Kategoriler
Genel

Reddit kullanıcı u / maxwellhill, yıllarca günlük olarak en popüler alt dizilerde yayınlar, ancak Ghislaine Maxwell’in tutuklanmasından hemen önce durur

Tuhaf. Https://www.reddit.com/user/maxwellhill/posts/ adresine gidin. En popüler subs’un moderatörü ve yalnızca en popüler subs’taki yayınlar olan 14 yaşında bir hesap.
Son Gönderi 7 gün önce, Son Yorum 10 gün önce. Ghislaine Maxwell son görevle aynı zamanda tutuklandı.

Tabii ki bunun kesinlikle Ghislaine Maxwell olduğunu söylemiyorum, bana çok getirilmiş gibi görünüyor, ama bu r / komplo ve hakkında konuşmaya değer

“Reddit kullanıcı u / maxwellhill, yıllarca günlük olarak en popüler alt dizilerde yayınlar, ancak Ghislaine Maxwell’in tutuklanmasından hemen önce durur” için 17 yanıt

Kahramanmaraş merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 29-07-2020 09:01:26

Afyon merkezden ben ziya. Merhabalar siten vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-08-2020 10:36:49

Bursa merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-08-2020 10:36:52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir