-07-2021 07:28:41

21. Zonguldak merkezden ben . selam arkadaşlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, sağolun 18-07-2021 07:32:58

22. Gaziantep merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siteniz valla çok iyi, sağolun 18-07-2021 07:34:34

23. Bu konu : ” Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 385

24. Karaman merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2021 07:35:36

25. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

26. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim hayran edici, şukuladım

27. Bingöl merkezden ben . Merhaba paylaşım inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 18-07-2021 07:40:42

28. Mrb bu web sitesi süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

29. Bu konu : ” Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. ” çok güzel. Selamlar siten vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 134

30. Adana merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfanız inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 18-07-2021 07:56:51

31. Bu konu : ” Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 98

32. Artvin merkezden ben gaye. Merhaba sayfan harbiden hoşuma gitti, tebrikler 18-07-2021 07:58:58

33. Bu konu : ” Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha çok güzel, saolun , mehmet – 115

34. Amasya dan kimler var. Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. . selamun aleyküm siten valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 118

35. Bu konu : ” Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 21

36. merhaba arkadaşlar siten inanki güzel, sosyal medyada paylaştım

37. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi iyi, twitter da paylaştım

38. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım

39. Kayseri merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz cidden çok iyi, teşekkürler 18-07-2021 08:17:20

40. Bu konu : ” Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok güzel, sağolun , ahmet – 265

41. Nevşehir merkezden ben . Merhaba web siten yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 18-07-2021 08:19:27

42. Bu konu : ” Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 336

43. Bu konu : ” Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 113

44. Şanlıurfa merkezden ben Hasan. Selamlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2021 08:25:36

45. Rize dan kimler var. Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. . Selam herkese siteniz harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 52

46. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha billaha güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 78

47. Bu konu : ” Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 378

48. Bitlis dan kimler var. Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. . Slm sayfa cidden çok iyi, facebookta paylaştım , ziya – 393

49. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran edici, face de paylaştım

50. Slm paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

51. Kilis dan kimler var. Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. . Selam herkese paylaşımın inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 155

52. Kocaeli dan kimler var. Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. . Merhaba herkese paylaşım cidden hayran bıraktı, saolun , Hasan – 334

53. Balıkesir merkezden ben emin. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-07-2021 00:56:00

54. Bu konu : ” Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 264

55. Bursa dan kimler var. Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. . Slm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 257

56. Merhabalar sayfanız yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

57. Bu konu : ” Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. ” çok güzel. Merhabalar siteniz inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 113

58. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım

59. Balıkesir merkezden ben emin. Merhabalar sayfan harbiden güzel, şukuladım 24-07-2021 03:25:56

60. selamun aleyküm sayfan ciddiyim çok güzel, şukuladım

61. Selam web siteniz inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

62. Bu konu : ” Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanki dikkat çekici, tebrikler , hatice – 212

63. Bu konu : ” Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , ali – 222

64. Bursa dan kimler var. Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. . Merhaba sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 359

65. Iğdır dan kimler var. Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. . Merhaba herkese bu web sitesi inanki mükemmel, sağolun , ali – 214

66. Mersin merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten cidden hoşuma gitti, şukuladım 10-08-2021 19:29:10

67. Bayburt dan kimler var. Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. . Selam sayfan inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 467

68. Tekirdağ dan kimler var. Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. . Slm sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , ali – 16

69. Tokat dan kimler var. Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. . Merhaba siten cidden hayran edici, şukuladım , banu – 70

70. selamun aleyküm web sitesi vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

71. Kars merkezden ben ali. Merhaba sayfan vallaha çok iyi, face de paylaştım 03-09-2021 10:33:06

72. Çankırı merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siten inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 05-09-2021 06:21:31

73. selam arkadaşlar siteniz yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım

74. Bu konu : ” Ratatouille, gizlice mazoşizmi ve cinsel hayal kırıklığını teşvik eden bir gösteri. ” çok güzel. Selam sayfanız inanki iyi, face de paylaştım , emin – 441

Write A Comment