Kategoriler
Genel

Rayshard Brooks tekme polis video görüntüleri Link ??

Bu yüzden video için yüksek ve düşük aradım ve kullanışlı bir bağlantım olmadığında, adımlarımı izleyerek yaptığım videoları bulabilirsiniz.

LiveLeak’a gidin ve Brooks adı ve polis adı çevresinde çeşitli terimler arayın ve farklı açılardan çeşitli videolar bulacaksınız. “Tekme” gösteren video, sürücüden bir CCTV kamera ve tekme bana bir tekme daha “bu adam ayağımla çevirmek” tekniği daha fazla gibi görünüyor. Bununla ne demek istediğimi …

Bir tekme için yaralanan subayın hareketsiz görüntüsü, bu adamın peşinden koştuktan yarım saniye sonra ve yere düşmeden yarım saniye önce taseri ondan uzaklaştırıyor.

Her şey çok hızlı gerçekleşir ve manzara, hiçbir şey kesin olmadığı için sürücüdeki araçlar tarafından kısmen gizlenir.

Kesin olan tek şey, bir tekme olsa bile, taser polislere ateşlendikten ve mermilerin adrenalin dökümü için tebeşirleyebileceğinden şüphelenilene kadar hızlı bir şekilde gerçekleştiğidir.

GF’m beni dışarı atmayı ve korkutmayı seviyor ve eğer ona vurmak için bir donma çerçevem ​​olsaydı, ona vurmadan ya da neden olduğum gibi göründüğüm bağlamda çok kötü niyetli görünebilirdim.

DA’nın dondurulmuş kareyi çektiği videoyu görmedim ama gerçek bir vuruş gösteren bir videosu olsaydı … Daha önce yayınlamış olacaktı.

Sahip olduğu tek şey kötü görünen bir dondurma çerçevesi.

CCTV videosundan, adamı vurduktan sonra gerçekleşen kısır bir dövüş olmadığını söyleyebilirsiniz.

“Rayshard Brooks tekme polis video görüntüleri Link ??” için 28 yanıt

Diyarbakır merkezden ben doruk. Selam paylaşımın valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 20-06-2020 02:17:44

Sivas merkezden ben ali. Merhaba paylaşım inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 02-07-2020 04:43:54

Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa inanılmaz mükemmel, sağolun 11-07-2020 01:17:58

Manisa merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 12-07-2020 09:19:53

Hatay merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz vallaha hayran edici, teşekkürler 21-07-2020 17:57:53

Erzurum merkezden ben banu. Selam herkese siteniz valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 30-07-2020 19:26:12

Osmaniye merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-08-2020 17:53:06

Mersin merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 02-08-2020 22:48:14

Erzincan merkezden ben doruk. Merhaba herkese siten inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 26-08-2020 13:04:27

Trabzon merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım inanki çok iyi, teraziye tıkladım 06-09-2020 01:54:02

Adana merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfa yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 15-09-2020 17:28:20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir