Bunların bazıları bazıları için sağduyu olabilir, ancak FDA ve CDC’nin insanlara aşıyı almadan önce söylemediği şey, madde etkileşimlerine veya aşının size verdiği geçici iltihaplanmaya karşı sizi savunmasız kılan genetik bir mutasyona dikkat etmektir. Hemofili gibi kanla ilgili hastalıklarda da son derece dikkatli olunmalıdır, özellikle trombositlere bağlanan ve karışan adenovirüs aşıları enjekte edilirken, yüzde 90 pıhtılaşma şansı astronomik olarak yükselir. Size bunu büyük olasılıkla söylemiyorlar çünkü toksik aşılardan yüksek bir hastalık ve ölüm sayımı istiyorlar, eğer aşılar herkes için güvenli olsaydı bu PSA’yı yapmak zorunda kalmazdım ama çirkin gerçek ve gerçek şu ki, bazı insanlar aşıya karşı daha savunmasız ve CDC, bu savunmasız insanlara aşı yapmamalarını söyleyen bir politika sistemi üzerinde çalışıyor olmalı, bunun yerine herkesin tereddüt etmeden enjeksiyon yapmasını istiyor, ancak bunu yapmayı seçerseniz, sağlığınıza bakın, hangi ilaçları ağır bir şekilde anlayın. Vücudunuzun bir gen mutasyonundan ürettiği yanlış çevrilmiş proteinleri, işlev kazanımı veya işlev kaybı, mikrobiyom ve son olarak epigenetiklerinizi alın. Tüm bunlar, aşı enjeksiyonunuzun sonucunu büyük ölçüde etkileyecek, uyanmış olan çok zeki kurum karşıtı doktorların bana söylediklerini, ayrıca johnson ve johnson hatırlamasının 6 kadının belirli bir doğum kontrolü ve yüksek doz almasından kaynaklandığını teorize etti. johnson ve johnson aşısı ile kötü bir etkileşimi vardı.

Author

31 Comments

1. Niğde dan kimler var. Reçeteli ilaç kullanıyorsanız veya gizli bir genetik mutasyona sahipseniz veya kötü bir mikrobiyom profiline sahipseniz aşılardan hiçbirini ALMAYIN. . Mrb web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 375

2. Bu konu : ” Reçeteli ilaç kullanıyorsanız veya gizli bir genetik mutasyona sahipseniz veya kötü bir mikrobiyom profiline sahipseniz aşılardan hiçbirini ALMAYIN. ” çok güzel. Selam bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 297

3. Merhabalar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

4. Kocaeli merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi gerçekten hayran bıraktı, tebrikler 15-04-2021 01:20:24

5. Edirne dan kimler var. Reçeteli ilaç kullanıyorsanız veya gizli bir genetik mutasyona sahipseniz veya kötü bir mikrobiyom profiline sahipseniz aşılardan hiçbirini ALMAYIN. . Selamın aleyküm siten valla güzel, face de paylaştım , ali – 91

6. Bingöl merkezden ben . Selam web sitesi harbiden çok güzel, twitter da paylaştım 23-04-2021 15:04:21

7. Çanakkale dan kimler var. Reçeteli ilaç kullanıyorsanız veya gizli bir genetik mutasyona sahipseniz veya kötü bir mikrobiyom profiline sahipseniz aşılardan hiçbirini ALMAYIN. . Selam paylaşım süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , – 456

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Reçeteli ilaç kullanıyorsanız veya gizli bir genetik mutasyona sahipseniz veya kötü bir mikrobiyom profiline sahipseniz aşılardan hiçbirini ALMAYIN. ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 25

9. Eskişehir dan kimler var. Reçeteli ilaç kullanıyorsanız veya gizli bir genetik mutasyona sahipseniz veya kötü bir mikrobiyom profiline sahipseniz aşılardan hiçbirini ALMAYIN. . Merhaba herkese sayfa vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 483

10. Bu konu : ” Reçeteli ilaç kullanıyorsanız veya gizli bir genetik mutasyona sahipseniz veya kötü bir mikrobiyom profiline sahipseniz aşılardan hiçbirini ALMAYIN. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 349

11. Gürbüz Reply

Uşak dan kimler var. Reçeteli ilaç kullanıyorsanız veya gizli bir genetik mutasyona sahipseniz veya kötü bir mikrobiyom profiline sahipseniz aşılardan hiçbirini ALMAYIN. . selamun aleyküm siten cidden dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 438

12. Yalova merkezden ben hatice. Merhabalar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 09-05-2021 04:06:33

13. Bu konu : ” Reçeteli ilaç kullanıyorsanız veya gizli bir genetik mutasyona sahipseniz veya kötü bir mikrobiyom profiline sahipseniz aşılardan hiçbirini ALMAYIN. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz iyi, teşekkürler , ali – 328

14. Bu konu : ” Reçeteli ilaç kullanıyorsanız veya gizli bir genetik mutasyona sahipseniz veya kötü bir mikrobiyom profiline sahipseniz aşılardan hiçbirini ALMAYIN. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 271

15. Çanakkale merkezden ben hatice. Slm bu web sitesi gerçekten iyi, sağolun 20-05-2021 18:51:24

16. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 26-05-2021 03:56:57

17. Giresun dan kimler var. Reçeteli ilaç kullanıyorsanız veya gizli bir genetik mutasyona sahipseniz veya kötü bir mikrobiyom profiline sahipseniz aşılardan hiçbirini ALMAYIN. . selamun aleyküm siten vallaha iyi, sağolun , hatice – 96

18. elif yılmaz Reply

Kırşehir dan kimler var. Reçeteli ilaç kullanıyorsanız veya gizli bir genetik mutasyona sahipseniz veya kötü bir mikrobiyom profiline sahipseniz aşılardan hiçbirini ALMAYIN. . selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 228

19. merhaba arkadaşlar siteniz inanki hoşuma gitti, şukuladım

20. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web siten harbiden güzel, tebrikler

21. Denizli dan kimler var. Reçeteli ilaç kullanıyorsanız veya gizli bir genetik mutasyona sahipseniz veya kötü bir mikrobiyom profiline sahipseniz aşılardan hiçbirini ALMAYIN. . selam arkadaşlar web siten valla güzel, şukuladım , ali – 60

22. Gürbüz Reply

Çanakkale dan kimler var. Reçeteli ilaç kullanıyorsanız veya gizli bir genetik mutasyona sahipseniz veya kötü bir mikrobiyom profiline sahipseniz aşılardan hiçbirini ALMAYIN. . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 141

23. Merhaba sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

24. Bu konu : ” Reçeteli ilaç kullanıyorsanız veya gizli bir genetik mutasyona sahipseniz veya kötü bir mikrobiyom profiline sahipseniz aşılardan hiçbirini ALMAYIN. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 347

25. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, saolun

26. Bingöl merkezden ben banu. Selam paylaşımınız inanılmaz çok iyi, sağolun 12-07-2021 17:36:41

27. Aksaray merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha güzel, tebrikler 13-07-2021 00:38:45

28. merhaba arkadaşlar web sitesi valla hayran edici, twitter da paylaştım

29. Antalya merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siten cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 15-07-2021 11:09:08

30. Amasya merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-07-2021 19:00:47

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link