reddit Hive.io’ya gidiyor

Reddit ile işim bitti. tanrı hepinizi kutsasın.

coronacircus.com beni ikna etti.

Ayrıca Q insanlar … herkes zaman zaman hayal kırıklığına uğrayacaktır. Daha fazla hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

Evet Q’nun askeri istihbarat ya da derin devlet ya da bunun gibi şeylerle yasal bağlantıları var.

Evet, aynı zamanda sizi mümkün olduğunca uzun ve zor bir şekilde yönlendiriyorlar ve iyi insanları hükümetin doğru şeyi yapacaklarına umut verdikleri sürece hükümetin her türlü çılgınca bok yapmasına izin vermenin uygun olduğuna ikna ediyorlar. son.

Trump’ın Clinton’la aynı kulüpte olduğu ortaya çıkarsa, bir yedekleme planına sahip ol.

John Bolton’a herhangi bir ahlaki nedenden dolayı Trump tarafından bir iş verilmediği ortaya çıkması durumunda sadece bir yedekleme planına sahip olun … ama maskaralıklardan dolayı.

Demokratlar ve MSM tamamen gözden düştükten ve Trump’ın yeniden seçilmesinden sonra bir yedek plan yapın … Trump veya bir sonraki kişi, gizli dünya çapında merkez bankası tarafından finanse edilen totaliter bir derin devletin hala kritik olduğuna karar vermesi durumunda fakir çalışan kitlelere yardım etmek için.

“reddit Hive.io’ya gidiyor” üzerine 28 yorum

1. Balıkesir merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 09-08-2020 10:25:25

2. Eskişehir merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 10-08-2020 09:30:11

3. Tekirdağ merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 16-08-2020 00:01:44

4. Osmaniye merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 20-08-2020 02:27:49

5. Niğde merkezden ben ali. Selam herkese sayfan gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 22-08-2020 06:56:09

6. Uşak merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 14-09-2020 08:48:50

7. Sakarya merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımın gerçekten çok güzel, teşekkürler 28-09-2020 18:24:23

8. Afyon merkezden ben mehmet. Selamlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 02-10-2020 11:25:10

Yorum yapın