Bir virüsün hesaplar / upvote gönderileri oluşturmak için tüm HTTP çağrılarını yapabileceğini düşünüyor musunuz?

“Bu gönderiye 3748 olumlu oy ver” yazdığınız bir programa sahip olmak oldukça basit görünüyor ve virüs bulaşmış olduğunuz 300.000 bilgisayardan birçok bilgisayara bunu yapmasını söylüyorsunuz

Sağ?

Düzenleme: başlıkta otomatik düzeltme, “yukarı oy” demek istemiştim, güncelleme değil -.-

Author

83 Comments

1. Slm paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler

2. Kırşehir merkezden ben gaye. Selamlar siteniz inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 14-08-2020 03:39:24

3. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım

4. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten hayran edici, şukuladım

5. Mrb paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

6. Gümüşhane merkezden ben gaye. Selam web siteniz harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 18-08-2020 14:46:19

7. Kastamonu merkezden ben ziya. Slm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 25-08-2020 11:25:46

8. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, saolun

9. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım

10. elif yılmaz Reply

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım inan ki çok iyi, saolun 03-09-2020 11:12:39

11. Amasya merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, sağolun 04-09-2020 16:14:25

12. Ağrı merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 05-09-2020 01:09:25

13. Giresun merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfan gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 08-09-2020 05:42:06

14. Diyarbakır merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle güzel, şukuladım 11-09-2020 13:14:48

15. Bolu merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım 29-09-2020 09:32:53

16. Merhaba herkese siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

17. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok iyi, şukuladım

18. Edirne merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 08-10-2020 15:40:14

19. Amasya merkezden ben . Merhabalar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 20-10-2020 02:37:49

20. Kayseri merkezden ben ali. Selamlar sayfan inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 21-10-2020 08:18:43

21. Gaziantep merkezden ben . Merhaba siten ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 12-11-2020 09:32:56

22. Merhabalar sayfan inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

23. selamun aleyküm sayfan inan ki çok güzel, şukuladım

24. Bitlis merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfa valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 05-12-2020 20:32:00

25. Bu konu : ” Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , hatice – 268

26. Mrb paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

27. Kırşehir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 07-12-2020 22:23:30

28. Slm web siten vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım

29. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? ” çok güzel. Mrb siteniz gerçekten hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 317

30. Aydın merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 21-12-2020 22:05:24

31. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok iyi, sağolun

32. Gürbüz Reply

Gaziantep dan kimler var. Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? . selamun aleyküm sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 52

33. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, saolun

34. Elazığ dan kimler var. Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? . Mrb sayfan cidden hayran edici, saolun , ahmet – 196

35. Adana merkezden ben Emine. Merhaba sayfanız harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 01-01-2021 06:05:52

36. Artvin merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle hayran bıraktı, sağolun 11-01-2021 19:46:14

37. Kocaeli merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa vallaha güzel, şukuladım 11-01-2021 21:59:36

38. Merhaba herkese paylaşım cidden çok iyi, şukuladım

39. Yalova merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok iyi, face de paylaştım 24-01-2021 11:05:03

40. Uşak merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 27-01-2021 08:13:45

41. Bu konu : ” Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 96

42. Bu konu : ” Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok iyi, saolun , banu – 335

43. Kırklareli dan kimler var. Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? . Merhaba siteniz vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 67

44. Bu konu : ” Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 135

45. Mardin dan kimler var. Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? . Selam herkese web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ahmet – 346

46. Şanlıurfa merkezden ben emin. Merhabalar sayfan harbiden mükemmel, face de paylaştım 02-03-2021 13:36:07

47. Çorum dan kimler var. Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? . Mrb paylaşımın valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 136

48. Selam herkese web siteniz inanki mükemmel, teşekkürler

49. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

50. Bu konu : ” Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 91

51. Düzce merkezden ben ahmet. Selam herkese bu web sitesi vallaha mükemmel, sağolun 27-03-2021 09:02:22

52. Selamın aleyküm web siteniz yeminle iyi, linkedinde paylaştım

53. Edirne merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-04-2021 13:25:32

54. Muş dan kimler var. Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? . selamun aleyküm sayfanız vallaha iyi, sağolun , ahmet – 231

55. Bu konu : ” Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 446

56. selamun aleyküm web sitesi vallaha mükemmel, saolun

57. Bayburt merkezden ben banu. Selam bu web sitesi harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 29-04-2021 02:56:13

58. Şırnak dan kimler var. Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? . selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , gaye – 204

59. Kayseri merkezden ben Emine. Slm sayfan valla çok iyi, sağolun 06-05-2021 21:59:31

60. Malatya dan kimler var. Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? . Mrb paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 120

61. Bu konu : ” Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? ” çok güzel. Mrb siten yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 473

62. Bu konu : ” Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten yeminle güzel, twitter da paylaştım , ali – 42

63. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun

64. Burdur dan kimler var. Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? . Merhabalar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 312

65. Slm sayfan valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım

66. Edirne merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız valla hayran edici, tebrikler 30-05-2021 00:28:27

67. Bu konu : ” Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanki dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 43

68. Burdur dan kimler var. Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? . Selamlar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 299

69. Bu konu : ” Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inan ki hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 438

70. Bitlis dan kimler var. Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? . Merhabalar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 204

71. Çankırı dan kimler var. Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? . merhaba arkadaşlar siteniz valla çok iyi, face de paylaştım , gaye – 72

72. Aydın dan kimler var. Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? . merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 3

73. Bu konu : ” Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 164

74. Bu konu : ” Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 247

75. Bu konu : ” Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? ” çok güzel. Mrb web sitesi inanılmaz çok güzel, teşekkürler , Aylin – 79

76. Bayburt dan kimler var. Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? . Selam herkese paylaşımınız ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , memo – 188

77. Düzce dan kimler var. Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? . Selamlar siteniz inan ki çok iyi, saolun , Aylin – 469

78. Bu konu : ” Reddit gönderilerini güncellemek için bir botnet yapmak ne kadar zor olurdu? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , ali – 485

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link