Reddit hakkında, Trump’a verilen oyu ırkçılığa verilen oy olarak özetleyen pek çok konu ve yorum.

SS: İki büyük parti adayına da oy vermedim. Her iki tarafın da daha iyi olacağını düşünüyorum. Ancak medyanın, ülkemizin yarısının diğer yarısının ırkçı yobazlar olduğunu düşündüğü durumlarda ne kadar manipülatif davrandığını görmek üzücü. Trump ülkesinde yaşıyorum ve bunun doğru olmadığını biliyorum. Pek çok Trump taraftarının görüşüne katılmıyorum ama onları genel olarak ırkçı olarak görmüyorum.

Benim görüşüm

“Reddit hakkında, Trump’a verilen oyu ırkçılığa verilen oy olarak özetleyen pek çok konu ve yorum.” üzerine 39 yorum

1. Bu konu : ” Reddit hakkında, Trump’a verilen oyu ırkçılığa verilen oy olarak özetleyen pek çok konu ve yorum. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 92

2. Bu konu : ” Reddit hakkında, Trump’a verilen oyu ırkçılığa verilen oy olarak özetleyen pek çok konu ve yorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız harbiden dikkat çekici, tebrikler , emin – 416

3. İstanbul dan kimler var. Reddit hakkında, Trump’a verilen oyu ırkçılığa verilen oy olarak özetleyen pek çok konu ve yorum. . Merhaba siten cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 466

4. Karabük dan kimler var. Reddit hakkında, Trump’a verilen oyu ırkçılığa verilen oy olarak özetleyen pek çok konu ve yorum. . Merhaba siteniz cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 237

5. Zonguldak dan kimler var. Reddit hakkında, Trump’a verilen oyu ırkçılığa verilen oy olarak özetleyen pek çok konu ve yorum. . selamun aleyküm sayfan inanki iyi, sağolun , ahmet – 256

6. Bu konu : ” Reddit hakkında, Trump’a verilen oyu ırkçılığa verilen oy olarak özetleyen pek çok konu ve yorum. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın valla mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 264

7. Bu konu : ” Reddit hakkında, Trump’a verilen oyu ırkçılığa verilen oy olarak özetleyen pek çok konu ve yorum. ” çok güzel. Selam siten süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 52

8. Bu konu : ” Reddit hakkında, Trump’a verilen oyu ırkçılığa verilen oy olarak özetleyen pek çok konu ve yorum. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz valla iyi, facebookta paylaştım , ali – 426

9. Kırşehir dan kimler var. Reddit hakkında, Trump’a verilen oyu ırkçılığa verilen oy olarak özetleyen pek çok konu ve yorum. . Selamın aleyküm siten inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 389

10. Yalova merkezden ben ahmet. Selam paylaşım süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 19-11-2020 22:07:03

11. Gaziantep merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 23-11-2020 21:17:06

12. Tekirdağ dan kimler var. Reddit hakkında, Trump’a verilen oyu ırkçılığa verilen oy olarak özetleyen pek çok konu ve yorum. . selamun aleyküm sayfan valla mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 155

13. Yozgat merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz iyi, saolun 06-12-2020 14:06:40

14. Balıkesir dan kimler var. Reddit hakkında, Trump’a verilen oyu ırkçılığa verilen oy olarak özetleyen pek çok konu ve yorum. . Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 261

15. Bu konu : ” Reddit hakkında, Trump’a verilen oyu ırkçılığa verilen oy olarak özetleyen pek çok konu ve yorum. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız cidden güzel, face de paylaştım , emin – 82

16. Bayburt dan kimler var. Reddit hakkında, Trump’a verilen oyu ırkçılığa verilen oy olarak özetleyen pek çok konu ve yorum. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle mükemmel, teşekkürler , mehmet – 459

17. Sinop dan kimler var. Reddit hakkında, Trump’a verilen oyu ırkçılığa verilen oy olarak özetleyen pek çok konu ve yorum. . Merhabalar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 12

18. Muğla dan kimler var. Reddit hakkında, Trump’a verilen oyu ırkçılığa verilen oy olarak özetleyen pek çok konu ve yorum. . Selam paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 8

19. Çankırı merkezden ben ziya. Merhaba web siten süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 17-12-2020 20:28:53

20. Ankara merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi iyi, face de paylaştım 19-12-2020 02:12:06

21. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım 01-01-2021 13:48:49

22. Rize merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfa inanki mükemmel, facebookta paylaştım 10-01-2021 11:33:47

23. Erzincan dan kimler var. Reddit hakkında, Trump’a verilen oyu ırkçılığa verilen oy olarak özetleyen pek çok konu ve yorum. . selamun aleyküm web siten inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , ziya – 220

24. Bu konu : ” Reddit hakkında, Trump’a verilen oyu ırkçılığa verilen oy olarak özetleyen pek çok konu ve yorum. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 425

25. Gümüşhane merkezden ben gaye. Selamlar sayfan inanki güzel, linkedinde paylaştım 22-01-2021 18:07:49

26. Çorum dan kimler var. Reddit hakkında, Trump’a verilen oyu ırkçılığa verilen oy olarak özetleyen pek çok konu ve yorum. . Mrb sayfa vallaha iyi, şukuladım , Emine – 219

27. Bu konu : ” Reddit hakkında, Trump’a verilen oyu ırkçılığa verilen oy olarak özetleyen pek çok konu ve yorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten iyi, şukuladım , Aylin – 492

28. Bu konu : ” Reddit hakkında, Trump’a verilen oyu ırkçılığa verilen oy olarak özetleyen pek çok konu ve yorum. ” çok güzel. Selam herkese sayfan valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 204

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link