Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor

Reddit’teki kampanya, Amerikalıları evde kalmak veya üçüncü tarafa oy vermek yerine Biden’a oy vermeye utandırmaktır.

Size defalarca üçüncü şahıs için oy kullanmanın veya evde kalmanın Trump’a verilen bir oy olduğunu söylüyorlar.

Mantık yeterince kötü, ancak ilginç olan şu ki, bu manipülasyon çoğu zaman geri tepiyor ve insanlar beyin yıkamayı kabul edecekler, gerçekten Trump için bir oy olacaklar ve aslında Trump’a oy verecekler!

Üçüncü partiye oy verecek bir Bernie destekçisi olarak artık Trump’a iyi bir vicdanla oy verebilirsiniz çünkü herkes bunun aynı şey olduğuna inanıyor.

“Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor” üzerine 19 yorum

1. Van merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 13-08-2020 20:22:08

2. Çankırı merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 23-08-2020 18:35:58

3. Ordu merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 18:53:43

4. Batman merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 08-09-2020 15:32:01

5. Batman merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha iyi, sağolun 28-09-2020 18:19:32

6. İzmir merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 02-10-2020 11:43:39

7. Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz vallaha güzel, sağolun 07-10-2020 20:41:25

8. Çorum dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . Slm bu web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 499

9. Bu konu : ” Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha mükemmel, tebrikler , Hasan – 288

Yorum yapın