Az önce fark ettim reddit çok kapalı görünüyor (Özellikle Kanada’da) ve bazıları küresel olarak sadece birkaç dakika önce isitdown web sitesini kontrol ettiğimde. Ben de yaklaşık 10 dakikadır yerdeydim.

Başka kesinti yaşayan var mı?

Başka önemli siteler de çöküyorsa buraya yazmaktan çekinmeyin!! Takip etmemiz iyi oldu!!

31 Comments

1. Sakarya merkezden ben doruk. Selam herkese web siteniz inan ki hayran edici, teşekkürler 10-07-2021 01:21:13

2. Bu konu : ” Reddit birçokları için yukarı ve aşağı mı gidiyor? Siber Çokgen Bağlantısı? hmmm ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , gaye – 256

3. Bu konu : ” Reddit birçokları için yukarı ve aşağı mı gidiyor? Siber Çokgen Bağlantısı? hmmm ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 331

4. Gürbüz Reply

Mrb paylaşımınız gerçekten hayran edici, teşekkürler

5. Düzce dan kimler var. Reddit birçokları için yukarı ve aşağı mı gidiyor? Siber Çokgen Bağlantısı? hmmm . Selam web siten inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 456

6. Uşak dan kimler var. Reddit birçokları için yukarı ve aşağı mı gidiyor? Siber Çokgen Bağlantısı? hmmm . selam arkadaşlar web sitesi gerçekten iyi, teşekkürler , mehmet – 377

7. Balıkesir merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siteniz harbiden güzel, face de paylaştım 10-07-2021 01:39:19

8. Selam herkese siten ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

9. Mrb sayfan inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

10. Bu konu : ” Reddit birçokları için yukarı ve aşağı mı gidiyor? Siber Çokgen Bağlantısı? hmmm ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha iyi, şukuladım , Aylin – 128

11. Tokat dan kimler var. Reddit birçokları için yukarı ve aşağı mı gidiyor? Siber Çokgen Bağlantısı? hmmm . Merhaba sayfan vallaha çok iyi, şukuladım , emin – 95

12. Kocaeli merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşım inan ki çok iyi, face de paylaştım 10-07-2021 02:17:00

13. Merhaba herkese web siten vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Reddit birçokları için yukarı ve aşağı mı gidiyor? Siber Çokgen Bağlantısı? hmmm ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 129

15. Gümüşhane merkezden ben Emine. Mrb sayfa yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 13-07-2021 14:20:50

16. Ağrı dan kimler var. Reddit birçokları için yukarı ve aşağı mı gidiyor? Siber Çokgen Bağlantısı? hmmm . Slm web siten vallaha billaha mükemmel, tebrikler , doruk – 89

17. Iğdır merkezden ben emin. Selam herkese web sitesi vallaha billaha iyi, face de paylaştım 15-07-2021 08:22:44

18. Aydın dan kimler var. Reddit birçokları için yukarı ve aşağı mı gidiyor? Siber Çokgen Bağlantısı? hmmm . merhaba arkadaşlar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 388

19. selamun aleyküm web siten inan ki çok iyi, facebookta paylaştım

20. Şırnak dan kimler var. Reddit birçokları için yukarı ve aşağı mı gidiyor? Siber Çokgen Bağlantısı? hmmm . Mrb paylaşımınız yeminle dikkat çekici, şukuladım , emin – 490

21. Isparta dan kimler var. Reddit birçokları için yukarı ve aşağı mı gidiyor? Siber Çokgen Bağlantısı? hmmm . Selamın aleyküm siteniz gerçekten güzel, teşekkürler , hatice – 77

22. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki çok iyi, twitter da paylaştım

23. selamun aleyküm web siteniz yeminle hoşuma gitti, sağolun

24. Kahramanmaraş dan kimler var. Reddit birçokları için yukarı ve aşağı mı gidiyor? Siber Çokgen Bağlantısı? hmmm . Merhaba paylaşımın inan ki güzel, face de paylaştım , memo – 170

25. Gümüşhane dan kimler var. Reddit birçokları için yukarı ve aşağı mı gidiyor? Siber Çokgen Bağlantısı? hmmm . Selamlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 351

26. Çankırı merkezden ben . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 01-09-2021 19:30:15

27. Bitlis dan kimler var. Reddit birçokları için yukarı ve aşağı mı gidiyor? Siber Çokgen Bağlantısı? hmmm . Merhaba herkese web siteniz ciddiyim çok iyi, şukuladım , Aylin – 86

28. Bu konu : ” Reddit birçokları için yukarı ve aşağı mı gidiyor? Siber Çokgen Bağlantısı? hmmm ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 205

29. selam arkadaşlar web siten valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment