Favori topluluk bağlantınıza gittiğinizde, Yeni’yi tıkladığınızda en yeni şeyleri göstermiyor, hepsi eski, ancak alt bölüme gittiğinizde, 5 dakikalık eski tonlarca şey var, eskiden gösterilmiyor sana bir şeyler göster.

İletişim kesintisi gerçekleşmek üzere mi?

…BillyBerigman tarafından gönderildi
[comments]

30 Comments

1. Bu konu : ” Reddit gecikme sansürünü başka fark eden var mı? ” çok güzel. Selamlar siteniz valla çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 16

2. Yozgat dan kimler var. Reddit gecikme sansürünü başka fark eden var mı? . Slm paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 92

3. Bu konu : ” Reddit gecikme sansürünü başka fark eden var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan cidden hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 433

4. Bu konu : ” Reddit gecikme sansürünü başka fark eden var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok güzel, tebrikler , ali – 35

5. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım

6. Selam herkese sayfa gerçekten hayran bıraktı, saolun

7. selam arkadaşlar siten inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

8. Merhaba herkese sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

9. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten güzel, linkedinde paylaştım

10. Batman dan kimler var. Reddit gecikme sansürünü başka fark eden var mı? . Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 115

11. Selamlar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, tebrikler

12. Gürbüz Reply

Malatya dan kimler var. Reddit gecikme sansürünü başka fark eden var mı? . selamun aleyküm siteniz inan ki mükemmel, sağolun , Gürbüz – 216

13. Kastamonu dan kimler var. Reddit gecikme sansürünü başka fark eden var mı? . Mrb paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 424

14. Bu konu : ” Reddit gecikme sansürünü başka fark eden var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 197

15. Bu konu : ” Reddit gecikme sansürünü başka fark eden var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Aylin – 377

16. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Slm siten valla çok güzel, facebookta paylaştım 15-08-2021 07:38:34

17. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siten vallaha hoşuma gitti, şukuladım 21-08-2021 09:21:53

18. Selamlar sayfanız harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

19. Bu konu : ” Reddit gecikme sansürünü başka fark eden var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanki dikkatimi çekti, tebrikler , Gürbüz – 353

20. Bu konu : ” Reddit gecikme sansürünü başka fark eden var mı? ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 176

21. Bu konu : ” Reddit gecikme sansürünü başka fark eden var mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 488

22. Niğde dan kimler var. Reddit gecikme sansürünü başka fark eden var mı? . selamun aleyküm web siten inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , hatice – 364

23. Nevşehir merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız vallaha iyi, teraziye tıkladım 31-08-2021 18:59:20

24. Yozgat dan kimler var. Reddit gecikme sansürünü başka fark eden var mı? . merhaba arkadaşlar sayfa valla mükemmel, saolun , ali – 124

25. Bu konu : ” Reddit gecikme sansürünü başka fark eden var mı? ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden çok iyi, tebrikler , banu – 275

26. Bu konu : ” Reddit gecikme sansürünü başka fark eden var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 448

Write A Comment