Reddit hakkında anlatıya aykırı bir tartışma yapmak reddit’te daha zor

Yanıt aldığıma dair bir bildirim aldığımda, üzerine tıklıyorum ve bu beni doğrudan yoruma götürmüyor. Bunu doğası gereği daha sinir bozucu hale getirdiğini bulmak için tüm yorum bölümünü kaydırmam gerekiyor.

Ancak normal tartışmalarda, bildirimlerimden gelen yanıta tıkladığımda, beni doğrudan ona götürür ve yanıt vermek kolaydır …

Bunu fark eden başka kimse var mı? Bir şey mi kaçırıyorum?

“Reddit hakkında anlatıya aykırı bir tartışma yapmak reddit’te daha zor” üzerine 22 yorum

1. Bu konu : ” Reddit hakkında anlatıya aykırı bir tartışma yapmak reddit’te daha zor ” çok güzel. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 371

2. Bu konu : ” Reddit hakkında anlatıya aykırı bir tartışma yapmak reddit’te daha zor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 82

3. Bu konu : ” Reddit hakkında anlatıya aykırı bir tartışma yapmak reddit’te daha zor ” çok güzel. Merhabalar web siteniz süper ötesi çok iyi, teşekkürler , hatice – 307

4. Kilis dan kimler var. Reddit hakkında anlatıya aykırı bir tartışma yapmak reddit’te daha zor . Selamlar sayfan valla hayran edici, şukuladım , Hasan – 273

5. Bu konu : ” Reddit hakkında anlatıya aykırı bir tartışma yapmak reddit’te daha zor ” çok güzel. Mrb siteniz yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 426

6. Mardin merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 24-12-2020 06:26:58

7. Samsun merkezden ben memo. Selamın aleyküm siten inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-01-2021 03:21:43

8. Iğdır merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten vallaha güzel, facebookta paylaştım 07-01-2021 01:11:38

9. Amasya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz inan ki mükemmel, teşekkürler 08-01-2021 22:48:01

10. Muğla merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfa süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 11-01-2021 19:16:09

11. Kars dan kimler var. Reddit hakkında anlatıya aykırı bir tartışma yapmak reddit’te daha zor . Selamın aleyküm web siten harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 106

12. Bu konu : ” Reddit hakkında anlatıya aykırı bir tartışma yapmak reddit’te daha zor ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 5

13. Sivas merkezden ben doruk. Slm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 26-01-2021 21:34:47

14. Bu konu : ” Reddit hakkında anlatıya aykırı bir tartışma yapmak reddit’te daha zor ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok iyi, tebrikler , ali – 146

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link