“Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor)

(Bunu yazmadım, sadece daha fazla görünürlük için bu yorumu yayınlamam gerekiyordu)

Reddit’te olduğunuzu ve haberlerin, siyasetin ve dünya haberlerinin en çok okunan hikayelerini okuduğunuzu hayal edin … ve hatta sonraki seviye, resimler ve videolar gibi yerler …

Oradaki şeyleri okuyup görüntülediğinizi ve kendinizle aynı fikirde olduğunuzu hayal edin.

Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğuyla aynı fikirde olan bir insan hayal edin.

Sonra, bir gün, reddit’in en üst düzey güç modlarından birinin G-max olduğu ve çocukları kaçıran, öldüren ve tecavüz eden küresel bir kabalın parçası olan dünyaca ünlü çocuk kaçakçısı olduğu keşfedildi.

Daha sonra, reddit’in çoğuyla paylaştığınız dünya görüşünüzün 10 yıllık bir süre boyunca özenle hazırlandığını fark edersiniz. Sizin dünya görüşünüz, dünyayı yöneten o sübyancı kabal tarafından yaratıldı.

Bunu öğrendiğinizi hayal edin.

Dostum, tartışmanın o tarafında olmak gerçekten berbat olmalı, ha?

“Ah, evet, fikirlerim doğru çünkü bana küresel pedofil kabalası tarafından verilmişlerdi, çocuklara trafikler, cinayetler ve tecavüzler, önemli değil, eminim ki fikirlerimi oluşturduğum her şey hakkında doğruyu söylüyorlardı.”

İnsanların neler olup bittiğini uyandırma ve anlama zamanı. “Senin” tarafında iktidarda olan kimse yok.

Siz onların oyuncağı, köleleri ve menkullerisiniz.

““Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor)” üzerine 36 yorum

1. Bingöl merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-08-2020 01:01:35

2. Bursa merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 13-08-2020 01:09:14

3. Kocaeli merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 13-08-2020 01:43:12

4. Bartın merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 13-08-2020 03:05:11

5. Karabük merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 13-08-2020 03:44:04

6. Çankırı merkezden ben Emine. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten güzel, twitter da paylaştım 16-08-2020 10:57:09

7. Mersin merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2020 13:32:18

8. Trabzon merkezden ben ziya. Selam web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 04-09-2020 15:51:40

9. Aydın merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz yeminle iyi, teraziye tıkladım 14-09-2020 02:51:20

10. Ardahan merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 11:22:13

11. Tunceli merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfan yeminle dikkatimi çekti, saolun 03-10-2020 01:02:07

Yorum yapın