Seyirci etkisi, örneğin … herkes kalp krizi geçiren bir kişi gibi aynı şeyin olduğunu görürse, insanlar bununla başka birinin ilgileneceğini varsayar. Başka biri telefonu alıp 911’i arayacak. Çoğumuz burada çabalarımızı mı boşa harcıyoruz? Onları daha fazla kamuya açıklamamalı mıyız? Her iki yönde de olduğunu anlıyorum, sorunlara büyük dikkat çekiyoruz … ama hiçbir şey olmuyor gibi görünüyor.

Author

18 Comments

1. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siteniz yeminle çok iyi, teraziye tıkladım

2. Bu konu : ” Reddit, insanların kendini göstermesi için harika bir yoldur. X konusunda kendileriyle aynı fikirde olan bir insan havuzu bulacaklar. ANCAK, bu, kişinin gerçekten yerel olarak bir harekete başlama olasılığını azaltır. Ve yerel destek olmadan küresel bir hareket başlatmak için siyasete giremezsiniz. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla hoşuma gitti, face de paylaştım , – 206

3. Samsun merkezden ben emin. Mrb paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 08-03-2021 03:33:33

4. Tekirdağ dan kimler var. Reddit, insanların kendini göstermesi için harika bir yoldur. X konusunda kendileriyle aynı fikirde olan bir insan havuzu bulacaklar. ANCAK, bu, kişinin gerçekten yerel olarak bir harekete başlama olasılığını azaltır. Ve yerel destek olmadan küresel bir hareket başlatmak için siyasete giremezsiniz. . selam arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 136

5. Merhaba herkese sayfan ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım

6. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha çok güzel, saolun

7. Amasya dan kimler var. Reddit, insanların kendini göstermesi için harika bir yoldur. X konusunda kendileriyle aynı fikirde olan bir insan havuzu bulacaklar. ANCAK, bu, kişinin gerçekten yerel olarak bir harekete başlama olasılığını azaltır. Ve yerel destek olmadan küresel bir hareket başlatmak için siyasete giremezsiniz. . Mrb sayfan vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 140

8. Bu konu : ” Reddit, insanların kendini göstermesi için harika bir yoldur. X konusunda kendileriyle aynı fikirde olan bir insan havuzu bulacaklar. ANCAK, bu, kişinin gerçekten yerel olarak bir harekete başlama olasılığını azaltır. Ve yerel destek olmadan küresel bir hareket başlatmak için siyasete giremezsiniz. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 188

9. Gürbüz Reply

Merhaba paylaşım inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

10. Bu konu : ” Reddit, insanların kendini göstermesi için harika bir yoldur. X konusunda kendileriyle aynı fikirde olan bir insan havuzu bulacaklar. ANCAK, bu, kişinin gerçekten yerel olarak bir harekete başlama olasılığını azaltır. Ve yerel destek olmadan küresel bir hareket başlatmak için siyasete giremezsiniz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 235

11. Aksaray merkezden ben hatice. Selam bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 25-03-2021 00:50:59

12. Niğde merkezden ben ziya. Slm sayfanız inanki çok iyi, teraziye tıkladım 27-03-2021 22:32:59

13. Isparta merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımınız valla çok güzel, twitter da paylaştım 29-03-2021 09:14:52

14. Bartın merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 06-04-2021 05:26:05

15. selamun aleyküm sayfan vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

16. Kocaeli merkezden ben emin. Selamlar sayfan inan ki hoşuma gitti, şukuladım 09-04-2021 23:44:46

17. Selamlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link