Reddit’teki kampanya, Amerikalıları evde kalmak veya üçüncü tarafa oy vermek yerine Biden’a oy vermeye utandırmaktır.

Size defalarca üçüncü şahıs için oy kullanmanın veya evde kalmanın Trump’a verilen bir oy olduğunu söylüyorlar.

Mantık yeterince kötü, ancak ilginç olan şu ki, bu manipülasyon çoğu zaman geri tepiyor ve insanlar beyin yıkamayı kabul edecekler, gerçekten Trump için bir oy olacaklar ve aslında Trump’a oy verecekler!

Üçüncü partiye oy verecek bir Bernie destekçisi olarak artık Trump’a iyi bir vicdanla oy verebilirsiniz çünkü herkes bunun aynı şey olduğuna inanıyor.

Author

109 Comments

1. Erzincan merkezden ben banu. Mrb siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 13-08-2020 16:54:37

2. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 13-08-2020 20:22:08

3. Batman merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım 14-08-2020 12:17:02

4. Mardin merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım vallaha çok iyi, şukuladım 16-08-2020 07:46:36

5. Konya merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 18-08-2020 00:04:19

6. Çankırı merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 23-08-2020 18:35:58

7. Merhabalar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım

8. Ordu merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 18:53:43

9. Selam herkese paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım

10. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 08-09-2020 15:32:01

11. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz çok güzel, teşekkürler

12. Batman merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha iyi, sağolun 28-09-2020 18:19:32

13. Mrb sayfan inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

14. Selam herkese paylaşımın cidden hayran edici, şukuladım

15. İzmir merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 02-10-2020 11:43:39

16. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz vallaha güzel, sağolun 07-10-2020 20:41:25

17. Çorum dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . Slm bu web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 499

18. Bu konu : ” Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha mükemmel, tebrikler , Hasan – 288

19. Van dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . Selamın aleyküm web siteniz inan ki çok iyi, şukuladım , memo – 214

20. elif yılmaz Reply

Sakarya dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . selamun aleyküm sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 394

21. Bu konu : ” Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan valla iyi, face de paylaştım , emin – 319

22. Giresun dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . selam arkadaşlar sayfan inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 47

23. Bu konu : ” Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden mükemmel, sağolun , Hasan – 62

24. Kilis dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . Merhaba web siten inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 293

25. elif yılmaz Reply

Yozgat dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . Merhaba herkese paylaşım süper ötesi mükemmel, şukuladım , elif yılmaz – 260

26. Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

27. elif yılmaz Reply

Bitlis dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , elif yılmaz – 454

28. İstanbul merkezden ben emin. Selam herkese paylaşımınız valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:38:02

29. selam arkadaşlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

30. Bu konu : ” Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor ” çok güzel. Mrb siten süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 455

31. Nevşehir merkezden ben memo. Merhabalar siten harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 23:15:37

32. Yozgat dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, saolun , Aylin – 266

33. Mrb web siten süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

34. Kastamonu dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . Selamın aleyküm web sitesi yeminle çok iyi, şukuladım , ali – 399

35. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım

36. Bu konu : ” Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , emin – 233

37. selam arkadaşlar paylaşım cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

38. Kars merkezden ben Emine. Merhaba sayfan vallaha mükemmel, teşekkürler 06-01-2021 01:06:48

39. Bartın merkezden ben hatice. Slm web siten inanki hoşuma gitti, şukuladım 07-01-2021 20:47:56

40. Rize merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siteniz yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 08-01-2021 22:46:20

41. Bursa merkezden ben doruk. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, face de paylaştım 11-01-2021 22:00:10

42. İzmir dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . Selam herkese sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 110

43. Bayburt dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . selam arkadaşlar sayfanız harbiden dikkat çekici, tebrikler , gaye – 14

44. Merhaba herkese siten harbiden çok güzel, teraziye tıkladım

45. Bu konu : ” Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 26

46. Siirt dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . Slm bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 444

47. Muş merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, sağolun 21-01-2021 19:23:37

48. Denizli merkezden ben Hasan. Merhaba herkese siteniz valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım 24-01-2021 21:58:02

49. Selam herkese paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, saolun

50. Kars dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . Selamlar siten valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 142

51. Amasya merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-02-2021 02:07:19

52. Kırklareli merkezden ben banu. Mrb paylaşımın vallaha güzel, face de paylaştım 02-02-2021 17:57:07

53. Bu konu : ” Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor ” çok güzel. Selam web siten yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 20

54. Bu konu : ” Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 497

55. selam arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, teşekkürler

56. Bu konu : ” Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 453

57. Ağrı dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . Selam herkese sayfan inanki çok iyi, şukuladım , Hasan – 139

58. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

59. Gürbüz Reply

Balıkesir dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . Slm paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 394

60. selam arkadaşlar web siten ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

61. Ankara dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . Mrb bu web sitesi gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 432

62. merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

63. Ankara dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 465

64. Adana merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-03-2021 03:34:42

65. Tokat dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . Selamlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 438

66. Konya dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . selamun aleyküm paylaşım inanki çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 433

67. Yalova merkezden ben . Selam herkese paylaşımın cidden çok iyi, sağolun 07-03-2021 17:50:27

68. Çanakkale merkezden ben ziya. Slm web sitesi valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-03-2021 00:19:02

69. Isparta merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar siten cidden güzel, face de paylaştım 22-03-2021 00:07:22

70. Bartın dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . Selamlar paylaşımınız harbiden çok güzel, tebrikler , emin – 376

71. Kütahya merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 25-03-2021 20:30:34

72. Bu konu : ” Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor ” çok güzel. Slm web sitesi cidden dikkat çekici, face de paylaştım , – 102

73. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım

74. Merhaba herkese web sitesi valla hayran edici, facebookta paylaştım

75. Ardahan dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . Selamın aleyküm siteniz inan ki hayran edici, face de paylaştım , emin – 420

76. Slm siteniz inanki mükemmel, facebookta paylaştım

77. Antalya merkezden ben . Merhaba sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 09-04-2021 15:36:01

78. Siirt dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . Merhaba web sitesi süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 468

79. Zonguldak dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 408

80. Bu konu : ” Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 252

81. Trabzon dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . Selam sayfa inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 196

82. Bu konu : ” Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 411

83. Gürbüz Reply

Adıyaman merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-05-2021 01:10:19

84. elif yılmaz Reply

Hakkari dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . Merhabalar sayfanız süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 148

85. Manisa dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . Selam herkese sayfanız inan ki mükemmel, şukuladım , ziya – 325

86. Bu konu : ” Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor ” çok güzel. Selam sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 371

87. Sivas merkezden ben Hasan. Slm web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 21-05-2021 07:32:39

88. Mrb paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

89. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

90. Bu konu : ” Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hayran edici, saolun , hatice – 374

91. Bu konu : ” Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 244

92. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 386

93. Diyarbakır merkezden ben memo. Selam paylaşımın inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 18-06-2021 11:36:08

94. Gürbüz Reply

Giresun dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . selamun aleyküm sayfanız valla dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 336

95. Bolu merkezden ben hatice. Slm siten vallaha billaha çok güzel, tebrikler 25-06-2021 06:47:19

96. Bu konu : ” Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 325

97. Düzce dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok güzel, sağolun , ahmet – 345

98. Osmaniye dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . Merhaba herkese web siten ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 68

99. Kastamonu merkezden ben . Slm sayfan gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 18-07-2021 02:40:56

100. Aydın dan kimler var. Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok güzel, şukuladım , Aylin – 154

101. Bu konu : ” Reddit İnsanları Manipüle Ediyor – Biden ve Harris’ten Nefret Etmek İçin Onlara Trump Destekleyenleri Çağırıyor ” çok güzel. Selamlar siteniz harbiden mükemmel, teşekkürler , memo – 265

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link