Bunun bir Komplo olarak sayıldığından oldukça eminim. Ne yaptığımızı bildikleri ama bunu insanlara netleştirmedikleri benim için çok açık. Özellikle karmanın (muhtemelen / neredeyse kesinlikle) gerçek olduğuna inanmayan veya henüz fark etmeyenler.

Bu yüzden kendimize zarar verme potansiyeline sahip bir araç bize verildi. Yukarı / aşağı oy sistemine boşuna karma denmez.

Bu yüzden, bir dahaki sefere birisinin gönderisine olumsuz oy vermeden önce, sadece posterin fikrine katılmadığınız için dikkatli olun. Eğer yaparsan, o zaman olumsuz karma sana geri dönebilir.

Author

9 Comments

1. Merhabalar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

2. Niğde dan kimler var. Reddit Karma Komplo . selam arkadaşlar web siteniz harbiden hayran edici, şukuladım , Aylin – 236

3. Mersin merkezden ben Emine. Selam siten süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 16-03-2021 17:39:47

4. Bu konu : ” Reddit Karma Komplo ” çok güzel. Merhaba sayfanız yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 259

5. Kahramanmaraş merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfanız yeminle mükemmel, face de paylaştım 06-04-2021 22:53:32

6. Iğdır dan kimler var. Reddit Karma Komplo . Mrb sayfanız inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 285

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link