Bunun bir Komplo olarak sayıldığından oldukça eminim. Ne yaptığımızı bildikleri ama bunu insanlara netleştirmedikleri benim için çok açık. Özellikle karmanın (muhtemelen / neredeyse kesinlikle) gerçek olduğuna inanmayan veya henüz fark etmeyenler.

Bu yüzden kendimize zarar verme potansiyeline sahip bir araç bize verildi. Yukarı / aşağı oy sistemine boşuna karma denmez.

Bu yüzden, bir dahaki sefere birisinin gönderisine olumsuz oy vermeden önce, sadece posterin fikrine katılmadığınız için dikkatli olun. Eğer yaparsan, o zaman olumsuz karma sana geri dönebilir.

Author

26 Comments

1. Merhabalar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

2. Niğde dan kimler var. Reddit Karma Komplo . selam arkadaşlar web siteniz harbiden hayran edici, şukuladım , Aylin – 236

3. Mersin merkezden ben Emine. Selam siten süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 16-03-2021 17:39:47

4. Bu konu : ” Reddit Karma Komplo ” çok güzel. Merhaba sayfanız yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 259

5. Kahramanmaraş merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfanız yeminle mükemmel, face de paylaştım 06-04-2021 22:53:32

6. Iğdır dan kimler var. Reddit Karma Komplo . Mrb sayfanız inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 285

7. Çanakkale dan kimler var. Reddit Karma Komplo . Slm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 285

8. Antalya merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım 28-04-2021 10:57:12

9. selam arkadaşlar web siten cidden mükemmel, face de paylaştım

10. Tokat dan kimler var. Reddit Karma Komplo . Selam sayfanız vallaha billaha güzel, face de paylaştım , Aylin – 348

11. Yozgat merkezden ben memo. Slm siteniz gerçekten dikkat çekici, şukuladım 20-05-2021 23:23:57

12. Elazığ merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 21-05-2021 03:30:15

13. Merhaba paylaşımınız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

14. Bu konu : ” Reddit Karma Komplo ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 177

15. Selam web siten harbiden hayran edici, facebookta paylaştım

16. Bu konu : ” Reddit Karma Komplo ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz çok güzel, teşekkürler , ali – 216

17. Bingöl dan kimler var. Reddit Karma Komplo . merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 165

18. Selamlar sayfan yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Merhaba herkese bu web sitesi cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

20. elif yılmaz Reply

Tokat dan kimler var. Reddit Karma Komplo . Merhabalar sayfa inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 65

21. Kütahya dan kimler var. Reddit Karma Komplo . Selam herkese siteniz inanki çok güzel, tebrikler , doruk – 2

22. Bu konu : ” Reddit Karma Komplo ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 88

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link