RBG Teorisi

Öyleyse, Trump’ın iktidarı ele geçirmesi için RBG’nin “tam zamanında” ölmesiyle ilgili tüm teoriler nerede? Kampanyası iyi gitmiyordu ve birden diğer tüm sorunlarını unutup yeni bir yüksek mahkeme yargısına odaklandık. Trump, bir nesil boyunca mahkemeyi çarpıtacak muhafazakar bir adalet sağlamaya odaklanacak ve tereddütlü destekçileri (yani evanjelikler) şimdi onlara istediklerini verirken ona oy verecekler.

Geçen yıl ölürse, yenisinin geleceğini ve seçmenin rekoruna odaklanacağını unutmayın (ör. Covid, işsizlik, yolsuzluk, vb.) Önümüzdeki ay ölürse, yenisini almak için yeterli zamanı olmayacak.

Bu abonelik sadece profesyonel koz gönderileri için mi?

gönderen … arthurcurrie1918
[comments]

“RBG Teorisi” üzerine 12 yorum

1. Balıkesir merkezden ben banu. Selamlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 21-09-2020 00:30:53

2. Burdur merkezden ben doruk. Mrb bu web sitesi inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 29-09-2020 19:37:20

3. Bursa merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım vallaha çok iyi, sağolun 02-10-2020 09:16:08

4. Konya merkezden ben mehmet. Selamlar siteniz inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:18:57

5. Muş merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle çok iyi, tebrikler 08-10-2020 12:46:24

6. Bu konu : ” RBG Teorisi ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 449

7. Bu konu : ” RBG Teorisi ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha çok iyi, saolun , ali – 476

Yorum yapın