Bu nedenle, yaklaşık bir yıl kadar önce reddit, denemeye çalışırken bitchute url’sini engellediğinde çok önemliydi. bağlantı İş Parçacığı.

Yine de orospu videoları ekleyebilirsin yorumlarda ama göndererek bağlantı doğrudan bitchute için bir denizaltına otomatik olarak kaldırılacaktır.

Son birkaç hafta içinde, orospu sansürünü bir kademe artırdıkları görülüyor.

Şimdi tüm konular ve yorumlar bir bitchute bağlantısı içerenler kaldırıldı.

Daha önce hiç olmadığı halde artık kaldırılmış büyük yorumlarım ve tüm ileti dizilerini görüyorum.

Demek istediğim, bu çılgınlık.

Ayrıca, bitchute son birkaç gündür büyük düzensizlikler yaşıyor ve şu anda yüklenmiyor bile.

bitchute, özellikle youtube’un çılgınlığı ışığında son derece önemlidir.

Reddit’in buradaki kararı kumda bir çizgi, millet.

Author

33 Comments

1. Bu konu : ” Reddit, bitchute bağlantılarını içeren tüm yorumları ve konuları geriye dönük olarak SİLDİ. Ayrıca, bitchute şu anda çalışmıyor. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 74

2. Bu konu : ” Reddit, bitchute bağlantılarını içeren tüm yorumları ve konuları geriye dönük olarak SİLDİ. Ayrıca, bitchute şu anda çalışmıyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 462

3. Bu konu : ” Reddit, bitchute bağlantılarını içeren tüm yorumları ve konuları geriye dönük olarak SİLDİ. Ayrıca, bitchute şu anda çalışmıyor. ” çok güzel. Selamlar sayfanız valla iyi, sağolun , gaye – 235

4. Zonguldak dan kimler var. Reddit, bitchute bağlantılarını içeren tüm yorumları ve konuları geriye dönük olarak SİLDİ. Ayrıca, bitchute şu anda çalışmıyor. . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi iyi, teşekkürler , Aylin – 82

5. Batman dan kimler var. Reddit, bitchute bağlantılarını içeren tüm yorumları ve konuları geriye dönük olarak SİLDİ. Ayrıca, bitchute şu anda çalışmıyor. . Selamın aleyküm siten yeminle hayran bıraktı, tebrikler , – 477

6. Ağrı dan kimler var. Reddit, bitchute bağlantılarını içeren tüm yorumları ve konuları geriye dönük olarak SİLDİ. Ayrıca, bitchute şu anda çalışmıyor. . Slm sayfan inanki hoşuma gitti, sağolun , Emine – 446

7. Yalova merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden güzel, linkedinde paylaştım 14-01-2021 23:07:00

8. selamun aleyküm sayfa gerçekten mükemmel, teşekkürler

9. Gürbüz Reply

Artvin merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfa inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 20-01-2021 13:31:18

10. Bu konu : ” Reddit, bitchute bağlantılarını içeren tüm yorumları ve konuları geriye dönük olarak SİLDİ. Ayrıca, bitchute şu anda çalışmıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inan ki çok güzel, sağolun , emin – 151

11. Batman dan kimler var. Reddit, bitchute bağlantılarını içeren tüm yorumları ve konuları geriye dönük olarak SİLDİ. Ayrıca, bitchute şu anda çalışmıyor. . Merhaba paylaşımın inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 340

12. Bitlis merkezden ben . Selam herkese paylaşımınız cidden hayran edici, tebrikler 26-01-2021 21:21:44

13. selamun aleyküm web siten yeminle çok iyi, twitter da paylaştım

14. Diyarbakır merkezden ben Aylin. Selam paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 29-01-2021 23:34:51

15. Mardin dan kimler var. Reddit, bitchute bağlantılarını içeren tüm yorumları ve konuları geriye dönük olarak SİLDİ. Ayrıca, bitchute şu anda çalışmıyor. . selamun aleyküm paylaşımın valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 187

16. Karaman dan kimler var. Reddit, bitchute bağlantılarını içeren tüm yorumları ve konuları geriye dönük olarak SİLDİ. Ayrıca, bitchute şu anda çalışmıyor. . Mrb sayfa vallaha billaha çok güzel, saolun , ziya – 136

17. Selam web siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

18. Karaman merkezden ben doruk. Selam herkese web siten inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 08-02-2021 05:31:56

19. Bu konu : ” Reddit, bitchute bağlantılarını içeren tüm yorumları ve konuları geriye dönük olarak SİLDİ. Ayrıca, bitchute şu anda çalışmıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 307

20. Osmaniye dan kimler var. Reddit, bitchute bağlantılarını içeren tüm yorumları ve konuları geriye dönük olarak SİLDİ. Ayrıca, bitchute şu anda çalışmıyor. . Selamın aleyküm sayfa harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 381

21. Slm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

22. Denizli merkezden ben Aylin. Slm paylaşımın valla çok iyi, saolun 20-02-2021 23:36:13

23. Bu konu : ” Reddit, bitchute bağlantılarını içeren tüm yorumları ve konuları geriye dönük olarak SİLDİ. Ayrıca, bitchute şu anda çalışmıyor. ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 325

24. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar siten cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

25. elif yılmaz Reply

Merhabalar siten gerçekten çok iyi, tebrikler

26. Karaman dan kimler var. Reddit, bitchute bağlantılarını içeren tüm yorumları ve konuları geriye dönük olarak SİLDİ. Ayrıca, bitchute şu anda çalışmıyor. . Selamın aleyküm siten süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , banu – 418

27. Zonguldak merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız valla çok güzel, sağolun 14-03-2021 03:09:30

28. Bingöl dan kimler var. Reddit, bitchute bağlantılarını içeren tüm yorumları ve konuları geriye dönük olarak SİLDİ. Ayrıca, bitchute şu anda çalışmıyor. . Mrb paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 492

29. Bu konu : ” Reddit, bitchute bağlantılarını içeren tüm yorumları ve konuları geriye dönük olarak SİLDİ. Ayrıca, bitchute şu anda çalışmıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 25

30. Sakarya dan kimler var. Reddit, bitchute bağlantılarını içeren tüm yorumları ve konuları geriye dönük olarak SİLDİ. Ayrıca, bitchute şu anda çalışmıyor. . Selam paylaşım ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 61

31. Bu konu : ” Reddit, bitchute bağlantılarını içeren tüm yorumları ve konuları geriye dönük olarak SİLDİ. Ayrıca, bitchute şu anda çalışmıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha dikkat çekici, saolun , ziya – 298

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link