Reddit hivemind’ın toplumsal görüşlerin doğru bir temsili olduğuna inanmanızı istiyorlar, öyle değil.

Bu yıl halkla çok az temas kurduğuma bile inanmaya başladım. BİZİM tarafında o kadar çok insan olduğunu fark ettim ki, TPTB umutsuzca perdeyi dumanlamaya çalışıyor.

Size sunulan ve reklamı yapılan medyada, bu aşıyı yaptırmayı iki kez düşünen herkes hakkında silahlı insanlar görüyoruz, ancak gerçek şu ki insanlar bunu istemiyor.

Sayımız artıyor ve bu TPTB’nin gündemi için katlanarak tehlikeli, bu yüzden yanılsamayı sürdürmek için çabalar astronomik olarak artırıldı.

“Reddit hivemind’ın toplumsal görüşlerin doğru bir temsili olduğuna inanmanızı istiyorlar, öyle değil.” üzerine 19 yorum

1. Bu konu : ” Reddit hivemind’ın toplumsal görüşlerin doğru bir temsili olduğuna inanmanızı istiyorlar, öyle değil. ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha billaha iyi, sağolun , ziya – 23

2. Batman merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 19-12-2020 11:42:28

3. Bu konu : ” Reddit hivemind’ın toplumsal görüşlerin doğru bir temsili olduğuna inanmanızı istiyorlar, öyle değil. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 404

4. Bu konu : ” Reddit hivemind’ın toplumsal görüşlerin doğru bir temsili olduğuna inanmanızı istiyorlar, öyle değil. ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 30

5. Bu konu : ” Reddit hivemind’ın toplumsal görüşlerin doğru bir temsili olduğuna inanmanızı istiyorlar, öyle değil. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 130

6. Trabzon merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 15-01-2021 13:52:31

7. Sakarya dan kimler var. Reddit hivemind’ın toplumsal görüşlerin doğru bir temsili olduğuna inanmanızı istiyorlar, öyle değil. . selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 176

8. Bu konu : ” Reddit hivemind’ın toplumsal görüşlerin doğru bir temsili olduğuna inanmanızı istiyorlar, öyle değil. ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha güzel, sağolun , ziya – 271

9. Bu konu : ” Reddit hivemind’ın toplumsal görüşlerin doğru bir temsili olduğuna inanmanızı istiyorlar, öyle değil. ” çok güzel. Selam herkese sayfan ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 284

10. Bu konu : ” Reddit hivemind’ın toplumsal görüşlerin doğru bir temsili olduğuna inanmanızı istiyorlar, öyle değil. ” çok güzel. Merhaba siteniz gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , – 150

11. Trabzon dan kimler var. Reddit hivemind’ın toplumsal görüşlerin doğru bir temsili olduğuna inanmanızı istiyorlar, öyle değil. . Selam web siteniz valla çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 214

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link