Donald Trump, tweetlerden oyları saymanın aylar ya da yıllar alabileceğini söyleyen yorumlara kadar seçimi erteleme olasılığını yüzdürüyor.

Bazıları, Çin’in müdahalesini gerekçe göstererek Trump’ın seçimi ertelemeyi planladığına inanıyor.

Yine de bunu makul kılmak için, Çin’i Trump’a KARŞI müdahale etmekten suçlu gösteren bazı saçmalıklar çekmeleri gerekecek (Trump’ın Xi’den ona politik olarak yardım etmesini istediğini unutmayın).

Bu nedenle, insanları Çinli bilgisayar korsanları ile kızdırmaktan başka görünür bir etkisi olmayan son reddit hackleri. Bitcoin’i dolandırmayacaklar gibi mi?

ABD istihbaratı: Rusya Biden’a karşı hareket ediyor; Çin, Trump’a karşı çıkıyor

ABD’li yetkililer ayrıca Çin’in Trump’ın ikinci dönem kazanmasını istemediğine ve Beyaz Saray’a yönelik eleştirisini hızlandırdığına, Amerika’daki kamu politikasını şekillendirme ve Pekin’in çıkarlarına zıt görülen siyasi figürlere baskı yapma çabalarını genişlettiğine inanıyor.

Ancak başkan, Çin’in onun yeniden seçilmesini istemediğini gösteren istihbaratla hemfikir görünüyordu. “Joe Biden başkan olsaydı, Çin ülkemizin sahibi olurdu” dedi.

https://www.9news.com.au/world/us-intel-russia-acting-against-biden-china-opposes-trump/93d54700-889c-4cbd-906f-acbc27256fc4

Trump, postaları sıralayan makinelerin Çin tarafından saldırıya uğradığını ve Cumhuriyetçi adreslerden gelen postaların amaçlanan adreslerden uzakta rastgele adreslere yönlendirildiğini söylüyor. Bu, birçok Cumhuriyetçi oyların teslim edilmemesine ve kaybedilmesine yol açtı. Bu seçim sonucunu eksik yaptı.

Böyle bir hikaye alır mısın?

Author

74 Comments

1. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 08-08-2020 08:49:57

2. Siirt merkezden ben banu. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim hayran edici, şukuladım 08-08-2020 09:23:37

3. Mardin merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 08-08-2020 12:54:01

4. Kars merkezden ben ali. Merhaba web sitesi yeminle hayran edici, teraziye tıkladım 08-08-2020 13:21:49

5. Adana merkezden ben doruk. Merhaba sayfa inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 08-08-2020 22:52:45

6. Selam herkese siten gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Kastamonu merkezden ben doruk. Selamlar siteniz vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 12-08-2020 02:08:08

8. Adana merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-08-2020 01:25:05

9. Düzce merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 17-08-2020 02:40:00

10. Edirne merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 17-08-2020 20:28:21

11. Gürbüz Reply

Mrb siteniz süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım

12. elif yılmaz Reply

Merhaba siteniz inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

13. Yalova merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-09-2020 13:43:31

14. Gürbüz Reply

Selam herkese bu web sitesi inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

15. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

16. Ordu merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle mükemmel, saolun 24-09-2020 13:17:12

17. selamun aleyküm paylaşım inanki iyi, teraziye tıkladım

18. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 03-10-2020 01:16:52

19. Gürbüz Reply

İzmir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz cidden güzel, facebookta paylaştım 16-10-2020 22:28:37

20. Bu konu : ” Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı? ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Aylin – 464

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 259

22. Bingöl merkezden ben ali. Merhaba siten vallaha billaha çok güzel, şukuladım 23-10-2020 07:46:28

23. Selam sayfa harbiden mükemmel, facebookta paylaştım

24. Artvin merkezden ben emin. Mrb sayfan inanılmaz mükemmel, teşekkürler 29-10-2020 19:54:16

25. Ordu merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 08-11-2020 08:47:31

26. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 08-11-2020 20:52:26

27. Selam herkese paylaşım süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım

28. Aydın merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşım inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 20-11-2020 02:27:51

29. Gürbüz Reply

Muş dan kimler var. Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı? . Selamın aleyküm web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 446

30. Hatay merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan valla güzel, sosyal medyada paylaştım 24-11-2020 00:41:47

31. Gürbüz Reply

Yozgat dan kimler var. Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı? . selamun aleyküm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 14

32. Kayseri dan kimler var. Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı? . Selam herkese bu web sitesi süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , banu – 418

33. Gürbüz Reply

Bingöl dan kimler var. Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı? . Slm sayfanız valla hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 451

34. Kütahya dan kimler var. Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı? . Slm paylaşımın gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 401

35. Eskişehir dan kimler var. Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı? . Merhaba herkese sayfanız valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 100

36. Selam web sitesi harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

37. Bursa dan kimler var. Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı? . Mrb bu web sitesi vallaha iyi, teşekkürler , Emine – 27

38. Nevşehir merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfan cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 15-12-2020 22:48:40

39. Bu konu : ” Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı? ” çok güzel. Slm sayfanız harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 33

40. Afyon dan kimler var. Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı? . Selam siteniz valla mükemmel, şukuladım , banu – 474

41. Merhabalar siten inanki dikkat çekici, face de paylaştım

42. selamun aleyküm web siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

43. Bu konu : ” Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı? ” çok güzel. Slm web sitesi inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 283

44. Malatya dan kimler var. Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı? . merhaba arkadaşlar sayfa cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 43

45. Bu konu : ” Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı? ” çok güzel. Slm web siteniz inanılmaz mükemmel, teşekkürler , Emine – 47

46. Bu konu : ” Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 108

47. Kırıkkale merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 11-01-2021 00:08:00

48. Niğde merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle hayran bıraktı, sağolun 11-01-2021 22:12:08

49. Ordu dan kimler var. Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı? . Merhaba herkese sayfa cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 123

50. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım

51. Bolu merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 15-01-2021 11:12:42

52. Şanlıurfa dan kimler var. Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı? . Merhabalar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 26

53. Ankara merkezden ben ali. Mrb sayfan inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler 06-02-2021 21:59:13

54. Gürbüz Reply

Ordu merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız cidden iyi, şukuladım 17-02-2021 02:15:09

55. Van merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden hoşuma gitti, tebrikler 19-02-2021 00:26:30

56. Gürbüz Reply

Bursa merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 19-02-2021 12:35:39

57. Ardahan dan kimler var. Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı? . Selam web siten inan ki çok güzel, tebrikler , gaye – 333

58. elif yılmaz Reply

Çorum dan kimler var. Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı? . Merhaba herkese sayfanız gerçekten iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 403

59. Bu konu : ” Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı? ” çok güzel. Mrb sayfanız ciddiyim iyi, tebrikler , Emine – 325

60. Bu konu : ” Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha billaha güzel, tebrikler , emin – 327

61. Bu konu : ” Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 373

62. Bu konu : ” Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 150

63. Kütahya dan kimler var. Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı? . Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , – 142

64. Selamlar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

65. Kırıkkale merkezden ben gaye. Slm siteniz cidden dikkat çekici, teşekkürler 13-04-2021 01:51:28

66. Ağrı dan kimler var. Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı? . Merhabalar web siten vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 377

67. Bu konu : ” Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımın cidden hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 185

68. Adıyaman dan kimler var. Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı? . selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 379

69. Çankırı dan kimler var. Reddit, Çinli hackerların ABD istihbaratının seçimi ertelemek için yaptığı bir aldatmaca mı? . selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 236

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link