(Bunu yazmadım, sadece daha fazla görünürlük için bu yorumu yayınlamam gerekiyordu)

Reddit’te olduğunuzu ve haberlerin, siyasetin ve dünya haberlerinin en çok okunan hikayelerini okuduğunuzu hayal edin … ve hatta sonraki seviye, resimler ve videolar gibi yerler …

Oradaki şeyleri okuyup görüntülediğinizi ve kendinizle aynı fikirde olduğunuzu hayal edin.

Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğuyla aynı fikirde olan bir insan hayal edin.

Sonra, bir gün, reddit’in en üst düzey güç modlarından birinin G-max olduğu ve çocukları kaçıran, öldüren ve tecavüz eden küresel bir kabalın parçası olan dünyaca ünlü çocuk kaçakçısı olduğu keşfedildi.

Daha sonra, reddit’in çoğuyla paylaştığınız dünya görüşünüzün 10 yıllık bir süre boyunca özenle hazırlandığını fark edersiniz. Sizin dünya görüşünüz, dünyayı yöneten o sübyancı kabal tarafından yaratıldı.

Bunu öğrendiğinizi hayal edin.

Dostum, tartışmanın o tarafında olmak gerçekten berbat olmalı, ha?

“Ah, evet, fikirlerim doğru çünkü bana küresel pedofil kabalası tarafından verilmişlerdi, çocuklara trafikler, cinayetler ve tecavüzler, önemli değil, eminim ki fikirlerimi oluşturduğum her şey hakkında doğruyu söylüyorlardı.”

İnsanların neler olup bittiğini uyandırma ve anlama zamanı. “Senin” tarafında iktidarda olan kimse yok.

Siz onların oyuncağı, köleleri ve menkullerisiniz.

Author

119 Comments

1. Muğla merkezden ben Aylin. Merhaba sayfan gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 12-08-2020 21:16:02

2. Kastamonu merkezden ben banu. Slm paylaşım harbiden hoşuma gitti, sağolun 13-08-2020 00:56:36

3. Şanlıurfa merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız inan ki hayran bıraktı, saolun 13-08-2020 00:56:36

4. Merhabalar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

5. Bingöl merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-08-2020 01:01:35

6. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 13-08-2020 01:09:14

7. Selam herkese siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler

8. Kocaeli merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 13-08-2020 01:43:12

9. Selam web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler

10. Diyarbakır merkezden ben ziya. Slm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 13-08-2020 02:23:37

11. Bartın merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 13-08-2020 03:05:11

12. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 13-08-2020 03:43:37

13. Karabük merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 13-08-2020 03:44:04

14. Slm web siteniz harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

15. Kilis merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 13-08-2020 04:24:56

16. Selam herkese sayfanız inanki hayran edici, face de paylaştım

17. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

18. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım

19. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım

20. Bingöl merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten inanki iyi, teraziye tıkladım 14-08-2020 23:12:23

21. Çankırı merkezden ben Emine. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten güzel, twitter da paylaştım 16-08-2020 10:57:09

22. Slm paylaşımınız gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

23. selamun aleyküm web siteniz inanki dikkat çekici, sağolun

24. Mersin merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2020 13:32:18

25. Trabzon merkezden ben ziya. Selam web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 04-09-2020 15:51:40

26. Aydın merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz yeminle iyi, teraziye tıkladım 14-09-2020 02:51:20

27. Selamın aleyküm paylaşımın inanki iyi, facebookta paylaştım

28. Selam bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

29. Ardahan merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 11:22:13

30. Tunceli merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfan yeminle dikkatimi çekti, saolun 03-10-2020 01:02:07

31. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki güzel, linkedinde paylaştım

32. Merhabalar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

33. Bu konu : ” “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz cidden çok iyi, face de paylaştım , memo – 333

34. Ardahan dan kimler var. “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 163

35. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfa valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

36. Kütahya merkezden ben Hasan. Merhaba siteniz vallaha çok hoşuma gitti, saolun 23-11-2020 22:44:16

37. Kayseri dan kimler var. “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) . Slm sayfa harbiden hayran bıraktı, saolun , doruk – 483

38. Iğdır merkezden ben emin. Selam sayfan cidden mükemmel, tebrikler 01-12-2020 17:31:11

39. Çanakkale dan kimler var. “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) . selamun aleyküm paylaşımın vallaha güzel, tebrikler , Hasan – 8

40. Bu konu : ” “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran edici, saolun , ali – 396

41. Rize dan kimler var. “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) . selam arkadaşlar sayfanız inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 268

42. Tekirdağ dan kimler var. “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) . Merhaba sayfanız inanki hayran bıraktı, şukuladım , banu – 370

43. Nevşehir dan kimler var. “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) . selamun aleyküm siten yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , hatice – 322

44. Bilecik dan kimler var. “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) . Slm paylaşım inan ki güzel, face de paylaştım , Hasan – 1

45. Bu konu : ” “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 57

46. Sakarya dan kimler var. “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) . merhaba arkadaşlar web siten inan ki hayran bıraktı, şukuladım , emin – 320

47. Selam web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, saolun

48. Gaziantep merkezden ben Hasan. Selamlar siteniz yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 11-01-2021 03:54:05

49. Bartın merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım 12-01-2021 03:58:25

50. Hatay merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 12-01-2021 13:46:47

51. Bu konu : ” “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) ” çok güzel. Selamlar siteniz ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 430

52. Muş dan kimler var. “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) . Merhabalar paylaşım inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 418

53. Çanakkale merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 15-01-2021 16:35:46

54. Kars dan kimler var. “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) . Merhaba sayfanız inanki çok güzel, sağolun , ali – 470

55. Artvin dan kimler var. “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) . Slm siten vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 242

56. Muğla dan kimler var. “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) . Slm sayfa süper ötesi çok güzel, sağolun , – 255

57. selamun aleyküm web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

58. selam arkadaşlar siten yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım

59. Manisa dan kimler var. “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) . selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok iyi, saolun , – 473

60. Bu konu : ” “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 410

61. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-02-2021 09:14:24

62. Merhabalar paylaşım harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

63. Kütahya dan kimler var. “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) . Selamlar sayfan vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 261

64. Eskişehir dan kimler var. “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) . Selamın aleyküm siten valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 296

65. Tekirdağ merkezden ben Emine. Slm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 24-02-2021 18:22:51

66. Selam web siten inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım

67. Gürbüz Reply

Selam paylaşımın vallaha güzel, teraziye tıkladım

68. merhaba arkadaşlar siten valla çok güzel, linkedinde paylaştım

69. Rize dan kimler var. “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) . selamun aleyküm siten süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 81

70. Mrb bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

71. Merhabalar siten inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler

72. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran edici, face de paylaştım

73. Gümüşhane dan kimler var. “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) . Slm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, saolun , hatice – 25

74. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 24-03-2021 21:05:29

75. Adana merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 25-03-2021 11:14:48

76. Ankara merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 01-04-2021 17:14:27

77. Elazığ merkezden ben gaye. Selam sayfa inanki iyi, linkedinde paylaştım 05-04-2021 02:28:10

78. Samsun merkezden ben ziya. Mrb sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 11-04-2021 19:13:56

79. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok güzel, saolun

80. Çorum dan kimler var. “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) . selam arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , banu – 75

81. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımınız gerçekten çok güzel, saolun

82. Mrb web sitesi inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

83. Çankırı dan kimler var. “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) . Selam herkese siteniz süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 264

84. Bitlis dan kimler var. “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) . Merhabalar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 93

85. Selamlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, saolun

86. selam arkadaşlar sayfan inanki çok güzel, facebookta paylaştım

87. Bu konu : ” “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) ” çok güzel. Slm sayfanız valla mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 71

88. İzmir dan kimler var. “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) . Selamın aleyküm paylaşım harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 488

89. Yozgat merkezden ben ali. Selam web siten harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 23-05-2021 20:50:09

90. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

91. Kayseri merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız vallaha çok iyi, sağolun 06-06-2021 13:01:14

92. Karaman merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 09-06-2021 11:52:36

93. Selam sayfanız süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

94. Bu konu : ” “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) ” çok güzel. Merhaba web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 338

95. Sakarya merkezden ben Emine. Merhabalar sayfa gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 13-06-2021 10:44:21

96. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi çok iyi, sağolun

97. Bitlis merkezden ben gaye. Slm sayfa yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 15-06-2021 08:22:28

98. Kırklareli merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 21-06-2021 05:36:14

99. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hayran edici, şukuladım

100. Kütahya dan kimler var. “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) . Selamlar paylaşımınız valla hayran bıraktı, saolun , emin – 147

101. Uşak merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşım harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 06-07-2021 17:57:50

102. Sivas merkezden ben ali. Selamlar web siteniz valla hayran bıraktı, face de paylaştım 11-07-2021 14:48:16

103. Bu konu : ” “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 376

104. Trabzon merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşım süper ötesi güzel, tebrikler 13-07-2021 14:25:50

105. Bu konu : ” “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) ” çok güzel. Mrb web siteniz inanki dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 481

106. Mrb paylaşımın vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

107. Çanakkale merkezden ben ahmet. Slm siteniz cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 25-07-2021 12:32:55

108. Kilis merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 26-07-2021 02:46:20

109. Samsun dan kimler var. “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) . selamun aleyküm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 119

110. Batman merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, şukuladım 28-07-2021 17:37:43

111. Bu konu : ” “Reddit ile aynı fikirde olduğunuzu hayal edin. Reddit’te yayınlanan saçmalıkların çoğunu kabul eden bir insan hayal edin …” (şimdiye kadar okuduğum en iyi yorumlardan biri, reddit’in mevcut durumunu ve dünyayı anlatıyor) ” çok güzel. Slm siten harbiden çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 409

112. Merhabalar sayfan cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link