Reddit botları – Bu ‘botlar’ hangi kod üzerinde çalışıyor? Onlar nereden geliyor? Onları kim çalıştırıyor? Neden onlara sahip değiliz? Ne kadar akıllılar? Neden insanları bir bot kavgasına götürüyoruz? Reddit botlarını incelememiz gerekiyor. Sadece kumar oynamaya ve “oh evet, bu botlar” demeye devam edemeyiz. Neden bir ordumuz yok?

Başvuru Beyanı:

Bu botlar, bir yerde bir sunucuda barındırılıyor. Bazı kodlar çalıştırırlar. Arkalarında biri var. Bunlar hakkında daha fazla teknik bilgi toplamamız gerekiyor.

Botlar sürekli yetiştirilir. Araştırdığımız tüm komplo teorileri arasında, ‘botlar’ hala bu bilinmeyen şey.

Bir çeşit kanıt / model / kod vb. Bulmalıyız

Botlar açıkça gerçek. Bir reddit botunun sadece birkaç kişi tarafından kullanılabilen bir tür ticari sır bilgisayar programı olduğunu hayal edemiyorum. … Botları kim çalıştırıyor? Bunlar çok gizli özel bir kod mu? Yoksa birisi github projesi mi?

“Reddit botları – Bu ‘botlar’ hangi kod üzerinde çalışıyor? Onlar nereden geliyor? Onları kim çalıştırıyor? Neden onlara sahip değiliz? Ne kadar akıllılar? Neden insanları bir bot kavgasına götürüyoruz? Reddit botlarını incelememiz gerekiyor. Sadece kumar oynamaya ve “oh evet, bu botlar” demeye devam edemeyiz. Neden bir ordumuz yok?” üzerine 15 yorum

1. Erzurum merkezden ben Emine. Merhaba web siten vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 11-09-2020 15:19:57

2. Çankırı merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-09-2020 15:54:30

3. Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 11-09-2020 21:30:22

4. Sinop merkezden ben ziya. Selam siteniz yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:29:06

5. Kırklareli merkezden ben ziya. Selam herkese sayfan valla hayran bıraktı, tebrikler 19-10-2020 05:26:26

6. Isparta dan kimler var. Reddit botları – Bu ‘botlar’ hangi kod üzerinde çalışıyor? Onlar nereden geliyor? Onları kim çalıştırıyor? Neden onlara sahip değiliz? Ne kadar akıllılar? Neden insanları bir bot kavgasına götürüyoruz? Reddit botlarını incelememiz gerekiyor. Sadece kumar oynamaya ve “oh evet, bu botlar” demeye devam edemeyiz. Neden bir ordumuz yok? . Selamlar sayfanız vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 113

Yorum yapın