Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı?

Donald Trump, tweetlerden oyları saymanın aylar ya da yıllar alabileceğini söyleyen yorumlara kadar seçimi erteleme olasılığını yüzdürüyor.

Bazıları, Çin’in müdahalesini gerekçe göstererek Trump’ın seçimi ertelemeyi planladığına inanıyor.

Yine de bunu makul kılmak için, Çin’i Trump’a KARŞI müdahale etmekten suçlu gösteren bazı saçmalıklar çekmeleri gerekecek (Trump’ın Xi’den ona politik olarak yardım etmesini istediğini unutmayın).

Bu nedenle, insanları Çinli bilgisayar korsanları ile kızdırmaktan başka görünür bir etkisi olmayan son reddit hackleri. Bitcoin’i dolandırmayacaklar gibi mi?

ABD istihbaratı: Rusya Biden’a karşı hareket ediyor; Çin, Trump’a karşı çıkıyor

ABD’li yetkililer ayrıca Çin’in Trump’ın ikinci dönem kazanmasını istemediğine ve Beyaz Saray’a yönelik eleştirisini hızlandırdığına, Amerika’daki kamu politikasını şekillendirme ve Pekin’in çıkarlarına zıt görülen siyasi figürlere baskı yapma çabalarını genişlettiğine inanıyor.

Ancak başkan, Çin’in onun yeniden seçilmesini istemediğini gösteren istihbaratla hemfikir görünüyordu. “Joe Biden başkan olsaydı, Çin ülkemizin sahibi olurdu” dedi.

https://www.9news.com.au/world/us-intel-russia-acting-against-biden-china-opposes-trump/93d54700-889c-4cbd-906f-acbc27256fc4

Trump, postaları sıralayan makinelerin Çin tarafından saldırıya uğradığını ve Cumhuriyetçi adreslerden gelen postaların amaçlanan adreslerden uzakta rastgele adreslere yönlendirildiğini söylüyor. Bu, birçok Cumhuriyetçi oyların teslim edilmemesine ve kaybedilmesine yol açtı. Bu seçim sonucunu eksik yaptı.

Böyle bir hikaye alır mısın?

“Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı?” üzerine 22 yorum

1. Aksaray merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 08-08-2020 08:49:57

2. Mardin merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 08-08-2020 12:54:01

3. Kastamonu merkezden ben doruk. Selamlar siteniz vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 12-08-2020 02:08:08

4. Adana merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-08-2020 01:25:05

5. Düzce merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 17-08-2020 02:40:00

6. Edirne merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 17-08-2020 20:28:21

7. Yalova merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-09-2020 13:43:31

8. Afyon merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 03-10-2020 01:16:52

9. İzmir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz cidden güzel, facebookta paylaştım 16-10-2020 22:28:37

Yorum yapın