Bağlamdan bağımsız olarak Reddit, NoNewNormal’a katılan kullanıcıları (muhalefet görüşleri, eleştirel düşünce, et döndürme gifleri, herhangi bir şey dahil) sitedeki çeşitli alt bölümlerden yasaklayacaktır. Subreddits kullanıcıları için yasaklar bile abone değildir ve kullanıcılar NoNewNormal’a abone olmasalar bile.

Bana alaycı deyin, ama bu benim için Big Tech’in pastalarını isteyip yemesi. Belki de tüm bu kullanıcıları kaybetmek istemiyorlar? Siteye ideolojik olarak karşı çıkan, ancak kullanıcıların diğer platformlara kaçmasına neden olan aboneleri basitçe kilitlerdi. Artık onların çözümü destek iç, kültürel bölünme. Onları susturmayın, öylece gidecekler. Bağırmalarına izin verin, ancak onlarla diğerlerinin arasına bir kama sürün.

segregasyon, ne liberal bir kavram, amiright?

Site yönetimi açısından bakıldığında, bu hareket, aboneleri kilitlemekten çok daha fazla sorun yaratır – peki neden bu değişiklik?

Reddit, kendi platformlarında daha fazla bölünme ve düşmanlık yaratmak adına sağduyu, özgür konuşma ve kültürler arası etiği görmezden geliyor.

44 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Reddit, insanları NoNewNormal alt ile herhangi bir etkileşim için yasaklıyor ” çok güzel. Mrb web siteniz inan ki dikkatimi çekti, saolun , Gürbüz – 366

2. Çankırı dan kimler var. Reddit, insanları NoNewNormal alt ile herhangi bir etkileşim için yasaklıyor . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 289

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Reddit, insanları NoNewNormal alt ile herhangi bir etkileşim için yasaklıyor ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 368

4. Isparta dan kimler var. Reddit, insanları NoNewNormal alt ile herhangi bir etkileşim için yasaklıyor . Selam siteniz inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 325

5. Yalova merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 08-07-2021 21:45:26

6. Burdur merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 08-07-2021 21:49:20

7. Çorum dan kimler var. Reddit, insanları NoNewNormal alt ile herhangi bir etkileşim için yasaklıyor . Selamlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 32

8. Selam paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler

9. Bu konu : ” Reddit, insanları NoNewNormal alt ile herhangi bir etkileşim için yasaklıyor ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle dikkat çekici, şukuladım , banu – 28

10. Ağrı merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siteniz cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 08-07-2021 22:07:54

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Reddit, insanları NoNewNormal alt ile herhangi bir etkileşim için yasaklıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok güzel, sağolun , elif yılmaz – 497

12. Tekirdağ merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-07-2021 01:22:52

13. Bu konu : ” Reddit, insanları NoNewNormal alt ile herhangi bir etkileşim için yasaklıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 157

14. Bu konu : ” Reddit, insanları NoNewNormal alt ile herhangi bir etkileşim için yasaklıyor ” çok güzel. Slm web siten gerçekten iyi, face de paylaştım , gaye – 204

15. Bu konu : ” Reddit, insanları NoNewNormal alt ile herhangi bir etkileşim için yasaklıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 300

16. Selam herkese paylaşım vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

17. Bu konu : ” Reddit, insanları NoNewNormal alt ile herhangi bir etkileşim için yasaklıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 131

18. Mersin merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 15-07-2021 08:24:17

19. Ardahan dan kimler var. Reddit, insanları NoNewNormal alt ile herhangi bir etkileşim için yasaklıyor . Merhaba herkese web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 244

20. Bu konu : ” Reddit, insanları NoNewNormal alt ile herhangi bir etkileşim için yasaklıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 85

21. Tunceli merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşım valla iyi, şukuladım 20-07-2021 17:23:27

22. Bu konu : ” Reddit, insanları NoNewNormal alt ile herhangi bir etkileşim için yasaklıyor ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , mehmet – 97

23. Giresun dan kimler var. Reddit, insanları NoNewNormal alt ile herhangi bir etkileşim için yasaklıyor . Merhaba herkese sayfanız harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ahmet – 433

24. Selamlar web siteniz inanki dikkat çekici, teşekkürler

25. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Reddit, insanları NoNewNormal alt ile herhangi bir etkileşim için yasaklıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim çok iyi, sağolun , Gürbüz – 280

26. Nevşehir merkezden ben Emine. Selam siten valla çok hoşuma gitti, sağolun 01-08-2021 20:05:00

27. Siirt merkezden ben Aylin. Mrb paylaşım inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 01-08-2021 22:33:43

28. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha hayran edici, tebrikler

29. Bu konu : ” Reddit, insanları NoNewNormal alt ile herhangi bir etkileşim için yasaklıyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 310

30. Düzce merkezden ben emin. Selam herkese web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler 07-08-2021 21:31:11

31. Selam web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler

32. elif yılmaz Reply

Sinop dan kimler var. Reddit, insanları NoNewNormal alt ile herhangi bir etkileşim için yasaklıyor . Selamlar sayfan inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 17

33. Tekirdağ merkezden ben . Merhabalar paylaşım inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 28-08-2021 04:49:21

34. Bu konu : ” Reddit, insanları NoNewNormal alt ile herhangi bir etkileşim için yasaklıyor ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 126

35. Düzce dan kimler var. Reddit, insanları NoNewNormal alt ile herhangi bir etkileşim için yasaklıyor . Merhabalar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 412

36. elif yılmaz Reply

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 01-09-2021 00:13:07

37. Bu konu : ” Reddit, insanları NoNewNormal alt ile herhangi bir etkileşim için yasaklıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki dikkatimi çekti, saolun , mehmet – 85

38. Denizli merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 06-09-2021 15:01:01

39. Kars merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 08-09-2021 03:51:39

40. Ordu dan kimler var. Reddit, insanları NoNewNormal alt ile herhangi bir etkileşim için yasaklıyor . Merhaba paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ziya – 351

41. Kars merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 26-09-2021 15:07:49

42. Kocaeli dan kimler var. Reddit, insanları NoNewNormal alt ile herhangi bir etkileşim için yasaklıyor . Merhabalar bu web sitesi inanılmaz güzel, tebrikler , memo – 123

Write A Comment